KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Keresem!!! Snowball kollekciós szett pár árnyalatát
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Kim17
Állapot: Új, vagy kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta előreutalással
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: egy alkalommal próbált, Helyszín: Budapest Köki vagy Örs Vezér tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

Fruzsina0620

2018. november 21.

Annyira szeretem a Mac rúzsokat💄🤗! Nekem a 3 kedvencem: ruby woo/a tökéletes piros, have your cake/egy nagyon szép és intenzív lila szín, a velvet teddy/ami a legtökéletesebb nude❤.
Tartósak, nem szárítják az ajkaimat, igazi jolly joker.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Tartósak, nem szárítják az ajkaimat, igazi jolly joker.

kovacsd

2018. november 16.

Tartós rúzsról van szó. A Mehr árnyalatot a hétköznapokra szoktam használni, ennek kellemesen krémes az állaga és könnyű felvinni. A matt árnyalatokban sajnos nehéz felkenni és egy kicsit szárítanak is. Én általában ajakápolót használok előtte, arra kényelmesebb a használata.

kovacsd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nikkii0326

2018. november 12.

Szuper kis ruzs. Igazan tartos sima ruzshoz kepest. Szepen egysegesen kopik, inkabb csak halvanyul. A matte ruzs hasznalatanal tenyleg erdemes jol alahidralatni es akkor meg konnyebben lehet felkenni es kevesbe szarit

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

esztietta

2018. november 11.

Vaníliás illatú, finoman krémes állaggal fedi az ajkakat több óran keresztül. Lehet vele inni pohárból és sok mindent bír tényleg!:)

esztietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

dorottya96

2018. november 8.

Eleinte vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban. A hype miatt talán vonakodtam is a márkától. Aztán régebben volt egy pink árnyalatom, aminek nemcsak a tartóssága volt szörnyű, hanem cserepesre szárította az ajkaimat. Szóval az a kukában végezte, utána meg nem is akartam neki esélyt adni. Aztán pár hete betértem egy drogériába ahol volt mac pult is. Gondoltam adok neki egy esélyt, hátha. Persze a színeit muszáj volt lecsekkolnom, és a bőség zavarától választani sem tudtam. Aztán az eladócsajszi ajánlott pár színt, amiket ki is próbáltam, de nem tudtam dönteni, annyira szépek voltak. Végül a mini kiszerelésű (ami hihetetlenül táskabarát) Mehr árnyalat mellett döntöttem, ami egy nagyon szép piszkos rózsaszín. Ami nem tetszik benne az az illata. Vagyis szaga. Valahogy a márka ezt nagyon elszúrja. Egyébként kicsit szárít, de nem vészes. A tartóssága sem az igazi. Olyan egy rúzsnak elmegy kategória, de semmi különös.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

BrigittaKicska

2018. november 5.

A legjobb rúzsom, nagyszerű formulájú és érződik, hogy egy professzionális márka terméke. Nem szárít, tartós és gyönyörű színe van. Teljesen megéri az árát.

BrigittaKicska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

nellik

2018. november 3.

A legjobb rúzs! Nagyon szeretem a lila árnyalatokat, a Heroine nevű matt rúzs van meg. Könnyű állagú, tartós, kontúrceruza nélkül is használható.
Ezenkívül imadom a nude színű Whirlt es a Russian redet.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Ezenkívül imadom a nude színű Whirlt es a Russian redet.

barczazita

2018. október 29.

A Mehr árnyalatot választottam, gyönyörűen passzol a színe a bőrömhöz és majdnem minden nap használom. Könnyű felvinni, elég krémes az állaga. Viszont durván szárítja a számat, és azért egy evést nehezen bír ki (leginkább sehogy). Nem tudom, hogy primerrel jobb lenne-e, de azt már kicsit rablásnak érzem, hogy az amúgy is 6300 ft-os rúzshoz még primert is kelljen venni. Annyira azért nem szuper a termék :)

barczazita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Soly77

2018. október 17.

Eljött az idő hogy bizony nekem kell egy vagy több MAC rúzs a primer- el együtt. Elképesztően nagy színválaszték nem is tudom meddig toporogtam ott hogy melyiket válaszam vagy egyáltalán melyiket próbáljam ki. A Velvet Teddy és a Syrup jött velem haza... nagyon finom a használata gyönyörű a színe, tartós könnyed... biztosan fogok még venni hiszen kizárt hogy az ember ne találjon magának ekkora színválasztékban olyat amit keres. Viszont azt gondolom rendesen túl van árazva sajnos... ennyit nem ér attól függetlenül hogy én is és sok sorstársam megvette és meg is fogja venni :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Evelyn31

2018. október 2.

A két véglet számomra Vetvet Teddy és Ruby Woo....imádom őket. Tartós,jó viselni és egy szónak is száz a vége szuper Rúzs.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!