MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs See Sheer
Ár: 4000 , Eladó: zsuzsi855
Állapot: 3szor próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel oktogon vagy blaha
3000Ft MAC Rúzs
Ár: 3000 , Eladó: ILOVEMAKEUP1
Állapot: 3x használt, Helyszín: Nyíregyhaza, fizetés: posta/foxpost

Anett0721

2021. február 7.

Addiktív. Nem is kicsit.
Vannak jobb és kevésbè jó darabjai, a kevésbé jók sem rosszak, csak nem ennyiért.

Cherish - bézses nude, a finishe satin, kellemes, 1. MAC darabom. Vele kezdődött a mániám, tartós és csodásan az ajkaimra simul.

Ruby woo - álompiros. Szikrázó és tartós, ám ő csúnyán kopik, mert annyira matt és száraz, hogy ha kopni kezd, nem tudod eloszlatni az ajkadon egy sima összedörzsöléssel.

Relentlessly red - retro matte szintén, száraz és kemény, de szebben kopik mint Ruby, és valami álomszép frissességet ad az arcnak. Minden bőrszìnhez telitalálat!

Creme cup - cremesheen, kicsit hamarabb kopik, de szépen. Cukorkás rózsaszín, nem ül a redőkbe, szépen mutat, babás üde arcot ad.

Coral bliss - ugyanazok a paraméterek, mint Creme cup esetében de ő hamarabb kopik. Színe világos korallos nude (rajtam), nem túl erőteljes, de fényes.

Velvet Teddy - szép melegbarna, de engem öregít!! Pedig azt hittem ő lesz A nude. Beleül a ráncokba, de primerrel nem.

Mehr - mályvás csoda, igazi őszi rúzs, rengeteget használtam! Kenhető, egységes, szépen kopik, szintén üde arcot varázsol látvanyra.

Stone - Igazi divatárnyalat, csodás különleges taupe. Hideg és meleg szemsminkhez is, jól kenhető, de ceruza és primer nem árt hozzá, hisztis szín (mint a speciális színek általában)

Flatout faboulus - szikrázó magenta, egy álom. Száraz mert matte, de szépen kenhető és minden bőrszínhez megy. Ősz, tél a terepe, de nyáresti programon is megfelelő!

Candy yum-yum - legrikítóbb pink csoda, friss és fiatalos, 33 éves vagyok de 25-öt varázsol belőlem (amúgyis fiatalabbnak látszom, vele pláne)

Girl about town - színre szintén pink, ám nem nyári, hanem inkább őszi-téli. Amplified tehát fényes, krémes, extrém pigmentált. Kopik, de elfogadhatóan, és nem szárít egyáltalán.

Impassioned - kedvenc nyári krémes rózsaszinem, csodás pigmentació, könnyen eloszlatható, vibraló korallpink.

Tropic tonic - ő kicsit darabosabb, nehezebben eloszlatható, de jó kis nyári narancsos korall

Kiss the king - limitált frost nude, szép de csak épphogy látszik. 2014 telén vettem, maig sem romlott a minősége!

Blankety - A Krémes Nude-om, füstös szemekhez elengedhetetlen, hideg nude. Fényes-krémes, de nem vizesen fénylik, hanem gazdagon-krémesen, mint egy extra pigmentált balzsam.

Diva - álombordó. Szikrázóan elegáns, Szenteste viseltem.

MAC Red - kékes tónusú vörös, kicsit csúszkál, de csodás alap piros rúzs.

Rebel - Vampos lila, picit engem öregít, de szép finishe van és könnyen kenhető. Extrább árnyalat, bevállalósok árnyalata.

Lady danger - narancspiros, imádom a textúrát és hihetetlen vidám színét. Könnyű felkenni, tartós, szépen kopik.

Myth - na ő nem jött be! Darabos kopás, hullaszín az arcom, és egyenletesen felkenni sem lehet.

Pure zen - ő szép, de nem kiemelkedő és fél év után megromlott, az okát máig sem értem.

Russian red - telitalálat! Kékes tónusú piros, végigettem vele egy mexikói étterem menüjét (szószos quesadillával együtt) és ott maradt a számon a rúzs. Nagyon egyenletesen kopik, nem szárított, csodás.

D for danger - gyönyörű lilás bordó, elegáns és jó formulájú, nem kopik csúnyán, könnyű felkenni és valóban tartós.

Creme d'nude - féltem tőle, hogy "hulla ajkakat" csinál, vagy túl korrektoros lesz, de nem. Nagyon szép fénye van, füstös szemhez tökély!

Snob - tavaly szereztem be, nagy divat volt a lilás, játékos cukorkás rúzs, erős szemsminkhez is jó, de mégsem túl vad.

Angel - Rózsaszínes nude, szolid, de mégsem a bézs nude variáció. Füstös szemhez a legszebb.

Bombshell - Frost finish, látványos, nőies, mégis kevésbé komoly, mint egy piros. Alkalomra is tökéletes, aki kissé feltűnőbb színt szeretne, ám a vöröset vagy magentát nem meri bevállalni.

Hey, Frenchie! - a Love me rúzscsaládba tartozik, krémes mályvás színe van, napi komfortszín. Tartós és jó minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

Addiktív. Nem is kicsit.

Diva - álombordó. Szikrázóan elegáns, Szenteste viseltem.

MAC Red - kékes tónusú vörös, kicsit csúszkál, de csodás alap piros rúzs.

evelinbardos

2021. február 7.

Első MAC rúzsom, féláron jutottam hozzá, szerencsére mert teljes áron biztos nem vettem volna meg, főleg így, hogy használom.
Limitált kiadású matt rúzs, Good Moaninnnn Rosy pink árnyalatban. Fedésével elégedett vagyok, tartóssága sem rossz, de beleül a ráncokba és szárít, nem jó érzés viselni. Ettől a márkától többet vártam. Más hasonló termékek negyed ennyi áron tudják ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

AnikoR

2021. január 31.

Nagyon izgatott voltam, mert ez volt az első Mac rúzsom. Úgy jutottam hozzá, hogy amikor vettem egy palettát, és egy szhéjpúdert, egy bizonyos összeg feletti vásárlás esetén ajándékba választhattam egy rúzst. A Russian Red-re esett a választásom, ami egy gyönyörű mély vörös árnyalat.
Számomra ez nagyon béna minőség, fele ennyiért lévő drogériás termékek is hozzák ugyanezt. Csúszkál, nem tartós, egy szelet torta elmossa. :(
El is ment a kedvem a kísérletezéstől - ha szép piros ajkakat akarok, a Body Shop-os folyékony rúzsomhoz nyúlok, az csókálló, szépen fed, tartós.
Ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Ez nem.

jutkata

Korcsoport: >54
2021. január 23.

Igen! Korom ellenére rajongok a rózsaszín és pink dekorkozmetikumokért dehát csaj vagyok na! :-D Nagyon szépen fed, nem igazán kopik szélsebesen és kiállja a csóktesztet is. Csodaszép a színe és amit mindenképpen el kell mondanom róla, hogy ajakápolót nem kell használnom este, ha leszedem. Szépen ápolja az ajkaimat is. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 23.

csengenagy1

2021. január 21.

Nekem az Angle árnyalat van meg, az a legkedvencebb rúzsom. Szájceruzával még tökéletesebben mutat. Szépen csillog, bár annyira nem magas a fedése, de ezt nem is várhatjuk el ettől a termékcsaládtól. Ez az én go to rúzsom. Az illata is kellemes, és szerintem a high-end kategóriában jó az ára is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

Ncsk

2020. december 31.

Belefutottam a "faux" arnyalatba, mert mindenkepp szerettem volna egy nude szint.. na, ez most kicsit csalodas. Volt mar pedig satin mac ruzsom, csak sokkal sotetebb arnyalatban. Azt imadom ma is, ez viszont egyaltalan nem a megszokott tartossag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Natalie

2020. december 27.

Sok év alatt jó pár árnyalatot kipróbáltam mindenféle finishhel,és mint sminkmániás,hát más márkáktól is vettem rúzsokat. Gyönyörű színekben kapható,ki milyen állagot szeret magán,talál az igényeinek megfelelőt,de túlárazott,és semmi különleges más rúzsokhoz képest. Hiányolom az ápoló hatást,sőőőt,ugye a mattok szárítanak,de a MACes mattok brutálul. Ami viszont tuti,hogy masszív és tetszetős a burkolat,valamint nem hajlamosak a rúzsok megbuggyani,még soha nem romlott meg egy MAC rúzsom se,pedig van néhány jó pár éves. Pl az agyonhypolt EL rúzsom,pár hónap alatt avas szagú lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Egykettoharom

2020. december 27.

Most, hogy már több árnyalat több finishből megvan a MACtől, arra jutottam, hogy nem vagyok szerelmes. Nem rossz, de nem is csodaszer. A prep + prime jól jön mindegyik alá. Engem az illata is zavar, bár mások imádják, szóval ez tényleg az egyéni preferencián múlik. Sok szín, sok finish, ez a legnagyobb előnye a MAC rúzsoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Fanni039

2020. december 16.

Nekem a nyx ruzsok ár-érték arányban jobban bejöttek, elképesztően kiszáritotta a számat, hiába kentem alá ajakbalzsamot. A szine és állaga nagyon szép, de ez miatt csak 4 csillag, minden napra nem tudnám elviselni sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

drbrk

2020. december 15.

Nekem a ruby woo árnyalat van meg, azt kell hogy mondjam, soha nem volt még drága rúzsom, de ezért szívesen fizettem ki ennyit, jó állagú, nem mozdul el, csodálatos a színe. Matt rúzs, ami szárít is, de nem olyan mértékben, hogy az csúnyán összecsomósodna az ajkaimon. Nagyon szeretem, terveim között szerepel még egy node árnyalat beszerzése, ami a mindennapokban tökéletes lehet, mert a Ruby wow-t inkább alkalmakra viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2