MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. november 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 2000 , Eladó: Katta88
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Tokaj, fizetés: Előreutalás után postázom
MAC x Trolls rúzsok (limitált)
Ár: 5000 Ft/db, 2db: 8000 Ft , Eladó: frankiehugme
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest, Budaörs. Postázás megegyezés szerint
oaxaca

2019. április 20.

Nagyon sok árnyalat van meg belőle, mind nagyon jó. A kedvencem a Mehr, gyönyörű szín a mindennapokra és alkalmakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

fbrigi

2019. április 19.

Eddig a Russian Red es a Kinda Sexy arnyalat van meg, imadom oket, nagyon sokaig birja, a szinek pedig csodalatosak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Colette221

2019. április 10.

Az évek során rengeteg MAC rúzst használtam, két árnyalat van, amiktől sosem válnék meg, ezek pedig a Craving és a Faux árnyalatok lennének. :) A többi is szuper, de ezek az örök kedvencek! :D
VELVET TEDDY: Kicsit féltem ettől a rúzstól, mert barnás a tónusa, de annyi videót láttam róla, és szinte mindenki azt mondta, hogy ez mindenkinek jól áll. És mennyire igazuk volt. :) Tartós, pigmentál rúzs, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a MAC-ben. :)
SYRUP: Nagyon szép halvány lilás szín, sajnos közepesen tartós a finishe miatt. Nem lett a kedvencem, mégis szívesen hordom a hétköznapokon.
CRAVING: Ez az első amplified finishű rúzsom, sokkal krémesebb mint a többi, ezért hajlamosabb kenődni. Szépen kopik, nem olyan tartós mint mondjuk egy satin vagy matte, de a tartósságára még így sem lehet panaszom. Az amorous nekem nagyon erős színű volt, ez viszont valamivel szolidabb. Nagyon szeretem. :)
CREME IN YOUR COFFEE: Mikor kinyitottam azt hittem, hogy teljesen megegyezik a színe a TWIG árnyalattal. Szerencsére nem, kicsit rózsaszínesebb. Egy sötét nude szín. :) Szeretem. :)
RUBY WOO: Tényleg a tökéletes vörös. Tartós, egyenletesen kopik. Az egyetlen dolog, ami miatt meg kell válnom tőle, az az, hogy hétköznapokon nem hordom, így sokat csücsülne a polcon. :)
FAUX: Nagyon régóta keresem ezt a színt, és végre megtaláltam! Ezzel szerintem senki sem fürödhet be. :D Nem vagyok Kylie Jenner fan,de azt mondják a külföldi bloggerek, hogy ez az a nude rózsaszín amit előszeretettel használ. :) Hátha valakinek segítettem.
TWIG: Még csak ma vettem itt KM-en, de már imádom. Nagyon univerzális rúzs. Nem is túl világos, de mégse túl sötét. Pont tökéletes a hétköznapokra. Gyönyörű szín. (Satin finish) Nem véletlenül szeretik olyan sokan. :)
LIPBLOSSUM: Féláron jutottam hozzá egy nagyon szép Lustre verziójú rúzshoz. Így féláron megérte, de teljes áron tuti nem. Nem olyan tartós ez a fajta. Tuti fogok még szerezni MAC rúzst, de az nem Lustre lesz. :)
CREME CUP: Beszereztem a Creme cup árnyalatot is. Nagyon szép, tartós. :) Ez a finish jobban tetszik mint a másik.
PLINK!: Annak ellenére, hogy még októberben leírtam, hogy nem lesz több Lustre rúzsom, mégis cserével hozzájutottam a Plink! árnyalatú halvány rózsaszínhez. Nos, az én számon egyáltalán nem látszott, majdnem mint egy sima szájfény enyhe rózsaszín beütéssel. A tartóssága kb. a nullával volt egyenlő. Sajnos nekem nem vált. :(
AMOROUS: Nagyon szép színe van és tartós is. Viszont 1 használat után jöttem rá, hogy nem az én színem. :'( A Satin finish nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Azalea

2019. április 3.

A retro matte àrnyalatok a kedvenceim. Szeretem, hogy keményebb az àllaga, igaz picit nehezebb felkenni, viszont nem csúszkàl el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Mila85

2019. március 30.

Nagy reményekkel rendeltem meg a Pure zent a cremesheen vonalból. Ez a 2. mac rúzsom, az első amplified típusú volt. Egy krémes nem szárító rúzsra számítottam, ehhez képest sajnos engem szárít. Próbáltam több féle variácóban, jobban alá hidratáltam, primerre kentem stb. De sajnos alíg nyúlok hozzá, pedig a szín pont jó, nekem való. Használgatom, de picit csalódtam. Ráncokba is beül, akkor is ha keveset teszek fel. Úgyhogy ha a kedvencemhez nézem ami a catrice, akkor nem érzem hogy megéri. Sajnálom hogy nem lehet kapni/rendelni pici teszter kiszerelést, mert 1 rúzsért nekem 3 órát kellene utaznom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Dia9609

2019. március 23.

Három rúzs és egyben három finish van a birtokomban és tulajdonképpen mindegyiket szeretem.

Cremesheen: Modesty árnyalat van meg, gyönyör mindennapi májvás nude szín. Ezt a rúzs nem a tartósságáról híres, de nyilván nem is ezt ígéri. Összességében kellemes viselet. Evést ivást nem bírja viszont egyébként nem kopik gyorsan. Szép egyenletes a kopása is.

Matte: Kinda Sexy árnyalat van meg ez egy barackos nude árnyalat. A matte formulából adódóan elég tartós viszont szárít is, rendesen alá kell hidratálni.

Retro Matte: Az ikonokus Ruby Woo árnyalatban van meg. Nagyon szép és tartós egyetlen hátránya, hogy ecset nélkül nem lehet szépen felvinni, viszont két rétegben fixálva tényleg el se mozdul a helyéről, nagyon megbízható egy ilyen sötét vörös árnyalatból.

Rengeteg gyönyörű szín van még és biztosan fogok még beszerezni pár árnyalatot szerintem megérik az árukat ezek a rúzsok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

mlover

2019. március 18.

A Red Rock árnyalat van meg belőle, és egyszerűen imádom!!
Gyönyörű színe van.
Alig várom, hogy még több árnyalatot próbálhassak ki belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

A Red Rock árnyalat van meg belőle, és egyszerűen imádom!!
Gyönyörű színe van.
Alig várom, hogy még több árnyalatot próbálhassak ki belőle.

pcsengi99

2019. március 15.

Se evesnel se ivasnal nem kopik le, egyszeruen imadom!
Sajnos az ara nekem tul sok, igy nem valoszinu hogy beszerzek egy hamar (ezt is tesomtol csorom el) de ha lesz ra lehetosegem biztos veszek magamnak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Se evesnel se ivasnal nem kopik le, egyszeruen imadom!

mellcsiii

2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Az eladó lány nagyon kedvesen segített és a Faux árnyalatot ajánlotta nude, mindennapi színnek. Magamtól sosem vettem volna meg, de annyira nem bírtam választani, hogy már inkább elraktam gyorsan a kosárba, hogy lesz ami lesz. Hát... hogy én mekkorát tévedtem. Azóta minden nap ez volt rajtam - igaz, legtöbbször kicsit tompítottam a színt az ujjaimmal , de maga a rúzs állaga, a tartóssága, az, hogy mennyire kényelmes viselni... Hiába mondják mostanában, hogy bárki csinál olcsóbban rúzs, szerintem ez bőven megéri az árát... (próbáltam már estee laudert, chanelt, cliniquet stb, de ez bőven jobb tőlük).
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

Fehereszti

2019. március 7.

Hatalmas rúzsfüggő vagyok, a kedvenc rúzsom a top 1 a MAC Mehr. Nem túl fehér de világos bőrű, szőke hajú kék szemű vagyok, ez a fáradt mályva árnyalat a tökéletes szín maga az ajkaimon. Ezren megdicsérték már rajtam. Matt finishe van, de nem az a szárító, nehéz matt amit nem szeretek. Olyan krémes, tápláló mégis matt a textúrája. Gyönyörűen fel lehet vinni ecset és ceruza nélkül is. Rajtam tartós is, és ha kopik sem kenődve, hanem ilyen halványodó inkább, ami plusz pont, utálom ha belül elkezd leoszlani a számról egy rúzs. Szerintem aki a tartósságát lehúzta, az lehet a baj, hogy a folyékony matt rúzsokhoz hasonlítja, amit egyértelműen nem lehet megtenni, hiszen a folyékony rúzsok sokkal jobban meg tudnak száradni, bemattulni, teljesen más típusról beszélünk. Egy nem folyékony, hanem sima stick állagú rúzshoz hasonlítva magasan az egyik legjobb. Egyedül az Estée Lauder rúzsom tartósabb ugyanilyen kicsavarós rúzs formula, de az árban is kb duplája, szóval szerintem ez a rúzs szuper és imádom és a kedvencem. +1 pont a MAC márkának: szerintem egyik legjobb árnyalatokat dolgozzák ki, gyönyörű színe van mindnek, sok van még a listmon 😊 (Angel, Russian Red, Diva, Velvet Teddy, Kinda Sexy....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!