MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. november 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 2000 , Eladó: Katta88
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Tokaj, fizetés: Előreutalás után postázom
Ár: 4000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes vagy posta
mlover

2019. március 18.

A Red Rock árnyalat van meg belőle, és egyszerűen imádom!!
Gyönyörű színe van.
Alig várom, hogy még több árnyalatot próbálhassak ki belőle.

mlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

A Red Rock árnyalat van meg belőle, és egyszerűen imádom!!
Gyönyörű színe van.
Alig várom, hogy még több árnyalatot próbálhassak ki belőle.

pcsengi99

2019. március 15.

Se evesnel se ivasnal nem kopik le, egyszeruen imadom!
Sajnos az ara nekem tul sok, igy nem valoszinu hogy beszerzek egy hamar (ezt is tesomtol csorom el) de ha lesz ra lehetosegem biztos veszek magamnak!

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Se evesnel se ivasnal nem kopik le, egyszeruen imadom!

mellcsiii

2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Az eladó lány nagyon kedvesen segített és a Faux árnyalatot ajánlotta nude, mindennapi színnek. Magamtól sosem vettem volna meg, de annyira nem bírtam választani, hogy már inkább elraktam gyorsan a kosárba, hogy lesz ami lesz. Hát... hogy én mekkorát tévedtem. Azóta minden nap ez volt rajtam - igaz, legtöbbször kicsit tompítottam a színt az ujjaimmal , de maga a rúzs állaga, a tartóssága, az, hogy mennyire kényelmes viselni... Hiába mondják mostanában, hogy bárki csinál olcsóbban rúzs, szerintem ez bőven megéri az árát... (próbáltam már estee laudert, chanelt, cliniquet stb, de ez bőven jobb tőlük).
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Egy hete vettem meg az első rúzsomat tőlük, de már szeretném a következőt :D
Izgatottan várom, hogy megint eljussak egy üzletbe és válogathassak :))

Fehereszti

2019. március 7.

Hatalmas rúzsfüggő vagyok, a kedvenc rúzsom a top 1 a MAC Mehr. Nem túl fehér de világos bőrű, szőke hajú kék szemű vagyok, ez a fáradt mályva árnyalat a tökéletes szín maga az ajkaimon. Ezren megdicsérték már rajtam. Matt finishe van, de nem az a szárító, nehéz matt amit nem szeretek. Olyan krémes, tápláló mégis matt a textúrája. Gyönyörűen fel lehet vinni ecset és ceruza nélkül is. Rajtam tartós is, és ha kopik sem kenődve, hanem ilyen halványodó inkább, ami plusz pont, utálom ha belül elkezd leoszlani a számról egy rúzs. Szerintem aki a tartósságát lehúzta, az lehet a baj, hogy a folyékony matt rúzsokhoz hasonlítja, amit egyértelműen nem lehet megtenni, hiszen a folyékony rúzsok sokkal jobban meg tudnak száradni, bemattulni, teljesen más típusról beszélünk. Egy nem folyékony, hanem sima stick állagú rúzshoz hasonlítva magasan az egyik legjobb. Egyedül az Estée Lauder rúzsom tartósabb ugyanilyen kicsavarós rúzs formula, de az árban is kb duplája, szóval szerintem ez a rúzs szuper és imádom és a kedvencem. +1 pont a MAC márkának: szerintem egyik legjobb árnyalatokat dolgozzák ki, gyönyörű színe van mindnek, sok van még a listmon 😊 (Angel, Russian Red, Diva, Velvet Teddy, Kinda Sexy....)

Fehereszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

renatainsanity

2019. március 3.

Őszintén... Annyira sok agyon hypeolt dolog van mostanság. A MAC rúzsok is ilyenek.Gondoltam egyet és kipróbáltam. Végülis a színe az csoda (ezt aláírom) és a pigmentáltsága is elképesztő viszont a tartóssága az hagy némi kivetnivalót maga után. Először a Mehr színt vásároltam meg ami egy matt formula. Nekem ez egyàltalán nem volt tartós, inkább krémes az én számon. Hát jó, adtam egy második esélyt is és megvettem a Ruby Woo árnyalatot, gondoltam a retro matte formula hátha egy fokkal tartósabb lesz. Csalódtam. A szín tényleg nagyon szép de úgy gondolom, hogy fele ennyi pénzért vannak dupla ilyen jó minőségű rúzsok is.

renatainsanity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

lovecreams

2019. március 2.

Velvet Teddy árnyalat tulajdonosa vagyok a matt kollekcióból. Megmondom őszintén, picit barnásabb színre számítottam, inkább narancsosan hat a világos bőrömön, de gyönyörűen áll. Nagyon magad a fedése, matt, mégis krémes, és SEMENNYIRE SEM szárít..a tartóssága is brutál, evést-ivást lazán bírja. Szerintem most leszek függő..:D

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

preka

2019. február 27.

árnyalat és formula függő, milyen éppen. Nekem van egy pár minden féle fajtából, és alapvetően nagyon szeretem őket.
Kicsit szárítanak, de a színük miatt nem fáj ezért annyira a szívem. :) Viszont, amiért négy csillagot kap, hogy elég hamar "bebüdösödik", pedig a MAC rúzs illata amúgy isteni.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

missmici

2019. február 25.

Egyelőre 6 árnyalatban van meg, az egyik legjobb, legtartósabb, legszebb rúzsaim ezek. Nagyon különleges színei vannak, szóval van miből válogatni. Az ivást és dohányzást nekem egész jól bírja, 4-5 óránként kell körülbelül újrakennem. Az evést már nem éli túl, de nem is elvárás. :) Azért adok 4 pontot, mert nagyon hasonló minőségű rúzsokat lehet kapni már számtalan márkánál (Nyx, Nabla, stb) 2-3 ezerrel olcsóbban.

missmici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

FabianFanni

2019. február 22.

Drága és sokkal jobbak vannak, olcsóbban. Egyre nagyobb a kínálat... hál isten ez van :)

FabianFanni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

despoina

2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt
Megvásároltam életem első MAC rúzsát pár hónapja akciósan, kifutó árnyalatként felkeltette az érdeklődésem a vidám színe. Világos pinkes-narancsos árnyalat, világos bőrrel szépen harmonizál. A tartósságával nem vagyok megelégedve, rövid ideig marad meg az ajkakon, volt hogy kirúzsoztam az autóban majd fél óra múlva alig maradt valami. Ivást nehezen bírja míg az evést egyáltalán. Nem mondanám a legjobb rúzsnak amivel valaha dolgom volt, inkább középmezőny nálam. Ez a töltény formájú műanyag csomagolás nekem nem tetszik, de az ára se indoklna fém-mágneses kiszerelést. Igazából a reális ár 10-13€ lenne ( 10€ vásároltam akciósan ), a színek is inkább "kereskedelmi-könnyen eladhatóak" és nincs közöttük olyan extra/ kifinomult árnyalat mint YSL, Guerlain vagy Sisley márkák rúzsai közt. Nem mondom hogy rossz termék, de számomra nem a hűha luxus rúzs.
Plusz pont hogy több üres kiszerelés után adnak egy ajándék rúzst, ezért tőlem 4*.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!