MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 2000 , Eladó: vivienlovesit
Állapot: lsd. leírás, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás: posta (+pk) VAGY személyes átvétel (csak Astoria)
MAC Rúzs - Creme in Your Coffee
Ár: 4.000 Ft +postaköltség , Eladó: ZANNAH
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Érsekvadkert, fizetés: előreutalás után , postázás ( postán maradóra )

Ncsk

2020. december 31.

Belefutottam a "faux" arnyalatba, mert mindenkepp szerettem volna egy nude szint.. na, ez most kicsit csalodas. Volt mar pedig satin mac ruzsom, csak sokkal sotetebb arnyalatban. Azt imadom ma is, ez viszont egyaltalan nem a megszokott tartossag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 31.

Natalie

2020. december 27.

Sok év alatt jó pár árnyalatot kipróbáltam mindenféle finishhel,és mint sminkmániás,hát más márkáktól is vettem rúzsokat. Gyönyörű színekben kapható,ki milyen állagot szeret magán,talál az igényeinek megfelelőt,de túlárazott,és semmi különleges más rúzsokhoz képest. Hiányolom az ápoló hatást,sőőőt,ugye a mattok szárítanak,de a MACes mattok brutálul. Ami viszont tuti,hogy masszív és tetszetős a burkolat,valamint nem hajlamosak a rúzsok megbuggyani,még soha nem romlott meg egy MAC rúzsom se,pedig van néhány jó pár éves. Pl az agyonhypolt EL rúzsom,pár hónap alatt avas szagú lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Egykettoharom

2020. december 27.

Most, hogy már több árnyalat több finishből megvan a MACtől, arra jutottam, hogy nem vagyok szerelmes. Nem rossz, de nem is csodaszer. A prep + prime jól jön mindegyik alá. Engem az illata is zavar, bár mások imádják, szóval ez tényleg az egyéni preferencián múlik. Sok szín, sok finish, ez a legnagyobb előnye a MAC rúzsoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Fanni039

2020. december 16.

Nekem a nyx ruzsok ár-érték arányban jobban bejöttek, elképesztően kiszáritotta a számat, hiába kentem alá ajakbalzsamot. A szine és állaga nagyon szép, de ez miatt csak 4 csillag, minden napra nem tudnám elviselni sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

drbrk

2020. december 15.

Nekem a ruby woo árnyalat van meg, azt kell hogy mondjam, soha nem volt még drága rúzsom, de ezért szívesen fizettem ki ennyit, jó állagú, nem mozdul el, csodálatos a színe. Matt rúzs, ami szárít is, de nem olyan mértékben, hogy az csúnyán összecsomósodna az ajkaimon. Nagyon szeretem, terveim között szerepel még egy node árnyalat beszerzése, ami a mindennapokban tökéletes lehet, mert a Ruby wow-t inkább alkalmakra viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Lina14

2020. december 5.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
Hiper pigmentált, egy húzással is teljes fedést tudok vele elérni. A matt finise nagyon természetes rajtam, nem szárít, viszont ajakápoló érdemes alá, mert kidobja a száraz részeket. Egy-egy kissebb étkezést is simán kibír, nagyon tartós! A csomagolása strapabíró, igényes, nyugodt szívvel rakom a neszeszerembe. A színét leginkább hideg tónusú mályvába hajló természetes rőzsaszínnek tudnám leírni, szinte bármihez fel tudom rakni, így minden fillért megért! Nagy szerelmem!! :)
update:
Megvettem a Ruby Woo arnyalatot is, ami mar egy kicsit mas teszta. az is nagyon pigmentalt, ugyanakkor kicsit szarit, es csomosodik neha. ez is kibir egy etkezest, neha egesz nap nem kell ujrakennem, ha ovatosan eszem-iszom. tovabbra is imadom mindet, de erdemes a mattok elott erosen hidratalni.
Update 2:
Visszaváltottam 6 dolgot, így megvettem a Vetvet Teddy nevezetű árnyalatot. Egy caramellás nude, nagyon szép színe van. Kellemes a textúrája is, csak mivel matt alá kell hidratálni.
Update 3:
Megszereztem miniben a Whirl és a Twig árnyalatot, mindkettő isteni! A Whirl egy középbarna, matt finishel, a Twig pedig a Mehr-hez hasonló színű mályva, satin finishben. A satin nekem egy kicsit jobban bejön, mivel az kényelmesebb, de a maszk alá, minden képpen a matt a jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
update:
Update 2:
Update 3:

Pirosmasni

2020. november 28.

A matt Yash árnyalatra csaptam le. Nagyon szépen fed, kellemes viselet az ajkaimon. Számomra ez a tökéletes nude szín, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Update: azóta beszereztem a Whirl árnyalatot is, mert akkora volt az előzővel a szerelem. Ez a szín egy sötét nude szín, ami szerintem bármikor megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

tthfnn

2020. november 23.

3 fajta MAC rúzsom van és hihetetlenül szeretem őket. Mondjuk azt hozzá tenném, hogy az elején sajnáltam rá a pénzt de abszolút nem bántam meg, sőt! Egyáltalán nem szárítanak még a matt verziók se, ami szerintem egy nagyon jó dolog. Biztos fogok még beszerezni többet is, leginkább a best sellerekre utaznék pl. Angel, Velvet teddy :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Anna-

2020. november 23.

8 árnyalat van jelenleg a birtokomban, 2-t már visszavittem a boltba "Back to Mac" akció keretein belül, de erősen gondolkodom, hogy még 7-től megválok... Nagyjából max. a felét használtam el mindegyiknek amelyik meg van, és igazából 1 éve nem nyúltam semelyikhez sem, csak a "Yash" árnyalathoz, ami nekem A tökéletes nude rúzs. Na őt nagyon imádom, biztosan újra veszem ha elfogy. Viszont egyre felnőttebb fejjel azt hiszem az ember belátja, hogy felesleges halmozni a sminktermékeket, mert ha csak nem sminkes az ember szerintem esélytelen ,hogy mindent elhasználjon szavatossági időn belül...
Ráadásul sajnos ebben a maszk hordós időszakban azt hiszem eléggé csökkent a rúzs használat értelme.
Kedvenc formulám a Matte, ami igazán tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Kedvenc formulám a Matte, ami igazán tartós.

Netti96

2020. november 23.

Imádom a MAC rúzsokat. Nagyon tartósak, könnyen felhelyezhetőek és jól pigmentáltak.
Több szín is meg van már, imádom, hogy ilyen széles a színválasztékuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Több szín is meg van már, imádom, hogy ilyen széles a színválasztékuk.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2