MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 5500 , Eladó: Nemethnora0531
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: KAPOSVÁR, fizetés: személyes átvétel Kaposváron/Pécsen, posta előreutalás után
MAC Rúzs runaway red
Ár: 1500 eredeti , Eladó: ayse
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Kp

Zsuliette

2020. március 25.

Könnyű felkenni és szépen lehet vele dolgozni, de én a tartósságával nem vagyok megelégedve. Sokszor használom és szeretem, de mivel könnyen kopik én csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

muszika

2020. március 16.

Nekem a Faux és a Yash nevű árnyalat van meg. Szépek, de szerintem nem elég tartósak.. Sajnos nekem így nem lesznek kedvencek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Pimili

2020. február 12.

Matt finishű rúzsom van, helyén marad, hibátlan, természetes hatású, tartós. Olyan árnyalat, ami nagyon szép krémes, tehát nem poros arcpírként is csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

Lina14

2020. február 9.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
Hiper pigmentált, egy húzással is teljes fedést tudok vele elérni. A matt finise nagyon természetes rajtam, nem szárít, viszont ajakápoló érdemes alá, mert kidobja a száraz részeket. Egy-egy kissebb étkezést is simán kibír, nagyon tartós! A csomagolása strapabíró, igényes, nyugodt szívvel rakom a neszeszerembe. A színét leginkább hideg tónusú mályvába hajló természetes rőzsaszínnek tudnám leírni, szinte bármihez fel tudom rakni, így minden fillért megért! Nagy szerelmem!! :)
update:
Megvettem a Ruby Woo arnyalatot is, ami mar egy kicsit mas teszta. az is nagyon pigmentalt, ugyanakkor kicsit szarit, es csomosodik neha. ez is kibir egy etkezest, neha egesz nap nem kell ujrakennem, ha ovatosan eszem-iszom. tovabbra is imadom mindet, de erdemes a mattok elott erosen hidratalni.
Update 2:
Visszaváltottam 6 dolgot, így megvettem a Vetvet Teddy nevezetű árnyalatot. Egy caramellás nude, nagyon szép színe van. Kellemes a textúrája is, csak mivel matt alá kell hidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
update:
Update 2:

Diamond26

2020. február 6.

Több rúzsom is van a márkától, legtöbbször a matt rúzsokhoz nyúlok, mert a szatén színek fél óra elteltével valamiért a fogaimon kötnek ki. A matt színekkel soha nincs ilyen gondom, nagyon tartósak és nem csúsznak el, a helyükön maradnak. Még az arcom előkészítésekor alaposan hidratálom az ajkaimat, majd közvetlenül a rúzsozás előtt a Mac ajakprimerét használom, ez megkönnyíti a rúzs felvitelét és nap végére sem lesznek szárazak az ajkaim. Az 5 csillag főleg a matt rúzsoknak szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

laregina

2020. február 2.

Tenyleg jo ruzs, szep szinekben lehet kapni, tartos. Alap darab egy nonek, aki ad magara

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

patvik

2020. január 30.

Mi más is lenne meg mint az ikonikus Velvet teddy, másodszorra vettem újra itt egy kedves krémmániástól teljesen új állapotában és egyszerűen csak imádom. A színét, az illatát, a hatását, a legjobb matt rúzs amit valaha próbáltam, tartós, nem szárít és csodásan illik a bőrömhöz. Soha de soha nem fogok lemondani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

DianeLockhart

2020. január 30.

Matt finish - Runway hit
Rengeteg rúzsom végezte a kukában (évekig a sminkes ládikában való várakozás és megavasodás után), mire megtaláltam a hozzám tökéletesen passzoló árnyalatot a mindennapokra. Azóta már újra is kellett vennem, mert az utolsókig elhasználtam. Igazából színtanácsadáson javasolták, magamtól valószínűleg nem próbáltam volna ki, mert egészen máshogy mutat felkenve, mint a tokból kicsavarva. Irodába tökéletes, feldobja a megjelenést, de nem túl sok. Nude-barackos-korallos, üde. Szépen kopik.
Ha rendben vannak az ajkaim, és két rétegben viszem fel, arcmattító lapocskával vagy sima pzs-vel leitatva a felesleget, akkor nagyon tartós. Én a normál kiszerelést jobban szeretem, mint a minit. A mini nekem krémesebb volt, gondolom, hamarabb átmelegedett a kezemben vagy valami ilyesmi.
Szárít, de melyik matt rúzs nem? Szerintem az iroda száraz levegője többet árt, mint ez. Mindenestre éjszakára ajakmaszk vagy sima szőlőzsír vastagon, reggel sminkelés előtt meg a Carmex (a felesleg letörölve persze) sokat segít.
Az eladó lány javasolta a MAC ajak primert, lehet, hogy azt is kipróbálom egyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Matt finish - Runway hit

fici

2020. január 26.

Nagyon tartós rúzsok, gyönyörű árnyalatokban, valóban. :) 6 színt vásároltam mini kiszerelésben, ismerkedés gyanánt (Please me, Captive, Twig, Ruby Woo, D for Danger, Mehr) . A ,,retro matt" nagyon szárít és nehéz felvinni, de elképesztő tartóssággal bír, így megéri a macerát. A matt rúzsoknak könnyebb a felvitele, és kevésbé szárít :) Sokallom az árát- persze a márkát és minőséget meg kell fizetni, nyilván. De van tapasztalatom más, párszáz Ft-os drogériás matt rúzzsal, ami hasonló (nem azonos!) képességekkel bír (nem vicc,valóban, délelőtt felteszem s estig bírja szépen, kaja-pia-cigi mellett). Mivel ez nem a reklám helye, ezért maradjunk annyiban, hogy a Mac rúzst viselve kicsit kiváltságosnak is érezheted magad, tehát garantáltan megdobja az önbizalmad, és szépek lesznek az ajkaid :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

fruzskai

2020. január 25.

[matt típus]
Mindig húzom a számat,hogy jaj de drága... aztán használom és rájövök, hogy minden forintot megért. Nagyon tartós, nem szárít, könnyű felvinni és javítani is, valamint alig fogy belőle még intenzív használat mellett is. A szájfény remekül mutat rajta, valamint ombre hatást is szépen lehet velük kialakítani, jól eldolgozódnak a színek szélei. A full és a 'mini' size minősége is kifogástalan. Egy apró meglepetés ért a Rebel (naaagyon sötét lilásrózsaszín) használata után, ugyanis brutálisan befogta a számat. Ezen kívül soha semmi problémám nem volt velük, legfeljebb annyi, hogy nem tudom kiválasztani a boltban melyik színt vegyem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

[matt típus]

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2