MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs satin Mac Red! Csak ez van már meg .
Ár: 3800 , Eladó: Ginger55
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Postán maradó csomag , foxpost előre utalás után
MAC Rúzs
Ár: 4800 , Eladó: viviennerainbow
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Csak személyes átvétel
kotoganklau

2019. november 12.

A nagybetűs rúzs számomra! Két nude árnyalat van meg jelenleg belőle, de tervezem bővíteni a palettát. Csodálatos, tartós színek, nem szárít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

MLotti

2019. október 29.

A legnagyobb rúzs-szerelem, ami csak létezik.
Egy Peach Blossommal kezdődött, majd csatlakozott még a gyűjteményhez egy Velvet Teddy, egy Brave illetve egy D for Danger is. Jelen állás szerint a matt finish a kedvenc konzistenciájú rúzsom a Mac kínálatából, ez részben abban nyilvánul meg, hogy a méltán híres Velvet Teddyhez nyúlok a legtöbbet. Nincs az a smink vagy ruha összeállítás, amihez ne passzolna. Mindazonáltal, az összes birtokomban lévő szín gyönyörű és élmény viselni őket. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan bővül majd a család.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

A legnagyobb rúzs-szerelem, ami csak létezik.

babyface

2019. október 25.

legközelebb kétszer is meggondolom, hogy online vásároljak-e valószínűleg jobb lett volna személyesen az üzletben megvenni a termékeket és nem a douglas shopról rendelni. a híres hírhedt Ruby Woo árnyalatot szereztem be, aminek a színe egy ÁLOM viszont a rúzs textúrája botrányos, már önmagában kézfejre swatcholva is darabos... ha bevakolom a számat carmexxel valamelyest lehet javítani az élményen, de ugye akkor már nem lesz matt hatású... :D belülről kezd el kopni tehát pár óra múlva marad belőle egy 90es évek szájkontúr... :D mindenesetre nem adom fel legközelebb egy MACben próbálok szerencsét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

AnnOnymus

2019. október 22.

Az ára miatt meg se fordult a fejemben, hogy valaha is kipróbáljam, egyébként se vagyok rúzsos, nem szeretem folyton azt figyelgetni, hogy mikor kopik le, de aztán ajándékba kaptam a barátnőmtől egy mini matt verziót, és egy egész világ változott meg bennem. El se hittem, hogy újrakenés nélkül is egy egész estét kibírt. Kicsit szárít ugyan és rendesen alá kell hidratálni, de szerintem megéri. A velvet teddy árnyalat van meg, amit egyszerűen imádok, tökéletes natúr szín

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Isabell

2019. október 21.

Az esküvőmön egy matt Mac rúzst viseltem és annyira megtetszett, hogy rögtön be is szereztem ugyanazt az árnyalatot. 💕 Imádom, szinte csak ezt a rúzst használom azóta is. Gondolkodom, hogy mi lesz a következő amit megveszek. Carmexet érdemes alá tenni mert picit szárít, de ezenkívül 5/5. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

orkangyal

2019. október 17.

Sose szerettem rúzst hordani, nem vagyok elég fegyelmezett ahhoz, hogy ellenőrizgessem a sminkem, erre az életvitelem se ad sok lehetőséget, szóval csak az jöhet szóba, ami szupertartós, vagy legalább nem feltűnő, ha szétkenődik, és egy rúzs, ami az ember fogára ül meg szétmaszatolódik a legrosszabb pillanatban, már a gondolattól is rosszul voltam. Évekig maradtam a színes Labellóknál és mindenféle jobb-rosszabb szájfilceknél, amik szétszedték az ajkam. Aztán a Mac-rajongó barátnőm rávett, hogy vegyek egyet, és megindultam a lejtőn...
Ami a tartósságot és az ár-érték arányt illeti, valójában számos komolyabb márka matt rúzsai tudják ugyanazt vagy majdnem ugyanazt mondjuk feleennyiért (pl. a Nyx Matte Whipped Caviar árnyalata majdnem teljesen megegyezik a Mehrrel, csak az állaga rosszabb egy fél ponttal). Tulajdonképpen kicsit kommersszé is vált Macet használni. De nekem még mindig valami luxusérzetet ad, és az sem hátrány, hogy felpróbálás hiányában az új kollekciókról is egyből elérhető a neten több teszt, fotó, összehasonlítások más márkák színeivel. Árnyalatonként persze nagy különbségek vannak, minőségben is, de általánosságban igaz, hogy a mattok szépen fednek és szépen kopnak, de nem szárítanak nagyon, és ha nincs időm ebédelni, akkor biztos lehetek benne, hogy a rúzsom még egy-két cigi mellett is gyakorlatilag a munkanap végéig állja a sarat. Kicsit persze elfogult is vagyok, de hát ilyen minden szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Szanszi

2019. október 13.

Update:
Szóval becsúszott még egy-két szín a gyujteményembe:
Sunny Soul: ez egy igazi nyári szín! Krémes, fényes picit Barbie rózsaszín de ennek ellenére nagyon megszerettem! Füstös esti sminkhez ilyenkor a hidegebb napokon is szívesen felteszem, nagyon sok dícséretet kapott rajtam. Nem a legtartosabb, többször újra kell kenni napközben.
Please me: szürkés-rózsaszín matt szín, ami hétköznapokon is nagyon jól hordható. Tartós, egy picit szárítja az ajkakat de egy kis ajakbalzsam alá és teljesen jól működik, nagy kedvencem lett ez a szín is!
Syrup: gyönyörű, természetes a saját ajkaim színéhez nagyon hasonló, picit lilás szín. Sajnos nem a legtartósabb fajta de a szín és a hidratált érzés kárpótol.

Ruby woo: az igazi vörös rúzs! Baromi tartós, nagyon szárít, alá kell hidratálni rendesen de cserébe csodaszép szín! Egyedül sötétebb bőrűeknek nem ajánlom mert az egyik kolléganőm kipróbálta és nagyon furcsán állt neki ez az árnyalat. A fogakat fehérebbnek mutatja.

Nem az utolsó Mac rúzsaim az tuti! 😊 van még pár kívánság-szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Update:
Szóval becsúszott még egy-két szín a gyujteményembe:

Nem az utolsó Mac rúzsaim az tuti! 😊 van még pár kívánság-szín!

viragzsofi

2019. október 11.

Legtartosabb ruzs amivel eddig talalkoutam. Lassan de egyenletesen kopik le. Viszont nagyon szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

barczazita

2019. október 5.

A Mehr árnyalatot választottam, gyönyörűen passzol a színe a bőrömhöz és majdnem minden nap használom. Könnyű felvinni, elég krémes az állaga. Viszont durván szárítja a számat, és azért egy evést nehezen bír ki (leginkább sehogy). Nem tudom, hogy primerrel jobb lenne-e, de azt már kicsit rablásnak érzem, hogy az amúgy is 6300 ft-os rúzshoz még primert is kelljen venni. Annyira azért nem szuper a termék :) 4*

Update: Trend it up-os szájkontúr ceruzával használom, azt hiszem megtaláltam a tökéletes kombót. :) Nem tudom mi változott, de már egyáltalán nem szárítja úgy az ajkaim, mint a használat elején, érdemes előtte hidratálni jól az ajkakat (én carmexet használok). A szájceruzával kb leszedhetetlen kombót alkotnak, nap végére is látni még a rúzst. Ha kopik is, azt is szépen teszi. Módosítom most 5 csillagra az értékelésem, és azt hiszem egész életemre elleszek Mac rúzsokkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Meli47

2019. október 4.

Nem értettem mi ez a nagy felhajtás a mac rúzsok körül amíg be nem szereztem egyet belőlük. Egyszerűen varázslatos, hogy egy ilyen sima rúzs ennyire tartós, kellemes, púderes ajkakat kölcsönös, nem szárít és ilyen jó az illata. Az egyik kedvencem lett. A népszerű mehr matt árnyalatot vettem meg, ami csodálatos. Szerintem a jövőben több rúzsukra is benevezek majd, de talán csak a kis méretben, mert szuper áron vannak, és azok is rengeteg ideig elegek a számomra. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2