MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2022. január 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustreglass Sheer-Shine: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 4500 , Eladó: Ildika76
Állapot: 1x kézen és 1x ajakon próbált, Helyszín: Lőrinci, fizetés: Személyes átvétel Bp Örs és Puskás vonalán, esetleg megbeszélés szerint
Ár: leírásban , Eladó: wallflower87
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Catty1213

2022. április 28.

Matt verzióból van meg több árnyalat is, imádom. hihetetlenül tartós, egységesen kopik, sosem aggódok amiatt hogy elkenődne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

Tundi99

2022. április 14.

Nagyon tetszik ez a rúzs eddigi legjobb amit próbáltam nagyon szép fedése van, az illata is szuper. A tartóssága alapból jó, de ha használunk mellé még fix+-t akkor nem túlzás azt mondani, hogy benne van a top10 legjobb rúzs között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 14.

Tmr111

2022. április 13.

Még keresem az igazit rúzs fronton, nem rossz nem rossz, de nem 5 csillag nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Tundebe

2022. április 11.

Örök kedvenc, ettől jobbat még nem találtam. 7 színem van belőle. Az estee lauder ruzsokat is magasan veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

PurePrincess2002

Korcsoport: < 18
2022. április 10.

összesen 4 árnyalatot vettem már, mindegyik nagyon hosszan tartó, jól pigmentált. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. április 10.

lusciouslou

2022. március 1.

Nagyon szeretem, rengeteg rúzsom van, de ez az egyik legjobb az összes közül. Nagyon, tartós, egész nap fenn marad Megéri a teljes árat, mindenkinek javaslom. A Westendben szoktam venni, de asszem webshopban is kapható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

daliah

2022. február 10.

Tartós, sokféle szín és finish elérhető. Szárít, főleg a matt verziók, az amplified viszont hidratál, cserébe az nem is tartós. Számomra kellemetlen az illata. A színválaszték miatt mégis folyton ezekre szavaz a pénztárcám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 10.

tiri

2022. január 23.

Sok ennél jóval drágább rúzst próbáltam ki (pl. Pathmcgrath), de eddig bőven a mac-nek vannak a legjobb rúzs formulái. A powder kiss vonal valami csoda, de a sima matt is nagy kedvenc, love me rúzsok tényleg ajakápolóak, a legpigmentáltabb és krémesebb pedig az amplified formula.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

pont

2022. január 14.

sokat vártam vele, hogy véleményezzem a mac rúzsokat, ezidő alatt több színt és textúrát is beszereztem (velvet teddy, twig, ruby woo, see sheer meg még egy csomó, aminek most nem jut eszembe a neve). szerintem eleve nem nagyon lehet őket egy kalap alá venni, mert teljesen mást ígér és nyújt egy matt textúrájú rúzs, mint pl. a 'lustre' változatok és az is lehet, hogy az egyik bejön, a másik meg nem.

szóval én inkább általánosságban mondanám azt róluk, hogy több termék után sem sikerült megértenem ezt a hatalmas hype-ot. óriási a színválaszték, szépek a rúzsok, nem is rosszak, DE szerintem semmivel sem tudnak többet, mint egy jobb minőségű (loreal, bourjois stb..) drogériás rúzs. árban viszont drogériás szint felett vannak. én legalábbis nem érzek óriási különbséget, így nekem nem feltétlen érik meg, de maguk a rúzsok tényleg nem rosszak, de azért hasraesve nem vagyok tőlük.

ha van valami nagyobb akció, akkor valószínűleg venni fogok még párat, de teljes árukat szerintem nem érik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Kemarianna

2022. január 4.

Sokáig tartottam magam, hogy nem veszek Mac rúzst. Aztán végül amikor bejöttek a mini rúzsok a Mac webshopba + még ingyenes szállítás is volt, beadtam a derekam és rendeltem egyet az őket övező hype miatt. Szépnek szép, de de őszintén szólva a Mac a hatalmas színválasztékán kívül semmi többet nem ad számomra rúzsok terén mint egyes Maybelline, Max Factor vagy Loreal rúzsszériák, úgyhogy azt hiszem, maradok a drogériásoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2