MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 4000 ft , Eladó: GlamKitti
Állapot: Kb 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Ár: 4000 , Eladó: petrara
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

preka

2019. február 27.

árnyalat és formula függő, milyen éppen. Nekem van egy pár minden féle fajtából, és alapvetően nagyon szeretem őket.
Kicsit szárítanak, de a színük miatt nem fáj ezért annyira a szívem. :) Viszont, amiért négy csillagot kap, hogy elég hamar "bebüdösödik", pedig a MAC rúzs illata amúgy isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

missmici

2019. február 25.

Egyelőre 6 árnyalatban van meg, az egyik legjobb, legtartósabb, legszebb rúzsaim ezek. Nagyon különleges színei vannak, szóval van miből válogatni. Az ivást és dohányzást nekem egész jól bírja, 4-5 óránként kell körülbelül újrakennem. Az evést már nem éli túl, de nem is elvárás. :) Azért adok 4 pontot, mert nagyon hasonló minőségű rúzsokat lehet kapni már számtalan márkánál (Nyx, Nabla, stb) 2-3 ezerrel olcsóbban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

FabianFanni

2019. február 22.

Drága és sokkal jobbak vannak, olcsóbban. Egyre nagyobb a kínálat... hál isten ez van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

despoina

2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt
Megvásároltam életem első MAC rúzsát pár hónapja akciósan, kifutó árnyalatként felkeltette az érdeklődésem a vidám színe. Világos pinkes-narancsos árnyalat, világos bőrrel szépen harmonizál. A tartósságával nem vagyok megelégedve, rövid ideig marad meg az ajkakon, volt hogy kirúzsoztam az autóban majd fél óra múlva alig maradt valami. Ivást nehezen bírja míg az evést egyáltalán. Nem mondanám a legjobb rúzsnak amivel valaha dolgom volt, inkább középmezőny nálam. Ez a töltény formájú műanyag csomagolás nekem nem tetszik, de az ára se indoklna fém-mágneses kiszerelést. Igazából a reális ár 10-13€ lenne ( 10€ vásároltam akciósan ), a színek is inkább "kereskedelmi-könnyen eladhatóak" és nincs közöttük olyan extra/ kifinomult árnyalat mint YSL, Guerlain vagy Sisley márkák rúzsai közt. Nem mondom hogy rossz termék, de számomra nem a hűha luxus rúzs.
Plusz pont hogy több üres kiszerelés után adnak egy ajándék rúzst, ezért tőlem 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt

Moncsika73

2019. február 14.

Update: azóta nagyon sok árnyalatot beszereztem modesty, pure zen, impassioned, all fired up,devoted to chiIi, a littLe tamed, Metallic rosé,burnt spice, és szinte csak a MAC rúzsaimat használom😊
Kíváncsian várom a tavaszi kollekciót! imádom több árnyalat tulajdonosa vagyok😀 velvet teddy, mehr, twig, ruby woo. Pigmentáltak, pep+ prime alappal a matt rúzs is nagyon kényelmes viselet, nem szárítja a számat. Biztos újraveszem ha elfogy, Tervemben van több árnyalat beszerzése is😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

SzPatricia

2019. február 13.

A Honeylove es a Chili arnyalatok vannak meg matt arnyalatban . Nagyon szeretem a MAC matt ruzsait, az allaguk kremes , de megis matt vegeredmenyt biztositanak, hatalmas fedessel. 2-3orat siman kibirnak a szamon, szepen beszivodnak, nem csomosodnak ossze. Az ivast teljes mertekig kibirja, az evest mertekkel csak. Szep , minosegi vegeredmenyt lehet elerni veluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

lizibartha

2019. február 4.

nekem is a mehr es a velvet teddy arnyalatok vannak meg. A szin kifogastalan, gyonyoru finis, szepen terul az ajkakon, nem lesz sok illetve csomos. Amiben csalodtam, az a tartossag. Nem kopik lassabban, mint mondjuk a revolution ruzsaim, amibol egy 6 db-os szett kerul annyiba mint egy mini mac ruzs :D Viszont teny, hogy kellemesebb viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

lvd

2019. február 2.

A Mehr árnyalatokat vettem meg, annyira örülök neki. Zseniális a színe, kicsi a szám de annyira jòl áll ez a szín, feldobja a napom ha felkenem. Nagyon szeretek a Mac boltban vásárolni, mert az eladòk szerintem felkészültek, értenek a sminkeléshez és mindig annyira jól néznek ki, mindig kedvet kapok valami új sminktermékhez, szòval veszélyes a hely...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 2.

A mehr arnyalatot vettem meg, kis kiszerelesben. Az arat nem eri meg, ebben a kategoriaban vannak tartosabb ruzsok is, de kellemes viselet az ajkakon, szep a szin is. Nekem meg az illata az, ami tul eros, viszonylag sokaig erzem felkenes utan is, szamomra kicsit zavaro.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

pinkyy

2019. január 30.

Tartós, csodás, különleges színekben. Viszont mióta külföldről rendelek egy csomó kozmetikai terméket, rájöttem, hogy ilyen árban azért lehet kapni hasonlóan jó rúzsokat. De ettől függetlenül szeretem a MAC rúzsokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2