MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 4000 ft , Eladó: GlamKitti
Állapot: Kb 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Ár: 4000 , Eladó: petrara
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

karaibrahimgil

2019. szeptember 25.

Hogy a fenébe lehet 44 eladó ajánlat belőle jelenleg a Krémmánián, ha az összpontszáma majdnem maximum csillagos? Nem értem.
Egy kedves barátnőmtől kaptam egy korallos árnyalatot (Cremesheen Coral Bliss). Szépen hidratál, nem szárít, krémes, valamint diszkrét fénye van, de az első kávénál – vagy még korábban – már nyoma sem marad, konkrétan felszívódik (azt nem tudom megmondani, hogy finom-e). Alapnak vagy fedőként szoktam mostanában használni, de inkább utóbbinak, amennyiben túl élénknek gondolom az előtte felvitt árnyalatot, primerként ugyanis egyszerűen nem működik: ami eltűnik, az akkor sem tapad oda, ha öt másik réteggel próbálom tartósabbá varázsolni.
Kár érte, de a pontozás véleményem szerint nem tükrözi a minőséget, Mac ide vagy oda, ezt a mutatványt egy L'oreal, Maybelline vagy még olcsóbb rúzs is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Lehet én rontottam el valamit ezzel a rúzzsal kapcsolatban, de nekem nagyon hamar le tud jönni. Enni, inni abszolút nem tudok vele, de ellenben nem szárít, nagyon szép, pigmentált, elég egyszer felvinni. Abban már nem vagyok biztos, hogy újra venném-e ezt a fajta mac-es rúzst, de egy ultra tartós társát már biztosan. Én kedvelem, de csak rövid időtartamra működik nálam, szerintem a piacon kevesebb árért is lehet hasonló minőségű rúzst találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Iszonyúan tularazott minden Mac termék, de ettől tartósabb rúzst, ami nem is szart meg nem találtam sajnos. Drogérias ruzsoktol ezerszer jobb minőség, nem kopik foltosan. A matte kollekciobol van több darabom is. Viszont a retro matte pigmentalasa szerintem szörnyű, azt csak kipróbálás után ajánlom megvenni, szerencsére ki tudtam próbálni, így nem is vásároltam belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

CsinCsilla

2019. szeptember 15.

Több mint 10 Mac rúzs boldog tulajdonosa vagyok. Jelenleg két kedvenc árnyalatot viselek felváltva, kedvtől függően, az egyik a Syrup, ami egy kellemes rózsaszínes nude színű rúzs, a másik a Girl about town, ami egy pink és-lilás árnyalat, így ősszel egy kis izgalmat csempész a természetes smink mellé. Szeretem ezeket a rúzsokat, kincsként őrzöm mindet. Legalább egy Mac rúzsra érdemes beruházni lányok, már csak a széles színválaszték miatt is, itt biztos talál mindenki egyedi színt, amit egy drogériás rúzsnál tuti nem talál, de néha-néha használná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Elég jó rúzsok. Tartósak, szépen kopnak, nem irritálnak, nem szárítják agyon a szájat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

eveartstar

2019. július 30.

OMG...
Az első MAC rúzsom..
Véletlenül és teljesen ingyen hozzájutottam egy régebbi kiadású mini rúzshoz.
A Goodbye Kiss egy hideg altónusú közepes pink, amplified creme. A dobozból kivéve egy krémes pinkes rúzst láttam, ami a számon lilás mályva. Csodaszép és elképesztő jól áll.
Meglepődtem, hogy mennyire tartós!
Régi kiadás, de semmi rossz szaga vagy íze nincs, bátran használhatom..
Asszem tudom már mi lesz a mikulás listáján... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

OMG...
Az első MAC rúzsom..
Véletlenül és teljesen ingyen hozzájutottam egy régebbi kiadású mini rúzshoz.
Meglepődtem, hogy mennyire tartós!
Régi kiadás, de semmi rossz szaga vagy íze nincs, bátran használhatom..
Asszem tudom már mi lesz a mikulás listáján... :D

Eszti111

2019. július 27.

Ruby Woo ritkán használom, de gyönyörű és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Ruby Woo ritkán használom, de gyönyörű és nagyon tartós.

Julifoldvari

2019. július 14.

Imádom a matt verziókat, 2 van, gyönyörű tényleg és a tipikus Mac illat is bejön, de nem tudom, hogy ennyiért mennyit veszek még 😔 bár tény, hogy sokáig elég, mert nagyon pigmentált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Colette221

2019. július 9.

Az évek során rengeteg MAC rúzst használtam, de egy árnyalat van, amitől sosem válnék meg, ez pedig a craving lenne.:) A többi is szuper, de ez az örök kedvenc! :D
CAPRICIOUS: Feltettem eladásra, mert akkor próbáltam ki először, mikor még hó fehér volt a bőröm. Pár napja azonban elővettem, és adtam neki egy újabb esélyt, és lám csodát, 3 strandolás után a barnább bőrömön tökéletesen mutat. A könnyed textúrája miatt így nyáron szuper. :D
MEHR: Nem véletlenül szeretik annyian. Gyönyörű erősebb nude rózsaszín. A matt finishe miatt ez lesz a diplomaosztós rúzsom.
VELVET TEDDY: Kicsit féltem ettől a rúzstól, mert barnás a tónusa, de annyi videót láttam róla, és szinte mindenki azt mondta, hogy ez mindenkinek jól áll. És mennyire igazuk volt. :) Tartós, pigmentál rúzs, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a MAC-ben. :)
SYRUP: Nagyon szép halvány lilás szín, sajnos közepesen tartós a finishe miatt. Nem lett a kedvencem, mégis szívesen hordom a hétköznapokon.
CRAVING: Ez az első amplified finishű rúzsom, sokkal krémesebb mint a többi, ezért hajlamosabb kenődni. Szépen kopik, nem olyan tartós mint mondjuk egy satin vagy matte, de a tartósságára még így sem lehet panaszom. Az amorous nekem nagyon erős színű volt, ez viszont valamivel szolidabb. Nagyon szeretem. :)
CREME IN YOUR COFFEE: Mikor kinyitottam azt hittem, hogy teljesen megegyezik a színe a TWIG árnyalattal. Szerencsére nem, kicsit rózsaszínesebb. Egy sötét nude szín. :) Szeretem. :)
RUBY WOO: Tényleg a tökéletes vörös. Tartós, egyenletesen kopik. Az egyetlen dolog, ami miatt meg kell válnom tőle, az az, hogy hétköznapokon nem hordom, így sokat csücsülne a polcon. :)
FAUX: Nagyon régóta keresem ezt a színt, és végre megtaláltam! Ezzel szerintem senki sem fürödhet be. :D Nem vagyok Kylie Jenner fan,de azt mondják a külföldi bloggerek, hogy ez az a nude rózsaszín amit előszeretettel használ. :) Hátha valakinek segítettem.
TWIG: Még csak ma vettem itt KM-en, de már imádom. Nagyon univerzális rúzs. Nem is túl világos, de mégse túl sötét. Pont tökéletes a hétköznapokra. Gyönyörű szín. (Satin finish) Nem véletlenül szeretik olyan sokan. :)
LIPBLOSSUM: Féláron jutottam hozzá egy nagyon szép Lustre verziójú rúzshoz. Így féláron megérte, de teljes áron tuti nem. Nem olyan tartós ez a fajta. Tuti fogok még szerezni MAC rúzst, de az nem Lustre lesz. :)
CREME CUP: Beszereztem a Creme cup árnyalatot is. Nagyon szép, tartós. :) Ez a finish jobban tetszik mint a másik.
PLINK!: Annak ellenére, hogy még októberben leírtam, hogy nem lesz több Lustre rúzsom, mégis cserével hozzájutottam a Plink! árnyalatú halvány rózsaszínhez. Nos, az én számon egyáltalán nem látszott, majdnem mint egy sima szájfény enyhe rózsaszín beütéssel. A tartóssága kb. a nullával volt egyenlő. Sajnos nekem nem vált. :(
AMOROUS: Nagyon szép színe van és tartós is. Viszont 1 használat után jöttem rá, hogy nem az én színem. :'( A Satin finish nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

juditfoldesi

2019. július 3.

A Velvet Teddyt szereztem be miniben és azonnal a kedvenc nude matt rúzsom lett, biztosan kipróbálok több árnyalatot is, nem szárít, nagyon tetszik a formulája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2