MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Anthaval

2015. március 4.

Imádtam! Télre tökéletes választás, azonban elengedhetetlen nappali krémet sminkelés előtt kb fél órával felkenni, hogy ne szárítsa ki a bőrt illetve ne legyen maszk hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

fruzsicaaa

2013. augusztus 12.

Vastag, darabos, eldolgozhatatlan, maszkszeru, szarit... A legrosszabb MAC termek, amivel talalkoztam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Pancsika

2012. október 5.

Nyárra vettem, szerettem volna olyan alapozót, ami jól fed, de lehetőleg nem folyik le az arcomról, gondoltam ha profi termék után megyek, nem fogok mellé.
Fedésben kiváló, nem kellett korrektort használnom, és a tartósságával sem volt bajom. Viszont szétszárította az arcom, akárhogy hidratáltam. Örülök hogy elfogyott, nem fogom újravenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

naomi

2011. november 18.

Azért kezdtem el használni, mert professzionális termékre volt szükségem. Nekem a sminkesem ajánlotta ezt a terméket, mert ez hétköznapokra is használható, de alkalmakra tartós smiket készíthetek vele. Számomra nagyon bevált, nagyon könnyű vele dolgozni és szép fedést biztosít, maszkhatás nélkül. Tartalmaz fényvédőt és az üzletekben kapható rengeteg árnyalata közül mindenki megtalálja a nekivalót, kompromisszumok nélkül. Nem használnék más alapozót, évek óta újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

andrea.horvath79

2011. október 6.

Nem rossz ez az alapozó, de egy üveggel böven elég volt belöle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Nem rossz ez az alapozó, de egy üveggel böven elég volt belöle.

Ria13

2011. július 11.

Vízbázisú alapozó és közeped fedést ígért fényvédővel kombinálva...Frissesség és matt hatás helyett én -sajna-pont az ellenkezőjét tapasztaltam: nehéz vele dolgozni, még a legvékonyabb rétegben felkenve is nagyon vaskos, és egyáltalán nem lett matt tőle az arcom.Megpróbáltam egy másik MAC -es alapozóval keverni, úgy egy fokkal jobbnak tűnt. Az igaz, hogy sokáig taró a hatása, de ennek én speciel nem biztos, hogy örülök:-) Viccet félretéve, legalább sok árnyalatban kapható. Közel 20, ha jól tudom 18 árnyalatban. Lehet, hogy más szereti, de ez sem az igazi nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Pantethine

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2