Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2019. január 22.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

A 2018-as karácsonyi limitált kiadás

Elérhető 3 árnyalatban

Ár: 4.000,- Ft ajánlott postával együtt , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
Colette221

2019. április 15.

A wink of pink árnyalatban van meg. Az elején kicsit aggódtam, hogy hogyan is fog nekem állni, még sosem volt ennyire csillámos rúzsom. Szerencsére passzol hozzám. Nem potyognak le a csillámok, természetes fényt ad a számnak, nem túl harsány rózsaszín. Ecsettel felvíve más rúzson is nagyon jól mutat. Persze, a tartóssága nem olyan jó, mint mondjuk a matt rúzsoknak, de ez semmit sem von le az értékéből. A csomagolása nagyon szép. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

CzMónika

2019. január 28.

Nekem a Wink of pink árnyalat van meg és hát öööö.... Nem lett a kedvencem, pedig Mac rajongó vagyok. Szépen csillog, de alig pigmentált az én számon max akkor mutat, ha alá teszek valamilyen szájceruzát. Tartóssága nagyon gyenge más Mac rúzsokhoz képest. Még jó, hogy leárazáskor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Lilium

2019. január 16.

A gyönyörű Straight Fire árnyalat van meg, egy tökéletes mély vörös. Mivel matt, ezért nagyon tartós (apró igazításokkal a szájszélnél is több, mint 11 órát bírt!), de a különlegessége az, hogy gyöngyház fénye van az apró csillámok miatt. A csillámok tényleg nagyon aprók, nem is láthatóak, csak szépséges fényt adnak. Nyilván nem minden nap van hangulatom ehhez a színhez, többnyire én is nude rúzsokat használok, de néha előfordul, hogy egy föltűnőbb vöröshöz van kedvem. Ha megfelelően aláhidratálok nem szárít a nap végére sem, sőt! Szerintem sokkal könnyebb felvinni így, mint csak a száraz ajkakra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.