MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka0122, az összetevőket feltöltötte: ancsika678, Módosítva: 2018. december 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

"Egy lágy textúrájú folyékony korrektor, ami egyenletes fedést biztosít, eltünteti a bőrhibákat és egész napos könnyed érzést nyújt.  A formulának köszönhetően 24 órán át tartó, a közepestől a teljes fedésig építhető fedést biztosít. A bőrnek egy szelfire érdemes puhább látszatot kölcsönöz. A szivacsos fejű applikátor segítségével, amit akár a kedvenc varázspálcádként is tekinthetsz, precízen fel tudod vinni a terméket a legkisebb helyekre is arcodon. Arcbőröd frissnek és tökéletesnek fog tűnni a természetes matt fedésnek köszönhetően és nem kelti a száraz vagy túlsminkelt bőr látszatát."

MAC Studio Fix 24-Hour Smooth Wear korrektor - NW30
Ár: 4.500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 5500 Ft , Eladó: babanyuszi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Hatvan, fizetés: Személyes átvétel hétköznap Budapesten, hétvégén Hatvanban.
Pöti

2020. január 1.

Amióta kivonták a Bobbi korrektoromat, azóta is kínlódok, mert amim van, azok a közelébe se érnek. Nem azért, mert nem jók. Csak nekem elég karikás a szemem alatt, ráadásul azért már jönnek a kis szarkalábak, emiatt a nehéz és erős fedésű termékek már nem jöhetnek szóba.. Mondjuk jön a kérdés, hogy miért is baj az erős fedés.. A Bobbi nagyon érdekes termék volt. Nagyon könnyű állaga volt, gyönyörű rózsás színe, nem ült bele egyetlen ráncba se. Állaga már már Touche Eclat volt. Pattanásra nem volt jó, de nem is oda szánták.. Van DW korrektorok, ami viszont pl pattanásra csodás.. De a szemem alá.. Hát olyan vagyok tőle, mint egy poros múmia. Rögtön kentem belőle a csuklómra, hogy lássam az állagát és nagyon tetszett.. Van fedése, de ha pöttyözve teszem, akkor pont elég, és még pöttyözve és szépen el lehet dolgozni. Ebből NW15 lett. Az ára szintén lélektani határ, mert ettől többet csak valódi high end termékért adnék (és adtam is) ki. Örülök, hogy ezzel se lőttem mellé, elég sok is van benne, remélem hosszú távú lesz a barátságunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

seen

2019. november 4.

Huuuu en azert sok termeket hasznalok sminkeskent, de ez 10 bol 9 emberen nem mukodik..
Meg eletembe nem pontoztam le ennyire semmit...

1.-sok szempillaspiralt old, igy ha ezt hasznalom pandamaci garantalt, de minimum ketseges. Vizallot is!

2.- fiatal borokon is hajlamos par ora utan beulni a rancokba, hat ez az altalam elismert korrektoroknal kizart!

3.-primer es alaapolas utan is lutri, hogy ugy fog e kinezni vagy nem, mintha szaraz lenne a bőr amire kenem. Még egeszseges sima orrcsucson hasznalva is jartam ugy, hogy olyan lett tole a bőr mintha szet lenne repedezve...azt is kiemelte ami nincs ott!

4.- egyaltalan nem tartos, ha puderezem az a baja, ha nem akkor az. A tartos termek nem itt kezdodik..van olyan amit még sminklemosas utan is at kell torolni, mert ott marad a szemzugban..ezt kb kezzel letorlom.

5.-fedese kozepes, van olyan ami sokkal "vekonyabb" hatast kelt, es full lefedi amit le kell..ez max 3 retegbe, es a vegeredmeny nem epp makulatlan.

6.- ar ertek arany ezek utan botrany, drogerias termekekbol is siman talalni ezt a szintet, ha nem jobbat..

Latom vannak akiknel 4-5 csillag, ők nalam is az a 10% akiknel adottsagaik miatt ki tudja miert, de mukodik, illetve lehet ami az en szememet bántja az masnak bőven jo.

Nalam ha egy termek csak 10%ban mukodik jol az boven atlagon aluli..csak azert 2 csillag, mert jo a szinvalasztek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Meg eletembe nem pontoztam le ennyire semmit...

bugeyes

2019. október 16.

Korrekt, megbízható termék. Nincs extra durva fedése, de szépen egységessé teszi a bőrképet, tartósan fennmarad. Mivel nem egy nehéz, sűrű állagú termék, kevésbé ül be a kis ráncokba és könnyű szépen eldolgozni. Mivel kicsit fényesebb a finishe és az én bőröm pedig zsíros, muszáj fixálnom. Én most ezt a terméket használom hétköznapokra, és tényleg meg vagyok vele elégedve, de kissé azért drágának tartom. Volt már drogériás korrektorom, ami tudott simán ennyit, de sajnos, nem sajnos a kíváncsiságom győzedelmeskedett a pénztárcám felett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

lejlova

2019. szeptember 13.

Az eddigi legjobb korrektorom. Szem alá, és pattikra is használom, szem alá beauty blenderrel, pattikra ecsettel ütögetem, és nagyon szépen elfedi. Kellemes a viselete, jó a csomagolása, minden áldott nap használom, de a legjobban önmagában egy púderrel szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Lulufej

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Jó a fedése, jó a csomagolása. Kedvelem, hogy könnyed és folyósabb a textúrája, s emiatt nekem egyszerűbb bedolgozni a szem alatti területre. Nem ül bele a ráncokba és tényleg hosszantartó.
Viszont volt már olyan, hogy valamelyik alapozómmal, vagy BB krémemmel nem voltak barátságban és a nap közepén észrevettem, hogy elüt. Ezért 4 csillag, de újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nyuszii

2019. június 3.

Nem rossz, de nem sikerul megbaratkoznom vele. Tul eros a fedese es tul ragacsos, nehez eldolgozni, szerintem 5 evvel idosebbnek tunok, ha hasznalom, raadasul hajlamos vagyok napkozben megdorgolni a szemem belso sarkat, ugyhogy onnet eleg feltunoen lekopik. Probaltam ecsettel, szivaccsal es az ujjammal is felvinni, utobbi volt a befuto, de igy sem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Pannamaris

2019. május 5.

Szem alatti karikák eltüntetésére vettem, mivel sokan dicsérték a fedését és tartósságát.Sajnos rajtam nem mutat szépen, lehet hogy hidratáló hatása kevés.Ennyi pénzért többet vártam volna, valószínűleg fiatalabb bőrön jobban mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

DodoSztmkls

2019. február 24.

Sok közül ez most a legjobban bevált nekem. Ha nem teszek primert alá, ez is beül a karikak rancaiba, nekem foleg a szemzugnal, ez elkerülhetetlen, max 18 alatt elkerülhető :D de primerrel jól műxik, és ecsettel finoman feltéve is egész más am mint ujjal felkenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

izabella73

2019. február 16.

A jó vélemények hatására vettem meg,és bíztam a magasabb ár=jobb minőség ,valamint a márka hírnevében de kissé csalódás volt.A színt eltaláltam az Nw24 azzal nincs gond,illetve tartóssága is megfelelő.Ami nem tetszik benne hogy nagyon szárít, és kiemeli a szem alatti kisebb ráncokat,még akkor is ha csak keveset használok belőle.Most hidratáló krémmel keverem így jobban működik és szebben is mutat a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

Akara

2019. január 23.

Amikor elmentem megvenni a MAC alapozót és púdert, még nem is gondoltam, hogy korrektort is fogok venni. Csak ott jutott eszembe, hogy talán kéne hozzá nézni valamit. Nagyon megszerettem. Az első olyan púder, ami tényleg jól fed, viszont nem emeli ki a ráncokat. Satírozó ecsettel, háromszög alakban szoktam felvinni, ahogy az eladó mutatta az üzletben, aki segített összeválogatni a termékeket. A nap végéig bőven kitart, naközben lehet kicsit simogatni ujjbeggyel, mert nekem a mély ráncok mellől nyilván kicsit kikopik, de ez abszolút nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Algae Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.