MAC

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2017. május 31.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Hidratáló krémek

Szuper-gazdag, krémes hidratáló bőrtápláló kivonatokkal dúsítva. Pótolja a nedvességet, táplál és feszesít. Eltünteti az apró ráncokat.

Bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelt. Nem okoz aknét.

Andzsella

2018. június 3.

Az összetevői hasonlóak kicsit a Neogence-s fátyolmaszkjaim esszenciáihoz. Tényleg szuper hidratáló, nem irritál, felkészíti a bőrt a sminkelésre, de sima hidratálásra is tökéletes. Eldolgozható, nem ragad, puha és selymes lesz tőle a bőröm :) Nekem inkább zsírosabb a bőröm, mint sima kombiált, de nem okozott semmi problémát számomra, szemkörnyékre is kenem a kipihent tekintet érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Chrissy

2018. március 11.

Ránézek az összetevőkre, a minimalista csomagolásra, a márkára...és kis szívecskék csillognak a szemeimben. Aztán kinyomom a tubusból (az utazó kiszerelés van meg) és nézem a viszonylag sűrű, fehér krémet, érzem az illatát, és a szívecskék szépen pattognak szét egyesével...
Az illata rémes. Nekem valahogy nagyon nem jön be. Édes műanyag szag. Kicsit olcsó szolikrém szagú is valahogy.
A krém érzete sem jön, be, selymes, de szilikonos, marad egy idegesítő réteg tőle az ujjaimon és az arcbőrömön is. Selymes, de egy filmréteg. Idegesít. Ha nem tudnám, hogy ez egy Mac krém, akkor valami Avonosra tippelnék. Mind a szag, mind az állag, mind a hatás miatt. Rétegezős rutinban nagyon rossz utolsó rétegnek, mert sok. Ragad, kényelmetlen érzés. Önmagában, a puszta bőrömre kenve beszívódik, nem ragad, de ott marad a filmréteg, amitől soknak érzem. T-vonalban hamar ki is fénylek tőle.
Nem szeretem. Alig bírtam elhasználni a kis kiszerelést. Azért is használtam el, mert szerettem volna szeretni. Próbáltam mindenhogy, de sehogy nem működik nálam. Az összetevői miatt nagyon sajnálom, mert nagyon tetszenek, még a parfümöt is elnézném, ha jó lenne az illata, de nem az.
Egyébként hidratál, ez tény, de ez sem menti meg attól, hogy tőlem csak 3 csillagot kapjon, mely leginkább az összetevőknek szól, és a hidratáló hatásának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

2017. február 8.

Új kedvencem a Strobe Cream mellett. Nagyon jól hidratál, nem okoz semmi problémát, éjszakára töményen, nappalra 1 fél borsónyi krémet 1 spricc Fix + folyadékkal fellazítva használom. Melegebb időben sok lesz, de most tökéletes, puhítja, hidratálja, tölti a vízhiányos bőrömet, nagyon megszerettem, tökéletes alap-hidratáló (bár nem is annyira alap mert van benne retinyl palmitate). Ebből is a 30 ml kiszerelést érdemesebb venni, az 3600,-Ft. Lassabban fogy mint a Strobe Cream, kisebb mennyiség elég belőle egy használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

nikolett

2017. január 8.

Komforterzetet ad a bornek es valoban, a nem teljesen szaraz bort (de szepen fogalmaztam) kicsit talan zsirositja, de ettol fuggetlenul jo, bar -mea culpa- nem csodaszer. Orulok, hogy megrendeltem, rossz almaim lennenek, ha nem adtam volna neki egy eselyt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

nika117

2016. április 11.

Ez valami csoda! Legjobb hidratáló! Gyorsan beszívódik, és tényleg hidratál! Bárhova kenem fel, rögtön eltünteti a szárazságot! Akinek zsíros a bőre, az ne kenje az arcára, mert még 'ragacsosabb' lesz, de mindenki másnak csak ajánlani tudom. Sminkelés előttre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

sztinke

2016. március 26.

Kis kiszerelésben vettem meg, próbaképpen még valamikor tavaly novemberben. Nem használom minden nap, de magamnál hordom, mert a reggeli edzés és arctejes lemosás után jól tud jönni. Kombinált, tágpórusú, vízhiányos, érzékeny bőröm van, de szerencsére ez a krém nem bántja. Elég könnyen beszívódik, nem zsírosít, és engem szerencsére az illata sem zavar vagy irritál, bár a hidratáló hatása lehetne egy icipicit jobb.
Csodaszernek nem mondanám, de megéri kipróbálni. Ha elfogy ez, megpróbálkozom a Strobe krémmel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Pöti

2015. december 14.

Épp hidratáló vadászaton vagyok és a MAC-ben megláttam ezt, gondoltam, kipróbálom. Valóban nagyon gazdag krém, testes, sűrű, télre pont jó. Ami nem tetszik benne, az a nagyon tömény illata. Ugyanolyan tömény, mint a Strobe krém, fullasztó és elnyom mindent maga körül. Amúgy jól hidratál, nem irritál, de az illata miatt nálam nem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.