MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: starkadri, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

2015-ös áprilisi limitált kiadás

laanyka

2015. október 23.

Szerintem is nagyon szuper termék :) amikor bementem az üzletbe egy rúzst szerettem volna a kollekcióból, de az eladólány rábeszélt erre a kis csodára :) azt mondta, hogy nagyon gyorsan elkapkodták, konkrétan már csak egy volt :D (asszem olyan dél körül mentem és 10kor tették ki :D) úgyh gyorsan elvittem és nagyon nem bántam meg. én jobban szeretem külön használni a színeket, de lehet keverni is..tényleg nagyon sokáig elég, mert kevés is elég 1-1 alkalommal (főleg a pirosnál azzal azért könnyű bénázni)..már használom néhány hónapja, de alig látszik meg rajta..imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

starkadri

2015. július 5.

Ez a termék valami csodálatos... Amúgy is nagyon felvillanyozott a Wash and Dry kollekció, több dolgot beszereztem, de ez a kedvencem. Az hagyján, hogy óriás kiszerelés és jó ideig elég lesz, de a textúrája, a színei... Nagyon nagyon pici csillámok vannak benne, szinte láthatatlan, és a nyári korall rúzsokhoz tökéletesen megy a színe. Használom külön-külön is a színeket, és egyben is. Csodás, üde, napcsókolta a végeredmény. Mindennapi kellék lett most nyáron, nem hiába, hogy konkrétan pár óra alatt vitték el május 2-án amikor kijött a kollekció... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.