Macadamia Natural Oil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 29.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Mélyen regeneráló hajmaszk értékes makadámia- és argánolajjal, mely újraépíti a sérült, károsodott hajat. Hosszantartó puhaságot biztosít és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

Lorna

2019. június 9.

Kisebb adagot rendeltem. Általában a legtöbb hajápoló termékre elég hamar ráunok, és alig várom, hogy elfogyjon. Ennél nem, még sajnálrtam is amikor elfogyott ami példázza milyen jó. Finom illata van, hidratált. Amikor bementem fodrászkellékesbe és ezt használtam, hogy belőjjék a hajtípusomat megkérdezte az eladó, hogy vasalom a hajam vagy magától ilyen egyenes. Nincs otthon hajvasalóm. Szóval a nagyjából egyenes hajamból ilyen kamu belőttet/vasaltat csinál.
Szívesen venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Szívesen venném újra.

kgyrk

2018. november 15.

Nagyon jó, a Notino-ról szoktam rendelni. Puha, fényes, selymes lesz a hajam tőle. Hátránya, hogy drága nagyon. :( Viszont sokáig elég, én van, hogy felváltva használom egy sima drogériás Elseve-vel, így nem is szokik hozzá a hajam, és tovább is tart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

nyisike

2017. október 18.

Igaz, hogy kicsit drága, de szerintem megéri az árát. Én már a második dobozt használom. Az illata isteni, nagyon szépen puhitja a hajat, gyönyörű fényt ad neki. Plusz pont, hogy megerősítette a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Rchl

2017. április 23.

A világ legjobb hajpakolása! Sokáig kerestem a tökéleteset, de ez az! Nem zsírosodik tőle a haj, nem nehezül el, szuper fényes és puha. Egy 500ml-s tégely akár fél évig is elég (derékig érő hajam van), mert nem kell sokat használni belőle és csak a hajvégekre szoktam kenni. Az illatát is imádom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Gabica28

2017. április 18.

Kb. 2 honapja használom a Macadamia könnyű hidratáló samponjával együtt. Nekem nagyon bejött, rengeteg sampont meg balzsamot kentem már a fejemre, de ez a kettő számomra a csodaszer, remelem nem fogja "megszokni" a hajam. Nagyon puha és fényes tőle, ráadásul úgy látom, hogy a hajvégeim is sokkal egészségesebbek, nem gubancolódik össze. Egyáltalán nem zsírosít, egy héten egyszer, maximum kétszer mosok hajat és nagyon szépen kibírja.
Először a legkisebb kiszerelésben vettem meg ezt a balzsamot, hogy kiprobaljam, és még mindig nagyon sok van benne. Picikét drága, de tuti, hogy újra fogom venni mert egyszerűen imádom, az illatával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

murczinodett

2015. május 29.

Még csak egyszer próbáltam ki és meg voltam elégedve vele, mert nagyon puha lett a hajam és szép fényes, tényleg jó termék, viszont nagyon drágának tartom. Nem biztos, hogy újra meg fogom venni és nem azért, mert nem jó hanem azért, mert nem hiszem, hogy egy pakolásnak ennyibe kell kerülnie, sokallom nagyon és ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, azért annyira nem jó bár mondom, hogy még csak egyszer használtam és gyönyörű lett a hajam.

Update:
Heti egyszer mosok hajat, minden hajmosás után 1 órát hagyom a hajamon vagy ha időm engedi tovább, majd ezután bekenem a hajam a Macadamia Natural Oil Leave-in verzióval. Kb 3 hónapja használom, de a hajam csodaszép lett. Láthatóan és érezhetően erősebb, fényesebb, puhább, egészségesebb, hajszálaim vastagabbak. Imádom. Bár drága, de megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Update:

Greetel

2014. december 27.

Rengeteg vidóban és blogbejegyzésben agyon dicsérik ezt a terméket. Mivel a nyáron a hajam némi tortúrán ment keresztül (feketéből fahéjra) ezért még mindig elég sok ápolásra szorul, így hát megrendeltem a terméket. Most használtam először: hajmosás után, nedves hajra alkalmazva rajta hagyva az írt 5-7 percig. Most itt vagyok a használat után még nedves hajjal, de szinte már érzem, hogy nem lesz olyan hatásos, mint vártam. A serical latte hajpakolása nekem sokkal selymesebbé teszi a hajam a kimosást követően. Egyenlőre három csillag, majd kiderül hogy szárítás után és néhány használat múlva változik-e a véleményem.

Up.: Négy hónapja használom ezt a pakolást minden harmadik hajmosásomnál, azaz kb. másfél hetente, nem a korábbi módszert alkalmazva. Ahogy használom: hajmosás után betekerem a hajam és kb. 15 percig törülköző alatt száradni hagyom. Ezt követően kb. fél diónyi mennyiséget eloszlatok a hajam hosszán (mell alá érő vastagszálú hajam van) és fél órán át rajta hagyom. Ezt követően mosom le. Az igazi hatást másnap érzem: sokkal rugalmasabb, élettel telibb, nem seprűs a hajam, az illatát sokáig érzem. De sajnos ezek után is csak 4 csillagot adok, mert borzasztóan drága. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

p.patri92

2014. november 29.

hát én sem vagyok elragadtatva tőle, főleg nem azért, mert k**** drága...szerintem pénzkidobás...semmi extrát nem csinál a hajjal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

JoyBlond

2014. november 7.

Eléggé tönkre van a hajam, így nagy reményekkel vettem meg ezt a maszkot, az itteni hsz-ekre alapozva. Semmit nem csinál sajnos. Hogy stílusos legyek: a hajamra kenhetem, kidobott pénz :( tovább keresem a csodát, hátha valami képes arra, amit ígér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Dytta

2014. október 20.

Én valahogy nem gyümölcsösnek érzem az illatát, de nem tudnám megmondani, hogy milyen. Csak annyit, hogy fincsi. És sokéig lehet érezni. A hajam puha lesz tőle és nagyon könnyű kifésülni. Nem nehezít el és nem kell belőle sok. Az állagával nincs semmi problémám. Szépen rendbe teszi a hajvégeket. Minden második hajmosáskor használom. Az ára tényleg fáj, emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.