Mádara

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2018. december 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mélyen hidratálja, feszesíti és puhává varázsolja az arcbőrt. Természetes növényi vitaminokkal, ásványi anyagokkal, bioflavonoidokkal és más biológiailag aktív összetevőkkel táplálja és kiegyenlíti a kombinált bőrt. Éppolyan érzés, ahogy az almavirág cirógatja az arcunkat.

szadri02

2018. március 18.

Nyárra kerestem olyan arckrémet, ami hamar beszívódik és nagyon lágy textúrájú. Megtaláltam, nagyon kellemes viselet, hamar beszívódik, de télen roppant kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

nekoSX

2018. február 1.

Nagyon kellemes állagú krém, igen ez egy tökéletes fluid: felviszem és már ott sincs, beszívódott, nem csillog-nem fénylik utána az arc, mintha nem is lenne fent semmi és mégis kisimult-hidratált érzetet ad. Igazából csak azt vettem észre, hogy már minden reggel automatikusan nyúlok is utána, annyira megszerettem.
Szerintem ez egy alulértékelt, csendes kis csoda, semmi hype körülötte mégis teszi amit ígér, hidratál egész napra. Ami külön érdekes, hogy nap végére sem fénylett át a bőröm, mintha szabályozta volna a faggyútermelést is a T vonalban.
Igaz, hogy ezekben a hideg időkben félve tettem fel nappalra, vigyázva, hogy nagy fagyokban mégsem ez legyen rajtam, ahhoz nem eléggé zsíros.
Nagyra értékelem, hogy semmilyen irritációt nem okozott az érzékeny bőrön, sem pattanás sem kiütés nem volt/-nincs a használata miatt.
Illata az enyémnek nagyon csekély, itt írják a lányok, hogy zöldborsó v hasonló, én semmi ilyen nem tapasztaltam, van ugyan vmiféle illata, de nem tudom beazonosítani, nekem inkább csak krém szaga van, semmi több.
Egyetlen negatívumként viszont fel kell hoznom, hogy titanium dioxidot tartalmaz, a színezés miatt, (enyhén sárgás színű), nem értem miért nem jó a fehér szín egy krémben, amikor nem színezett termékről beszélünk... valamint alkohol a lista elején, mégsem szárít hosszú távú használatnál sem, viszont ezekért le kell mégis vonnom 1 csillagot. Ár/érték arányban ez az 50ml egy nagyon jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.

kismadár

2015. december 31.

Valóban mélyhidratáló, nekem már az első használatnál kisimította az összes ráncocskám, és nagyon finom puha lett tőle a bőröm, de a szaga valami förtelem!!! Elsőre tényleg zöldborsóhéj szaga van, aztán ahogy felkenem az arcomra, erősebb, szúrósabb, büdösebb lesz, engem a legjobban a büdös mérgező növényekre emlékeztet. Borzalmas.. Rosszul lettem a szagától, de a hatása jó, reggel sokkal egységesebb volt a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

melange

2015. október 20.

Mintám volt,ami 2-3napig tartott ki, így csak első benyomásokat tudok mondani róla. És igen, a legelső benyomás az az erős illat,a Nuxe krémek illatának erősségével vetekszik, azzal a különbséggel, hogy ennek nagyon zöld, konkrétan FRISSEN FEJTETT ZÖLDBORSÓ:D illata van. Ugyan kedvelem a zöld illatokat, de nekem ez túl sok. Irritációt,pattanást nem okozott, gyorsan beszívódott. Alkohol a második helyen O_O... pedig szép összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

hermelinke7

2015. május 31.

Mintát kaptam belőle, sajnos nem sok mindent csinált az a 3 alkalom alatt, amire elég volt, lehet huzamosabb használat mellett jobb lett volna. Viszont az "illata"... Nagyon sok. És nem illan el. Mintha megfejeltem volna egy vödör pitypangot, nekem egyáltalán nem volt kellemes, nem is bántam, hogy hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Dius24

2015. május 29.

Pure by pixi dobozkában lapult nekem nem hidratálta a bőrröm és az illata borzasztó erős olyan zöld illat !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

GNóri

2015. május 29.

Mintákat kaptam ajándékba, egy minta kb. 3 alkalomra volt elég, szóval el tudtam kenegetni egy jó ideig. Az illata nagyon erős, nekem a petrezselyem vagy a zeller jut eszembe, nem túl kellemes, és sajnos felkenés után még sokáig érezhető. Nekem sajnos semmit nem csinált az arcommal, nem hidratált, bár ezt nem rovom fel neki, mert normál-kombinált bőrre van, az enyém pedig száraz. Ami még nem tetszett, hogy nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Mesekeksz

2015. május 29.

Én is csak mintát kaptam belőle, úgyhogy hosszú távon sajnos nem tudom milyen, de az a pár alkalom, amikor használtam, elég meggyőző volt. Mostanában eléggé zsíros, fénylő a bőröm, de amúgy ekcémára is hajlamos, érzékeny, sok mindentől kipattog, vagy éppen pattanásos lesz... de ez a krém nem okozott semmilyen irritációt, nem zsírosította a bőröm (sőt még talán kevésbé is fénylett) és nagyon puha lett a használata után. Könnyen be is szívódott és utána nem bírtam ki, hogy ne tapogassam folyamatosan az arcom :) Az illata először nekem is elég erős volt, ilyen pázsit szerű :D De meg lehet szokni. Barátomnak például kifejezetten bejött :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

OCsilla

2015. május 29.

Nem tudom megállapítani, hogy milyen illata van, de számomra nem kellemes, pedig imádom a natúr kozmetikumok illatát. Nekem kicsit lassan szívódott be, cserébe viszont babapuhaságú bőrt hagyott maga után. Az illat miatt nem venném meg, de azon kívül teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

zsu044

2015. május 15.

Nagyon könnyű állagú fluid, uborka illattal! :) Nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy semmilyen utóérzetet az arcon. Ápol, vitalizál, de nem zsírosít. Kombinált vagy zsíros bőrre is jó lehet szerintem, tényleg nagyon könnyed. Sajnos bővebb véleményre nem volt elég a kis minta, de az összetétele ennek is csodás, aki nem túl száraz bőrű, annak jó választás nappali hidratálónak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.