Mádara

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VaGa, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 11 990 Ft

Ez a minősített, hatékony maszk látványosan feltölti, feszesíti a bőrt és csökkenti a ráncokat. Az északi nyírfalé bőrmegújító tulajdonságával, a Mádara által kifejlesztett Bőrmegújító Bio-Komplex-szel és az aminosavak lipopeptideinek segítségével veszi fel a RE:GENE maszk a harcot a meglévő ráncokkal szemben, megőrzi a bőr telítettségét és feszesíti az arc kontúrvonalát.

Vegán, gluténmentes, állatkísérletektől mentes, Organic Cosmos minősítés.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

KovacsEszti

2021. július 4.

Sajnos a legnagyobb joindulattal sem adhatok tobb csillagot, mert annyira nem csinal semmit.

Keves velemenyt olvastam rola az interneteken, ugyhogy bevallaltam a lutrit, nyilvan a marka oldalan sok dicseret volt, de ezen kivul nem gyozott meg.

Pakolgattam magamra szorgosan, de ez a feszesites bizony nem jelentkezett, cserebe kevesnek tartom a krem mennyiseget.

Birom a Madara torekveseit, de van nehany ballepesuk, ez pedig koztuk van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Birom a Madara torekveseit, de van nehany ballepesuk, ez pedig koztuk van.

Nessy

2020. május 12.

Mintát próbáltam, talán még nem vagyok célcsoport és azért, de semmi különöset nem tapasztaltam, kipróbáltam éjszakai krémnek/maszknak is, bőségesen, de úgy sem történt meg a csoda. Ami érdekes hogy kicsit mintha az arccsontom hangsúlyosabb lett volna követetlen első próba után, de lehet csak mert látni akartam valamit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

sajtosszenya

2019. november 28.

Alkalmanként elcsábulok a maszkoktól, így ruháztam be - nappali/éjszakai krémes szettben - ebbe a termékbe is. Eddig háromszor próbáltam, de sajnos nálam valami oknál fogva semmit nem hoz az ígéretekből:( Sem feltöltést, sem ránctalanító hatást nem tapasztaltam, még rövid ideig tartót sem. Legalább 15-20 percig alkalmaztam, megtisztított bőrön leginkább esti órákban és semmi. Mentségére szólva legalább nem allergizált, nem hagyott "piros pöttyöket" maga után, de tényleg ennyi. Az utolsó alkalommal bőséges mennyiséget vittem fel, mert azt hittem a "spórolásom" miatt nem tud hatékony lenni, de ez sem vált be. A hatása egyáltalán nem győzött meg, kiadóssága is hagy kívánnivalót maga után, jelen állás szerint én biztosan nem veszem újra. Jó lenne más véleményét is olvasni, mert amúgy szerintem jó minőségű termékeket gyártó márkáról van szó, több terméke is bevált, az INCI is jól néz ki papíron, nem tudom mit gondoljak, nálam miért nem működött (35+-os, enyhén vízhiányos bőröm van)

UPDATE: Meg kell kövessem ezt a terméket és javítanom kell a korábbi véleményem. A "kapcsolatunk" elején tényleg nem működött, ahogy írtam is. Aztán néhány hét vagy max. 1 hónap után láss csodát mégis működött, és nem is akárhogy!! Este lefekvés előtt kentem fel és csak reggel mostam le. Egyrészt nagyon jól beszívódott az éjszaka folyamán, alig volt mit lemosni reggel, másrészt már "maszkon keresztül" is látszott, hogy milyen szépen kivasalta és üdévé tette a bőröm, míg aludtam. Egészen lenyűgözött, szóval most a korábbi 3* módosítom 5*-ra. Nem allergizált, sőt egyszer egy éjszaka után elfelejtettem lemosni és egész másnap rajtam volt, persze ekkor már nem volt kifelé látható és még így sem okozott semmiféle galibát. Szóval hajrá, szettben vásárolva jó áron hozzá lehet jutni ehhez a 60 ml-es kiszerelésű, minőségi maszkhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Betaine, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol