Mádara

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 10 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 10 490 Ft

Friss arcszín felkelés után a regeneráló arckrém segítségével

Az ápoló támogatja a bőr regenerációját és segít a környezeti megterhelés okozta károk semlegesítésében. Gazdag formulája által egyszerűen felszívódik, erős antioxidánsokkal és természetes növényi esszenciákkal látja el a bőrt az éjszaka folyamán. Elősegíti a sejtek megújulását és csökkenti a már látható, finom vonalakat, apró ráncokat. Helyreállítja a bőrsérüléseket. Támogatja a bőr éjjeli regenerálódását.

ECOCERT organikus minősítés

Ár: 8700 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 10 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AniKati

Korcsoport: >54
2023. március 31.

Valamilyen Glamour vagy Mammut napos esemény kapcsán csábultam el rá a Mammut patikában. Sajnos, nálam nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Szépen beszívódott, nem is volt ragacsos, de nem adta reggel azt a kellemes érzést, amit elvártam volna. Sajnos, figyelmetlen voltam. Hogy is tudtam megvenni egy krémet, amelyikben az INCI 3. helyén a denaturált alkohol van???? Az arcomra már biztosan nem használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. március 31.

Fufina

2023. január 6.

Kb. egy hónapja használom a nappali krémjével együtt (Müllerben lehet kapni kezdő dobozt, melyben van két 25 ml-es éjszakai!nappali krém, illetve egy normál kiszerelésű arclemosó hab - külön ez az arclemosó azt hiszem ugyanennyi, tehát mondhatni kapunk két krémet ingyen - szerintem nagyon jó deal :) )

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, reggelre kisimult, pihe-puha lesz a bőrőm, és egy-egy gyulladt pattanást lehúzásában is segít (bár GnG niaciamid szérumot is használok alá, így azt mondanám, együttes erővel dolgoznak a ragyogó bőrért). :) Illata visszafogott mandarin illat számomra, kellemes állaggal. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 6.

martissima

2022. augusztus 29.

Amióta használom sokkal kisimultabbnak látom magam reggelente, alig látszik hogy egy soha nem alvó kisbaba szórakoztat szinte egész éjszaka 😄 persze aludni még jobb lenne, de addig is amíg ez nem tud megvalósulás, legalább nem úgy nézek ki, mint egy zombi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

eszterjhsz

2021. augusztus 1.

Imádom! Először csak egy termékmintát rendeltem belőle, ami kb. egy hétre volt elég, de már akkor láttam, hogy a korábban használt éjszakai krémemmel szemben mennyivel hatékonyabban dolgozik. Miután elhasználtam a régi krémemet, áttértem erre. Alig vártam, hogy megérkezzen, és kezdetét vegye a valódi hidratálás. A legnagyobb extra tulajdonsága számomra, hogy valóban halványítja a foltokat, nagyon csúnya aknés hegeimmel is szépen elbánik. Kellemes az illata, hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az ára borsos, de ennél a krémnél azt érzem, hogy tényleg megadja azt a pluszt (hegek halványítása, jó állag, üdébb, megújultnak ható arcbőr ébredéskor), amit sokáig kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

dorka0205

2020. december 5.

Ez a krém csodát tesz az arcommal. Egy éjszaka alatt is rengeteget halványít az esetleges pattanásaimon,hegeimen, reggel mindig meglepődök. A bőröm sokkal egységesebb lett, megéri az árát! Bármikor újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Timitami

2020. február 7.

Szuper kence, rögtön kenés után csodás a bőröm tőle, reggelre pedig halványabbak a ráncok és kisimult a bőröm. Annyira jól szívódik be, mint semmi más, és nagyon jó érzés a bőrnek. Feltöltődik, kisimul, megszépül tőle a bőr. Sajnos még csak termékmintám volt belőle, ami aért több éjszakára elég volt. Most valamivel drágább, mint az itt feltüntetett ára, őszintén szólva nekem borsos ahhoz képest, hogy a hasonló árú pl. Yves Rochert nagy kedvezménnyel tudom megvenni. Bár YR-t is szeretem, de ez a Mádara jobb. Az én bőrömnek mindenképp jobb. Azért rendszeresen figyelem, hátha lenne rá akció, mert nagyon szívesen vennék belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 7.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Az európai homoktövis gyümölcséből nyert kivonat. A növény termései zsíros olajat, karotinoidokat, flavonoidokat, C-vitamint és szerves savakat tartalmaznak. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló anyag, Paula Begoun szerint pedig a sebgyógyító tulajdonságon túl antioxidáns hatása is van a homoktövisnek.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.