Madre Labs

Ár:   $4.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $4.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Koncentrált kézkrém E-vitaminban gazdag argánolajjal és egyéb válogatott olajokkal. Hidratálja, táplálja és selymesen simává teszi a bőrt, miközben védi az oxidatív károsodástól és az ártalmas környezeti hatásoktól.

Nem tartalmaz szulfátokat, parabéneket, színezékeket, állati eredetű anyagokat, és nem tesztelték állatokon.

• pH-semleges, illatmentes termék
  • környezetbarát csomagolás
  • biológiai úton lebomló összetevők

Loona

2017. május 8.

Update: ma fogyott végül el, nem fog hiányozni. Mivel csak nagyon specifikus módon használva vált be, minden más módon túl zavarónak találtam az illatát, és más szituációban hidratálni sem hidratált eléggé, végül egyre ritkábban nyúltam utána, a végén pedig már alig vártam, hogy elfogyjon, mert kifejezetten nem szerettem használni... a fentiek fényében levonok még egy csillagot, mert számomra egyáltalán nem volt nemhogy kiemelkedő, de jó sem igazán, és pláne nem akkor, ha azt nézzük, hogy őrült akció nélkül mennyibe kerülne.

2016. október 3:
Én is a vicces árú, kb. 30 forintos Try&Save akciót fogtam ki :D Gyanúsan olcsó volt, de mivel az összetevők és az itteni vélemények is tetszettek, "ha nem jó, sem vesztek sokat"-alapon bedobtam ezt is a kosárba. Eleinte vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban, de nem bántam meg, hogy megvettem, mert végül sikerült megfelelő felhasználási módot találni neki :)

Elsőre nehéz, viszonylag sűrű krémnek tűnik, de ha nem nyomunk túl sokat, meglepően gyorsan és nyom nélkül beissza a bőröm.
Éjszakára próbáltam először, ekkor még kicsit többet nyomva, ami viszont zavaró volt, a felesleg nem ivódott be teljesen - viszont hidratálni sem hidratált eléggé. Ezután nap közbeni, irodai kenegetősként teszteltem, de elég erős, szúrós szaga van, ami az én orromnak sajnos nem tetszik, így itt is csődöt mondott.
Ahol viszont szuperül bevált, az a reggel, még otthoni használat. Reggelente, munkába indulás előtt, valószínűleg az arcápolás közbeni többszöri kézmosás miatt szokott húzódó érzetű lenni a kezem. Ilyenkor ezzel a krémmel szoktam bekenni a kezem indulás előtt. A megfelelő mennyiség eltalálása esetén fél perc sem kell, és már kaphatom fel a cuccomat, zárhatom az ajtót, semminek nem lesz csúszós, ragadós érzete, amihez hozzáérek, mert a krém már szépen felszívódott. A munkahelyre BKV-zés során pedig a szaga sem zavar, elveszik, nem tűnik fel egyáltalán. A húzódó érzetet viszont jól eltünteti, megfelelően hidratál addig, amíg beérek (azután meg úgyis kézmosás, majd megint kézkrém jön). Szerintem amúgy tényleg száraz, vagy kiszáradásra hajlamos kezekre ez a krém nem lenne elég, de minimális, az enyémhez hasonló húzódó érzés megszüntetéséhez, vagy nem száraz állapot szintentartásához tökéletes.

Így, hogy "megvan a helye", szívesen használom, és örülök, hogy van, viszont teljes áron biztosan nem fogom újravenni, ha elfogy. Ha ismét kifognék egy akciót, akkor vásárolnék megint belőle, de 4-5 dollárt nekem már nem ér meg. Sajnálom, hogy lehúzom az eddig makulátlan pontszámát, de mivel az eredeti árát sokallom ahhoz képest, hogy mennyire csak specifikusan vált be, és az illatát sem igazán csípem, összességében csak 4 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

2016. október 3:

Mundow

2017. március 15.

Nem szívódik be teljesen a krém, mert hagy egy olajos, szilikonos réteget. Az illatát sokáig érzem és nem kedveltem meg.
Sajnálom, hogy nálam nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Sajnálom, hogy nálam nem vált be. :(

peto.kittus

2017. február 20.

A hidratáló és tápláló hatása jó, főleg hogy szemtelenül olcsón jutottam hozzá, de az illatával nem voltam kibékülve. Valahogy nem az én illatom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Geenanna

2016. október 14.

Tökéletes. A legjobb kézkrémem ami eddig volt. Pihe-puha tőle a kezem, hosszan tart, gyorsan beszívódik, nincs olajos, ragacsos érzet,n ágyon kevés kell belőle, éreni, hogy tényleg táplál! Az illata olyan "natúr" , nekem egyáltalán nem zavaó, hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

GNóri

2016. szeptember 27.

Az egyik legjobb kézkrém, amit próbáltam. Bár azt muszáj hozzátennem, hogy nekem csak úgy vált be, ha mindennap reggel és este is kenem, és így szinten tartom vele a bőröm. Ha engedem kiszáradni a bőröm, és ritkábban kenem, akkor nincs sok hatása. Az ára kedvező, az összetevői nagyon szépek, viszont az illatával nem tudok megbarátkozni, és még órákkal később is érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

HegiD

2016. augusztus 2.

Szerintem a legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Rengeteg olaj található benne, aminek köszönhetően nagyon puhává varázsolja a kezeimet. Napközben kicsit kevesebbet szoktam tenni különben nehezebben szívódik be, de ezt sok olaj teszi, ami nélkül nem lenne olyan hasznos termék. Nagyon olcsó, sokáig tart és nem mellesleg az illata is isteni finom. Télen az arcomra is kentem belőle, mikor úgy éreztem, hogy nagyon száraz. Másnap pihe-puha arccal ébredtem és még csak pattanásaim sem lettek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Macsek23

2016. július 1.

Nagyon jó hidratáló kézkrém. Árában is verhetetlen. Itthon nem találnám párját, pláne ilyen árfekvésben. Rendeltem négyet $5. Gondoltam eladom, de olyan klassz, hogy inkább elhasználom. A családban mindenki rákattant...😊😐

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 1.

csill87

2016. május 23.

Sajnos ekcémás a kezem, de ezt a krémet nagyon szeretem. Télen a The Body Shop kendermagolajos krémét használom és nem is cserélném le. Az viszont most nagyon nehéz, míg ez sokkal könnyebb. Meglepő, hogy mennyire jól hidratál, ahhoz képest hogy mennyire hamar beszívódik. Tökéletes nappali kis cucc, nem kell vele sokat vacakolni, ráadásul még az én érzékeny bőröm is jól tolerálja, az illata is nagyon enyhe, nem zavaró. Nagyon örülök, hogy Iherb-ön fillérekért hozzám vágták, rég nem próbáltam ilyen klassz krémet :) Ha legközelebb rendelek, biztos megint a kosaramban landol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

ChicRaspBerry

2016. május 9.

Imádom! A legjobb kézkrém és testápolónak is nagyon jó, a szárazságot egy használat után eltünteti és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

bogczi

2016. március 24.

Szintén kb 30 forintért dobtam be az iherb rendelés mellé és bíztam benne, hogy nem véletlen a rengeteg jó értékelés :D
Elsőre megijedtem, mert elég nehéz krém és a kezemen szétkenve elsőre úgy tűnt, nem leszünk jóban, de aztán 10 másodperc alatt becuppantotta a bőröm és nem maradt utána zsíros vagy olyan fura szilikonos érzet. Az illata nagyon jó, elvben nem illatosított, gyakorlatilag tök finom 'természetes-cucc' illata van, amit imádok :) Szép tőle a körmöm is és a köröm körüli bőr szinte megújult. Gazdaságos, mert ugyan csak 71gr, de nagyon kevés is elég belőle, mert elég intenzíven ápol.
Ilyen krémet kerestem már nagyon rég óta, de a legtöbb kézkrém eddig 2 használat után becsődölt nálam, hiába vettem nagyon drága és agyondicsért termékeket is anno.
Ez minden pénzt megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Ez minden pénzt megér. :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium PCA, Alanine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Alanine a I h