Make Up Factory

Ár:   6380 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Müller

Finoman színezett púder a szép arcszínért.

A finoman színezett All Over Beautifier az arcnak friss és kipihent kinézetet kölcsönöz. A lágy lazacárnyalat minden bőrtónushoz illik, és optikai stimulánsként hat. Visszafogott pigmentációjának köszönhetően az All Over Beautifier ideálisan használható a teljes arcon, és az arcszínt smink nélküli hatást keltve szépíti meg. Enyhe fényvisszaverő hatásának köszönhetően a púder egyenletes, természetes végeredményt biztosít.

Parfümmentes. Bőrkompatibilitása dermatológiailag igazolt.

szeliger

2016. október 16.

Masszív kis műanyag tokban hozták forgalomba, a tok megbízhatóan záródik, a felülete matt, így jól bírja a megpróbáltatásokat. Belül meglepően kicsi a tükör, de azért használható. Egész arcon nekem nem mutat jól, nagyon óvatosan feltéve is lazacfejet csinál, nem tetszik. Pirosítóként viszont jól tudom használni, lehetetlen túllőni, szép természetes hatású pírt varázsol az arcra. Egyetlen kis csillámot sem tartalmaz, végre egy pirosító matt végeredménnyel. Állagára nézve meglehetősen poroz, az ecsetet inkább beleérintem, nem pedig végighúzom rajta. Az arcra felvive elég jól tart, nemigen kell utánaigazítani, délután is egész jól látszik a reggel feldobott festék. Összeségében többet vártam a beharangozása alapján, de végül megtaláltam a helyét, az utóbbi időben elég sokat használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cyclohexasiloxane, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.