Make Up Factory

Ár:   3875 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2015. május 29.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Müller

Kiváló minőségű préselt szemfesték selymes gyöngy hatással.

Prémium minőségű préselt szemfesték. Speciális eljárással készül, amely garantálja a lehető legszebb csillogást, a színek intenzitását és a hosszú tartósságot. A csillogó részecskék vonzó szikrát adnak szemeinek. Az Eye Shadow festéket a kiváló minőségű textúrával szárazon és nedvesen is felviheti. A színek intenzívebbek lesznek, ha nedvesen viszi fel. Nem tartalmaz illatanyagot.

Ár: 2000ft , Eladó: Nicole89
Állapot: Sosem hasznalt, Helyszín: Mosonmagyarovar, fizetés: Elore utalas utan postazom.ajanlottan

anci166

2018. július 24.

Nekem elég sok árnyalata megvan, kifejezetten elégedett vagyok a termékkel, kicsit drága, de nekem megérte szemhéjalappal együtt nagyon tartós. Kint dolgozok nyáron a napon izzadok a szemhéjam is zsírosodik és bírja. :) Ecsettel nem a legjobb szerintem felvinni, kifejezetten újjal ad erős színt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Daisyyy

2017. december 3.

Kicsit túl van árazva ez a termék, semmivel sem jobb, mint a párszáz forintos szemhéjfestékek. Porzik, és egyáltalán nem olyan színű a szemhéjon, mint, amit gondoltam volna a látványa alapján. El fogom használni,mert annyira azért nem használhatatlan, de azt hiszem, nem veszek több ilyet ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

legallybrunette

2017. május 22.

Nekem egy szín volt, egy zöld (60-as), de kidobtam, mert nem lehetett rendesen a színt kinyerni belőle, ami a boltban a teszterből szépséges zöld volt, az otthon felvíve már csak valami halvány, gagyi kínai vacakra hajazott. Kemény volt, hiába próbáltam nedvesen-szárazon, semmit nem produkált, egyszóval csalódtam. Közel 4 ezer forintért ez gyalázat. Azóta hozzá sem nyúlok a MUF cuccokhoz a Müllerben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

peddimaci

2016. május 24.

Emberek, tényleg mondja meg valaki, hogyan kell használni? Ennyire kemény textúrával egyszerűen nem tudok dolgozni. Szeretném azt az intenzív színt visszakapni amibe beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Diszmadar

2015. december 14.

Bézs-arany színben van meg, és nagyon nagyon szeretem, kellően tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Bézs-arany színben van meg, és nagyon nagyon szeretem, kellően tartós!

rouquine

2015. október 15.

Kicsit meglepődtem a rossz pontokon, nekem egy gyönyörű fényes terrakotta árnyalat van meg, amihez hasonlót egyik más márkánál sem találtam (úgy egyáltalán) és mivel évek óta ilyen rezes-barnás-aranyfényű cuccra áhítozok, megvettem és nem csalódtam. Elsőre kicsit nehéz volt felvenni a színt, de utána ment és késő délutánig maradt a színe, nagyon enyhén fakult, de azt is szépen tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

rea3

2014. december 28.

Mikor megláttam a Müllerben, rögtön beleszerelmesedtem. Lekaptam a polcról, az árát meg sem néztem, mert ilyen szép lilát még nem láttam sehol (96-os árnyalat).
Alig vártam a másnapot, hogy végre feltehessem...
Mártom bele az ecsetet, porzik mint állat, mondom sebaj, sok szemhéjpúder viselkedik így, na de mikor felvittem... sehol semmi, de szó szerint. Ezt eljátszottam még párszor a többi ecsettel is, hátha azokkal van a gond, de nem, egyetlenegy ecset sem volt képes felvinni belőle semmit :D Akkor már nagyon mérges voltam rá. Ezután megpróbáltam vizesen, de jobban tettem volna ha ez meg sem fordul a fejemben, vmi borzalmasan nézett ki a szemhéjam, festék csak foltokban látszódott, mintha koszos lett volna, és nem is olyan színű volt, amilyen magában a tégelyben. Később ráfanyalodtam az ujjamra, jól beledörzsöltem a festékbe és azzal vittem fel. No ebből már látszódott vmi, viszont így nem lehet precízen dolgozni. Majd eszembe jutott hogy megnézzem a számlán, hogy mennyibe is került, na és ezzel tette fel arra a bizonyos i-re a pontot ez a kis szemét. Örök harag :D
A csomagolása gyönyörű, és más pozitívumot nem is tudnék róla mondani, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 28.

Alig vártam a másnapot, hogy végre feltehessem...

vivuss87

2012. július 1.

nekem a tavaszi limitált kiadásból van meg a lazac színű, ami megfogott és meggyőzött az a nagyon selymes textúrája. Könnyű vele dolgozni. Ez egy halvány szín, szinte minden mellé jó. Én szeretem. Bár szerintem indokolatlanul drága egy saját márkás termékhez képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

letta

2012. május 28.

Hónapokig nézegettem a 96-os csillámos lila színt, mire megvettem. Óriási csalódás volt....annak ellenére hogy a tesztert többször is kipróbáltam a Müllerben. De ott nem porzott, intenzív volt a színe. Az ecsetem nem veszi föl (pedig már vizesen is próbáltam), kikeményedik a teteje, kapargatni kell hogy némi festékhez jussak. Így viszont pereg.
A csillámok lepotyognak, szemhéj alapozó nélkül nem is érdemes próbálkozni vele!
Az ára felső kategóriás, a minőség gagyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Az ára felső kategóriás, a minőség gagyi.

Sylvy

2012. március 14.

A Müller saját márkája. A 26-os Sea Rose árnyalatot vettem meg. Nem mondható olcsónak 3400,-Ft, 1,5g -viszonylag nagy adag. Én arcfénynek használom, nagyon kicsi elég belőle, egész nap tart. Nagyon diszkrét selymes rózsaszín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 14.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters, Octyldodecanol
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.