Make Up Factory

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gojibogyo, Módosítva: 2018. április 20.

Lelőhely:   Müller

Tökéletes szempillák 24 órán át – elkenődés nélkül.

A feketén pigmentált textúra körülfogja a szempillákat, intenzív és hosszantartó színével maximális fedést biztosít. A rugalmas gumiecset igazodik a szem és a szempillák formájához, és hosszabb, hangsúlyosabb szempillákat kölcsönöz. A két különböző ecsethossznak köszönhetően a festék tökéletesen felvihető: a rövid ecsettel a festék felvihető, a hosszabb ecset pedig szétválasztja a szempillákat.

Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják. Parfümmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ihavenotime4this

2019. április 10.

Nekem sajnos nagyon nem. Mai napon vagy 4x legalább bepandásodtam, más spirállal, pl Max Factor Masterpiece Maxszal én sokkal szebb pillákat tudok kreálni, mint ezzel, és az kevésbé kenődik nekem. Nem vagyok kezdő, de ez főleg az összetapadt, iszonyat vastag, póklábas hatásban a "legjobb". Ja, és iszonyat sokára szárad meg a festék. Annak ellenére, hogy napközben pereg, konkrétan alig tudom lemosni, és azt is úgy, hogy közben jópár pillám kijön. Pedig nemhogy nem csak sima meleg vízzel mosom, mint az előttem kommentelő, bár az nekem alapból fura, hogy sminket valaki csak meleg vízzel szed le:D hanem 2 fázisú sminklemosó, micellás víz, majd egy géles lemosó. Ezeket is túléli, hiába áztatagatom kicsit rajta a 2 fázisút, hogy oldja a festéket, mielőtt brutál dörgölésekbe kezdenék, mert máshogy sajnos nem nagyon akar eltávozni a festék.. de így is mindig van pilla veszteség. :( Egy szónak is száz a vége, senkinek nem ajánlom semmilyen szempontból. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

gojibogyo

2018. április 22.

Az egyik legszuperebb szempillaspirál!
Allergiás vagyok, gyakran könnyezik a szemem, és sokszor meg is dörzsölöm.... Sajnos eddig nem találtam olyan spirált ami ne kenödött volna el .
De ezt szerencsére nem lehet eldörzsölni!!! Bírja az könnyezést, az edzést közbeni izzadást, mindent.
Lemosni egyszerű, nem kell hozzá lemosó sem csak melegvíz!
Kicsit drágább mint a drogériás spirálok, de megéri! Nagyon ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Az egyik legszuperebb szempillaspirál!
Lemosni egyszerű, nem kell hozzá lemosó sem csak melegvíz!
Kicsit drágább mint a drogériás spirálok, de megéri! Nagyon ajánlom

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.