Make Up Factory

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wikke, Módosítva: 2013. január 26.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyed, folyékony alapozó hyaluronsavval és egy különleges olajosságot felszívó anyaggal. A bőrfelületnek matt és egész napra friss megjelenést biztosít. Kombinált és olajos bőrökre javasolt.

Ár: 3500 ft+pk , Eladó: adri0419
Állapot: 1szer használt, Helyszín: Dunakiliti, fizetés: Előre utalás után küldöm postán.
Ár: 3500/db + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
blondie95

2019. augusztus 25.

UPDATE: valoban elmaszik sajnos a helyerol, hiaba ecsettel viszem fel. Persze a puderozas lehet segitene. Illetve annak ellere, hogy olajmentes, valamiert megis jobban kifenyesedik az (amugy szaraz) arcborom.

Sok tapasztalatom egyelore meg nincs vele. Tetszik, hogy nem mattit ugy mintha puder lenne rajtam (azt utalom) illetve abszolut nem szaritja a bort. Nekem a cc krem utan kozepes a fedese de epitheto. Viszont valahogy nekem sem sikerult megtalalnom (ha egyaltalan van) a szamomra legmegfelelobb szint. Az ara is picit borsos- talalni olcsobban is ami tud ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

justnari

2019. április 24.

Régebben vásároltam meg, de akkor úgy éreztem a színe nem passzol hozzám. Nemrég újra elővettem és most már megbékéltem a színével, már nem érzem azt, hogy nem illene a bőrszínemhez. Nagyon szépen idomul az arcomhoz, nem emeli ki a szárazabb területeimet. Elég borsos ára van, ha elfogy és még mindig szeretni fogom, lehet, hogy újraveszem valami akció keretein belül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

FodorPapBarbara

2019. március 5.

Hát őszinte leszek, nekem annyira nem vált be az alapozó. A rose ivory árnyalatot vettem mert a boltban kipróbálva egészen jónak tünt. Természetesen itthon már kicsit világosabbnak találtam, de bb krémmel keverve a szín jó lett. Viszont számomra rendkívül semmi fedése nincsen. Sajnos elég tág pórusaim vannak de még azokat sem tüntette el. Ennél már próbáltam ezerszer jobb alapozókat, és kicsit olcsóbb áron. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

krizsaneniko

2019. február 4.

Kombinált arcbőröm van, és nemrég vettem ezt az alapozót, de valahogy nem működik. Elcsúszkál, pedig real techniques ecsettel viszem fel. Azt figyeltem meg, hogy nem boldogul ezzel az ecsetel, és csak az ecseten marad az alapozó. Megpróbáltam simán kézzel felvinni, majd az ecsettel egyengetni, úgy jobb lett az összhatás, de nem vagyok boldog. Legvilágosabb árnyalat van meg belőle.. lehet hamarosan felteszem eladásra, de még próbálkozom vele. Esetleg sminkszivacs? Ötletek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

draculina

2018. szeptember 21.

A legvilágosabb árnyalat van meg, Rosy Ivory. Leheletnyivel sötétebb lesz amikor megszárad, de egyáltalán nem zavaró. Közepes fedése van, a sötét karikáimat, bőrpírt jól elfedi, de szerintem pattanásokhoz vagy nagyon sötét foltokhoz, bőrhibákhoz kellhet korrektor. Önmagában egész jól tart, bár nap végére megkopik, primerrel és púderrel fixálva azonban egész nap tart és még este is matt volt az arcom (nincs szuper olajos bőröm, de izzadni szoktam). Nem érződik nehéznek és nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

adri0419

2018. július 21.

Az egyetlen olyan márka, ami az én rózsaszínes nagyon világos bőrömhöz gyárt megfelelő alapozót. És gyönyörű szép. Semmiféle maszk hatás, csak a természetesnek tűnő egyenletes szín. A mattító hatása is szuper :) Közepes árfekvésű, de jó minőségű alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

zivette

2018. június 18.

Régóta ki akartam próbálni a MAKE UP FACTORY termékét, különösen az alapozóit. A színt illetően féltem, mivel elég nehezen sikerült eltalálni az üzletben de egy kis segítséggél sikerült. Abszolút szép egyenletes bőrt kapunk vele, fed de semmi maszk hatás. Mintha látszódna alatta a saját bőröm, tetszik a textúrája. Ugyan a nagy gyulladt pattanásokat nem fedi el úgy mint az Estee Lauder DW-je de azon egy kis korrektorral szoktam segíteni. Az ára a kiírtnál olcsóbb 2-3.000,-Ft-tal, szóval az Estee Lauder után ez lett a második kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Nooraple

2018. június 13.

Sajnos nem vált be,igazából az én hibám is,hogy a kissé vízhiányos arcbörömön próbálkoztam vele. Pénzkidobás volt , nem egy olcsó termék és nekem összecsomosodott az arcomon még jobban kiszárítottam ( tudom matt hatást ígérnek de akkor is), egyszóval SZÖRNYŰ.Egyetlen pozitívum,hogy jó színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

VanityFair

2017. június 18.

Évek óta ezt használom, és egyszerűen imádom! Viszonylag jól mattít és ami különösen tetszik, az az, hogy úgy ad egységes bőrképet, hogy közben látszik alatta a bőröm (közepes a fedése), így a hatás a lehető legtermészetesebb. A színválaszték lehetne nagyobb, de a 2-es és 8-as árnyalatot évszakhoz illően keverve mindig megtalálom a tökéletes megoldást. Akinek olajos a bőre de nem akar maszk hatású alapozót hordani, annak bátran ajánlom! Az árat elírtátok, mert nem 9, hanem valamivel kevesebb, mint 6.000 HUF.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

Zkyra

2017. január 14.

Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet.😕 Reméltem, hogy kicsit tovább tart a matt hatás, de pár óra múltán már csillogott a homlokom és az orrom. A fixáló/mattító púder sem használt. Keresem tovább az igazit...
Két csillagot azért kap, mert a színe szépen illeszkedik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Két csillagot azért kap, mert a színe szépen illeszkedik a bőrömhöz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.