Makeup Academy

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: tetty08, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   £4
Kiszerelés:   9,6 g

little.shana

2017. július 31.

Nagyon szeretem, évek óta megvan, remekül kihasználható palettának tartom. A színek pigmentáltak és nem porolnak. Ez a paletta nagyon jó kezdésnek szerintem, mert vannak benne matt barnák (ami szemöldökre is jó, akár kis kontúrra), vannak benne világos színek a szemzúgba és gyönyörű a második sorban lévő rózsaszín, sokan megdicsérték, ahogy az aranyat is. :) Nekem egyszer leesett másfél méterről, de csak az egyik szín tört el (pont az arany :( ), szóval szerintem egész strapabíró a csomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

SCOFIELD

2017. január 5.

Az UK-ban 4 fontért egy csoda. Magyarországra nem rendelném meg, mert akkor már inkább bemegyek a müllerbe és veszek egy sleek palettát. Na de egyébként nagyon szeretem ezt, szép színei vannak, bár a két legsötétebbet nem használom. A felső sor második és az alsó sor harmadik a kedvenc, együtt tökéletesek. Nem mondanám olyan hú, de tartósnak, de alap nélkül is elég sokáig fent marad. Kicsit porzik, de ennyi pénzért nem is csodálkozok rajta. Valószínűleg kipróbálom majd valamelyik másik palettájukat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

CataKatinka

2015. október 3.

Edittől rendeltem a beautysaleblog.hu -n keresztül és imádom.sajnos pár szín már kifogyott, alappal egész napot kibír.nagyon megérte !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Csilluska

2015. március 10.

Rendszeresen használom ezt a palettát, mert nagyon szép, jól kihasználható színeket tartalmaz. Én meg vagyok vele elégedve. Az is tetszik, hogy ilyen "pici", mert így könnyen magammal tudom vinni a táskámban, csak mindig izgulok, nehogy baja essen, mert a "csomagolása" nem tünik túl strapabírónak. Szerintem elég sokáig fog tartani, mire elhasználom, úgyhogy még ráérek azon gondolkozni, hogy újra megvenném-e. A parabén tartalma nem tetszik, de mégsem tudtam magam lebeszélni róla, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

leba

2015. február 1.

A pigmentáltsága hagy némi kivetnivalót, és alap nélkül nem is tartós. De még így is szeretem, hétköznapokra egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

noemi90

2015. január 8.

Meg vagyok elégedve a palettával, talán még egy-két matt színt szívesen látnék benne. A pigementáltsága egyes színeknél rendben, de főleg az okoz neki gondot, ha egy sötét színt szeretnék felvinni egy másikra... Egymásra nem igazán építhetőek sajnos a színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 8.

angib

2014. július 4.

A Naked paletta hasonmásaként vettem meg, mivel az eredetit túl drágának találtam. A paletta nagyon szép színeket tartalmaz, jól használható nappali és esti sminkek elkészítéséhez is. Nagyon örülök neki, hogy megvettem, számomra tökéletes. Az ára is nagyon kedvező, az egyetlen hátránya, hogy itthonról csak internetes vásárlással lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

makeupmama

2014. május 3.

Igazából eléggé szeretem, de mégsem adok rá 3 csillagnál többet. Pigmentáltsága közepesnek mondható egyértelműen sleek "koppintás". Megvettem ezt is kíváncsiságból és nappalra csak ezt használom csak estére veszem elő a sleek palettát hiszen az erősebb szín sokkal pigmentáltabb és tartósabb. Viszont ez a hétköznapokra tökéletes. Kell alá alap mert sajnos alap nélkül nem bír ki 3 órát sem. :( Ha valaki egy light-os de jól kihasználható nappali palettát keres az tökéletes de alapot használj! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

csokiskex

2014. április 18.

Mivel a Sleek palettám jóval pigmentáltabb, tartósabb, sokkal-sokkal erősebb és jóval kevesebb kell belőle, ezért ez nem kaphat 2 pontnál többet, mivel szinte ugyan annyiba kerül (szállítással együtt) és valljuk be, hogy a Sleek-et akarja koppintani. A különbség az, hogy ez kicsit kevesebb mennyiségre is és szerintem nem is elég pigmentált. Lehet ez csak azért van, mert már használtam Sleek palettát és van viszonyítási alapom, de nem vagyok elájulva ettől a palettától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Aura87

2014. április 10.

A hétköznapokra sokszor nincs kedvem túlbonyolítani a sminkem, ilyenkor ezt a palettát használom. A legelső szín volt a kedvencem, de sajnos egyszer leejtettem, és kipergett a szín. :( A tok egyébként nem sérült, és a többi szín sem. A két matt árnyalat nem túl erős pigmentáltságú, de satírozáshoz pont elég. Jó áron kapunk 12 szép színt, nagyon jól kihasználható, teljesen alapdarab, minden nőnek rendelkeznie kellene vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate