Best of Beauty 2019

Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Szájkontúrceruza.

lysza1985

2015. június 9.

Red drama és softly lined van meg. A softly lined-ot szeretem, bár picit kemény, de sok rúzshoz illik, nekem nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

csodaorszag.inwonderland

2013. február 28.

A legvilágosabb Softly lined landolt a kosaramban maga a szín csodaszép de nekem kicsit kemény , eléggé szárít és gyorsan kopik csillámocskákat hagyva maga után. Megfelelö rúzs melett oké, önmagában beszínezve az ajkak teljes felületét nem jött be híába az ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. február 12.

Két színt vettem meg a red drama-t és a brooding plum-ot, még csak az utóbbit használtam.Nagyon szép színe van, olyan csodás bársonyos, hogy rögtön az egész ajkamat befestettem vele, mert csodaszép. Kellően puha, és sokkal kevésbé szárít mint általában a szájceruzák. Nem annyira tartós (kb 3-4 óra után kezd el kopni úgy hogy egy kis ajakápolót tettem fölé), de elég diszkréten kopik, úgyhogy nincs vele problémám. Ezt a színt nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.