Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2013. április 2.

Dusinko

2015. november 20.

pozitív csalódás volt ez a paletta, az ára alapján nem vártam nagy tartósságot, de elégedett vagyok vele. szép fényes színei vannak, igazán jól lehet őket kombinálni. ár-érték arány megfelelő, szállítanak magyarországra is, én azt hiszem 4 fontért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

lysza1985

2015. május 25.

Nekem az 5. szülinapi kiadás van meg, csillámos és matt színekkel, az én színvilágomnak teljesen megfelel. Alappal pedig kibírt egész napos rohangálást, szóval egész tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

kkata

2014. szeptember 28.

Nekem is a natúr paletta van meg. Kicsit tényleg porolódik, ezért nem is sokszor használom, és én matt színeket vártam (tanulság: ezután mindig olvassak el mindent részletesebben), a csillámosak nekem nem állnak jól. De a színek tényleg szépek, főleg a sötétebb barnákat kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

tofifi11

2013. november 1.

Nekem a natúr színpaletta van meg. Gyönyörű színek, de a fedésével én sem vagyok elégedett: porol és sokat kell felvinni, hogy fedjen. Én 4 fontért vettem, kicsit bánom. Nem venném újra, de azért elhasználom, mert a színek nagyon tetszenek, többet kell használni, jobban eldolgozni, egynek jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

moncsi29

2013. március 21.

A nővéremtől kaptam még decemberbe.
Nem annyira jön be.Nekem zöldeskék szemem van,ahhoz a lilás árnyalatok még jók,de a többi az nem igazán.
De még a színei miatt nem is vonnék le pontot,mert ez az én problémám,hogy nem tetszenek,de a minősége sem annyira jön be.
Nagyon porol,alappal közepesen tartós,és nem is olyan erősek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

A nővéremtől kaptam még decemberbe.
Nagyon porol,alappal közepesen tartós,és nem is olyan erősek a színek.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.