Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Glara, az összetevőket feltöltötte: dius7, Módosítva: 2013. április 21.

5 árnyalatban kapható, kedvező árú, jól pigmentált pirosító.

ttundi

2015. december 14.

A régebbiek közül a Shade 2-t, az újakból pedig a Lolly nevű árnyalatot birtoklom. A 2-es árnyalat az egyik kedvenc, mindennapos pirosítóm, nem túl pigmentált, de tökéletes, természetes pírt lehet vele csinálni, az első pirosítóm, amit már majdnem elhasználtam. Szerintem heteken belül elfogy, mindenképp újravevős lesz! :)
A Lolly árnyalatot kevésbé használom, bár nagyon szép színe van, hihetetlenül porzik, és így hétköznap elég macerás használni, sok megy kárba. :/
Összességében nálam 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Összességében nálam 4*.

lysza1985

2015. június 1.

Szép színe van, sajnos nekem összetörve érkezett, ami a hátránya, hogy egy idő után eltűnik az arcomról, de összességében tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

katalinmyy

2014. április 11.

Pirosito maniaban szenvedek, igy ezeket a termekeket is termeszetesen megkellett szereznem. Az ujakbol megvan mind, a regiekbol pedig 3. A candyfloss arnyalatot annyira szeretem, h abbol ketto is van, nehogy nelkuloznom kelljen a kozeljovoben. Nagyon szeretem oket, mert jol pigmentaltak es utazashoz pl. a legjobbak a meretuk miatt. Imadom az uj kiadas csomagolasait! Az aruk pedig tenyleg vicc...Jar az 5os :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Ramcs

2014. január 30.

Két színben is megrendeltem( Shade001-002). Kicsit téglásszínű, de teljesen természetesnek hat. Mérete megfelelő, jól tapad. Tartósságával sincs gond. Az ára meg egy vicc, kemény 1GBP-t fizettem érte.Jó vétel volt, azt kell mondjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Belkitt

2014. január 12.

A shade 4 szín van meg belőle! Egyszerűen imádom! Szuper pigmentált, szép rózsaszínű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

rekag

2013. szeptember 13.

Nekem az új színek közül kettő van meg, a candyfloss és a marshmallow. Mindkettő rózsaszín árnyalat, a candyfloss inkább mályvásba hajló, míg a marshmallow inkább pinkesbe. A candyfloss a kedvencem, gyönyörű természetes pírt ad az arcomnak, nem porol, szerintem egész pigmentált, én személy szerint nem szeretem ha egy ecsetvonásnál túl sok festék tapad az ecsetre, úgyhogy nálam az is bejött, hogy 2-3x át kell húzni a megfelelő színmennyiségért. A pirosító enyhén csillámos, de az arcomon ez abszolút nem látszik, inkább csak a szín mellett ad egy kis fényt is. A marshmallow teljesen matt, ez már jóval pigmentáltabb, úgyhogy vigyázni kell vele, nehogy eltúlozzuk. Az áruk nevetséges és ezért szerintem nagyon jó minőséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

elfi777

2013. augusztus 13.

A legsötétebbet vettem meg, nemigen fogom használni, de érdekelt a színe. Gyönyörű, tartós, icipici kell csak (most a nap miatt átlagos a barnaságom). Ki fogom próbálni szemre, mert a színe álom, vagy életem végéig elég lesz az arcomra.
Ár, szín, egyebek miatt is - reppen az ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Ár, szín, egyebek miatt is - reppen az ötös.

zsofi85

2013. augusztus 8.

Nekem a 2013-as új árnyalatok közül a Candyfloss van meg. Nem a legpigmentáltabb pirosító amit valaha láttam, de szépen építhető, így ez nem igazán probléma. Nálam tartósnak is bizonyult. Talán kicsit púderes, de ár-érték arányban szerintem verhetetlen.
Ha több infó kéne a blogomon találtok részletesebb leírást és képeket:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Ha több infó kéne a blogomon találtok részletesebb leírást és képeket:

csodaorszag.inwonderland

2013. március 23.

Elsőre csak a shade2-es árnyalatot mertem beválalni. A finom leheletnyi rózsaszín pírtől teljesen erös pinkes árnyalatig lehet építeni picit porzik , nekem elég tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Nanaho

2013. március 19.

A 2(világos rózsaszín) és 4-es(korallos) árnyalat van meg nekem,mivel nagyon fehér a bőröm ezért csak ezt a két fajtát mertem bevállalni. Kicsit tényleg porzik és többször kell felvinni hogy látni lehessen,de eddig még nem sikerült vele bohóc sminket készítenem. Szerintem a kezdők is simán kísérletezhetnek ezekkel a színekkel. Télen is ezeket az árnyalatokat használtam és szerintem a jó idő közeledtével is előveszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.