Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2014. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

Kiválóan pigmentált szemhéjpúder paletta a Makeup Revolution-zól! 12 intenzív szín található a palettában, melyek gyöngyház és matt hatásúak. Tartós, könnyen eldolgozható és remekül fed!

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Blackxentric

2018. január 21.

A színek miatt vettem meg. Nagyon szépek és jól elsatírozhatóak. Ennyi pénzért teljesen jó szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Alverya

2017. június 27.

Porzik, alig pigmentált, egyáltalán nem tartós, kemény, hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Porzik, alig pigmentált, egyáltalán nem tartós, kemény, hatalmas csalódás.

Erina

2016. augusztus 2.

Egyáltalán nem tartós, és felkenve szinte alig látszanak a színek. nekem sajnos nagyon nem jött be ez a paletta, pedig másik kettő van ettől a márkától, és ebben is nagyon bíztam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

liv17

2015. május 30.

Angliában vettem 4 fontért és nagyon szeretem, a csillogósak nagyon jók, de a matt színek is elég szépen fednek az árához képest szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

lysza1985

2015. május 11.

A színei szépnek tűnnek, de számomra egyáltalán nem tartósak és felkenve a színek fele egyáltalán nem is pigmentált. Mióta megvettem alig használtam, nem szeretem. Pedig a márka szimpla szemfestékeit szeretem, de ezek a palettái nekem nem váltak be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

bebababa66

2015. április 17.

A matt színekkel nehéz bánni, de a fényesek jól viselkednek. Szeretem ezt a palettát, olcsó, és alappal tartós sminket lehet csinálni. Nyárra, nyaralásra a színes-bohókás ruhákhoz tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Adanaomi

2015. április 4.

Én az Auchanban (vagy hogy írják) vettem. A két rózsaszín árnyalat nem túl pigmentált, azt hittem hogy az Iconic paletták után ezek is ilyen jók lesznek.. Még próbálgatom a színeket, egyelőre csak 3 csillagot kap:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.