Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1090 Ft

Ultra fekete, vízálló és göndörítő hatású szempillaspirál a Makeup Revolution-tól! Speciálisan kialakított spirálkeféjével és formulájával a szempillák maximális göndörítését célozza meg.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Vivus94

2018. január 18.

Nincsenek nagy elvárásaim egy szempillaspirállal kapcsolatban, amúgy is hosszú pilláim vannak, de ez a minimális vágyamat se teljesíti...
Egy hónap használat uán talán besűrűsödött annyira, hogy érjen is valamit, a keféje tiszta szösz, és lemosni csak csomókban lehet.
Nem egy drága termék, ennyi pénzt nem sajnáltam rá, de újravenni biztos nem fogom, inkább maradok a picit drágább daraboknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

lukacskatu

2016. január 23.

nekem sajnos nagyon nem vált be, kb mintha nem is lenne a pilláimon semmi. szóval kuka :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

Szundikacica

2014. július 30.

Nekem tökéletesen bevált, kedvencem lett! Abszolút nem csomósodik, szépen göndörít is és tényleg vízálló! Nekem nem szöszös, pedig már a másodikat fogyasztom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

rocksteadycat

2014. július 24.

Nos hát őt nem tudom hova tenni. A keféje tök jól van kialakítva, de tele van kis "szöszdarabokkal". Gondoltam lemosom a kefét hogy lássam milyen festék nélkül. A szöszök a lemosás után eltűntek. Ezek szerint a krémben vannak? A szempilláimra felvíve sajnos nem igazán látszik semmi, kivéve a szöszöket. :D Kiváncsi vagyok másnál milyen eredmények lesznek. Addig is nálam sajnos csak kettes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.