Revolution

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online

_zsulu_

2018. január 29.

Szintén bronzer kiss árnyalatban vettem meg, elsősorban kontúrozáshoz, de nyáron bronzosításra is használtam. A színe nekem túl narancsos-téglás, ezért kontúrnak nem vált be egyáltalán, de bronzernek sem az igazi, mert szolinarancs színem lesz tőle akármennyire spórolósan viszem fel. Valóban nagyon porzik, a csomagolása szerintem rettenet, sokaknak lötyög, nekem annyira szorul, hogy alig bírom feszegetés/körömletörés nélkül kinyitni. De a legrosszabb, hogy amíg használtam, az arcom a kontúr csíkjában folyton kiütéses volt, nem tudom mi okozza, mert bár rondák az összetevői, de sajnos a többi pirosítóm/kontúrom/highlighterem sem klönb, azoktól mégsem tapasztaltam ilyet. Egyetlen pozitívumának az tudható be, hogy ha valakinek beválik, akkor ár-érték arányban megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Zember

2017. július 19.

Bronzer Kiss árnyalatban vásároltam meg, s tetszik maga a termék színe, szép természetes hatás érhető el vele a világos bőrömön is. Szívesen használom kontúrozáshoz, sima bronzosításhoz. Viszont ami sajnos nagyon rossz, hogy eszméletlen porzik. Valamint a csomagolása nálam nemhogy előny, hanem negatívum, állandóan szétcsúszik a táskámban, és a kis kozmetikai neszesszeremben az "oldalra csúsztatós" megoldása miatt, és egyenesen hullik ki belőle a por. Szóval nem igazán praktikus bárhova is vinni. Nálam ennyi erővel a Catrice Sun Glow Matt bronzosítója simán verte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Hajnusbajnus

2017. június 15.

Nagyon szép, természetes. Viszont nagyon porzik és extrém gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Nagyon szép, természetes. Viszont nagyon porzik és extrém gyorsan fogy.

Csucsi08

2017. január 19.

2017.01.19. Használgatom, bár inkább a homlokom kontúrozásához. Az arcomon másfajtát használok.
Sajnos egyszer leejtettem, de még szőnyegre esve is széttört... és most nem a műanyag tartójáról beszélek :( Sajnos elég darabos és poros lett a termék... így még nehezebb felvinni az ecsetre. De hősiesen küzdök vele a továbbiakban is :)

2016.08.22. Hát én is megvettem ezt a terméket, de csak egyféle árnyalatban volt. Illetve nekem nagyon porzik, valamint nem is túl erős a színe. Ezek alapján nem igazán értem, mintha nem is az a termék lenne, mint amiről itt korábban mások írtak....
Pedig pontosan ugyanígy néz ki, és ez is rajta a felirat.
No mindegy, természetesen szépen lassan el fogom használni, bár én kontúrozáshoz szerettem volna, de ezt tényleg csak enyhe bronzosításra lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Pedig pontosan ugyanígy néz ki, és ez is rajta a felirat.

SiposFanni

2016. november 14.

Jó kis termék. Nem sárga, ami már jó. Egész nap szépen tartja magát az arcomon. Hamar túlzásba lehet vinni, vigyázni kell vele, de ha jól használjuk, nagyon szép természetes színt ad. Nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég. A csomagolása elég gyenge, táskába ki-be dobálgatását nem hiszem hogy bírja. Ennek ellenére, ennyi pénzért, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

Powderpuff Girl

2016. november 11.

Hétköznapokra kontúrozásra használom. Természetes hatást lehet vele elérni, egyáltalán nem sárgás, tartóssága közepes. A csomagolása elsőre nagyon gagyinak tűnt, gondoltam, hogy hamar szét fog törni, de lassan egy éve jól bírja. Nem szeretem, hogy oldalra csúszik ki a termék és nem középen tudom felnyitni a csomagolást, de 900 Ft-ért elnézem neki. Használatkor a felesleget le kell ütögetni az ecsetről, mert tényleg porol, de a mennyisége miatt még így is sokáig nem fog kifogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Candy21

2016. július 27.

Ennek a bronzosítónak nagyon szép színe van végre találtam egy olyan terméket ami nem sárgás és eléggé pigmentált szóval vigyázzni kell vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

petra5o9

2016. július 8.

Nekem is a Bronzer Kiss arnyalatban van meg, eszmeletlen mennyire pigmentalt, nagyon vigyazni kell vele. Pont ezert nem is hasznalom a hozza kapott szivacskat, inkabb egy bronzosito ecsettel viszem fel. Tartos es nagyon szep csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

RimmelAthen

2015. december 8.

A Bronzer Kiss árnyalatban van meg, és a terméket magát imádom. Nagyon szép a színe, pigmentált és könnyű vele dolgozni. Építhető, de ha nem figyelsz oda a mennyiségre akkor durva kontúrt is lehet csinálni vele. Tehát nagyon szeretem, már sokan megdicsértek amikor rajtam volt, a mindennapokra tökéletes! Viszont, a csomagolása katasztrófa. Legalábbis számomra. Először, mikor kinyitottam, lenyűgözött, hogy a hátulján tükör is van, sőt még egy kis szivacsot is elrejtettek benne. A terméket úgy lehet kinyitni, hogy szét húzzuk. Na de, ha kinyitottad egyszer, akkor az már magától is elindul. Legalábbis az enyém. Harmadik alkalommal már el is repült a kezemből és szépen ketté tört. Ezután persze még használható volt, de pár napja Édesanyám sikeresen leejtette és már porig tört. De semmi vész, még lehet használni, csupán nehéz. Sima felnyithatós csomagolásnak sokkal jobban örülnék. Ezért egy mínusz. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

palotaizs

2015. május 26.

A medium matte árnyalat van meg nekem. Kontúrozáshoz és bronzosításhoz is használom, nem narancssárga, szép pigmentált, könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0