Revolution

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

12 intenzív szín található a palettában, melyek matt hatásúak. Tartós, könnyen eldolgozható és remekül fed!

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Ár: 1200 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

BloodoftheLamb

2019. október 17.

Van pár Revolution palettám amiket nagyon szeretek, de ez nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Erőtlen, unalmas színek, de legább nem került sokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Yeticica

2019. szeptember 24.

Na, ide kellett volna irnom az ertekelesem. Szoval eros harom csillag a szep, terleszetes szinek miatt. Ellenben porol. Nagyon. Beleesik a szemembe es zavar. Es hat nem is tul tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

JReka

2019. február 21.

Teljes csalódás számomra. Az értékelések alapján gondoltam jó kis mindennapos paletta lesz, na meg az ára nagyon kedvező, de nekem még azt a pénzt sem éri meg. A világos színeknek nincs pigmentáltságuk, a sötétebb porzik, potyog. Kb 4 óra után eltűnik a szemhéjamról. Egy jó kis szemhéj bázissal használható, de úgy sem az igazi. Mondjuk ennyi pénzért ne várjunk high End minőséget, de egy essence paletta simán lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

lenizsu

2019. február 17.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé. Hónapokig pakolgattam, még a ragasztást sem vágtam el rajta, annyira nem volt kedvem a palettához. Majd kinyitottam és első használatra megszerettem. Tökéletesen satírozható, jó a színleadása és a színtakarása, tartós, nem potyog, könnyen együttműködik más márkák termékeivel is. Van néhány ecsetem, amelyikkel porzik, de a legtöbb ecsetemmel még ez a gond sincs vele. Kedvem támadt a márka többi termékét is kipróbálni ezen termék hatására. Mindennap használom, már nem is használok más terméket satírozáshoz, kiemeléshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

ilkaflora

2018. november 17.

A paletta, amit minden nap tudok használni. Matt palettát kerestem pár hónappal ezelőtt, a krémmániás vélemények meggyőztek, hogy ez jó választás lesz és nem kellett csalódnom, bejött. Jól kombinálható, kellően pigmentált matt színek, szuper kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Mars93

2018. október 22.

Szépen pigmentált, csodaszép színek, amikből a hétköznapi sminktől, egészen az alkalmiig kihozható bármi! Eléggé tartós is, egyedül nekem is az a gondom, hogy kissé túlzottan porzik, az ecsetre való felvitelkor. Ha egy picit krémesebb lenne, akkor csillagos 5-öst kapna! Így csak 4 csillag, de ár-érték arányban abszolút nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Jól kihasználható paletta. Szemhéjfesték mellett szemöldökömre és konturként is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nem rossz paletta,ár érték arányban megfelelő,bár kicsit porzik és primert kell hozzá használni hogy jobban kiadja a színét,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lolliheya

2018. július 16.

Érdekes paletta...nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e, hogy a smink kollekciómat gyarapítsa, vagy sem.
Nem a legpigmentáltabbak a szinek, és igazából semmi egyedit nem fedezek fel benne, így nem is nagyon nyúlok hozzá, hamarosan megválunk egymástól, keresek neki egy szerető otthont.

A Chocolate palettáknál szerintem nincs jobb, ha Revolution.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

A Chocolate palettáknál szerintem nincs jobb, ha Revolution.

Eszterk6

2018. június 21.

A héten szereztem be akció keretében. Már nézegettem egy ideje, de most azt mondtam hogy ez kell nekem. Szerencsére jól döntöttem. A színek szépek, tartósak, intenzívek, nem porzanak. Még ebben a nagy hőségben is végig dolgozom vele a napot, jó azért tegyük hozzá hogy dél után 4kor már nem tökéletesek a vonalak de ezen ebben a nagy hőségben nem is várom el. Könnyű eldolgozni, az applikátor jó minőségű, jól használható, bár én ecsetet is használok hozzá. Én megadom neki az 5 csillagot mert ár érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate