Revolution

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1790 Ft

Kiválóan pigmentált szemhéjpúder paletta a Makeup Revolution-zól! 12 intenzív szín található a palettában, melyek matt hatásúak. Tartós, könnyen eldolgozható és remekül fed!

A nagy márkák palettáival is felveszi a versenyt.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Yeticica

2019. szeptember 24.

Szep, termeszetes szinei vannak, viszont porol. Nekem bantja a szemel, 1 eve hasznalgatom, de emiatt nem szerelem. Pedig szepseges termeszetes sminket lehet vele kesziteni, jol blendelhetoek a szinei.... reszemrol 4 csillag. Bar tegyuk hozza, en full kezdo vagyok sminkeles teren.
Most rendeltem meg a nem matt verziot, kivancsian varom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Most rendeltem meg a nem matt verziot, kivancsian varom.

Szabinaj

2019. március 22.

Nem minden szín pigmentált,ez tèny,viszont a barna árnyalatokat én imádom. Nagyon szép természetes minden napi sminket lehet velük készíteni. Van amelyik szín porol egy picit,de nem zavaróan. Ha aláteszek egy kis szemhèjpúder primert akkor tökéletes. Nagy kedvencem ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Alex0414

2017. augusztus 1.

Az első négy világos szín nem túl pigmentált, viszont összeségében remek sminkeket lehet vele elkészíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hhanga2005

2017. március 12.

Szerintem egészen jól pigmentáltak.Olcsó,természetes és erősebb sminkeket is el lehet készíteni vele.Mindenkinek aljánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

juditvirag

2017. március 11.

Hát kettős érzéseim vannak vele. Ugyanis nálam a legvilágosabb színek kb egyáltalán nem látszanak bárhogy kenem. Körülbelül a közepétől kezdenek el látszani a színek. De ami látszik az gyönyörű és tartós. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

petran

2016. február 1.

Tetszenek a színek és tudom, hogy ilyen áron nem igen várhatok többet, de ez a pigmentáltság számomra nagyon gyenge, egyébként jó paletta lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

gombolyag

2016. január 27.

Jó választás volt ez a paletta, jól variálható színek vannak benne, egy szemhéjbázissal fel lehet turbózni a színeket és a tartósságot is :) Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Pucorka

2016. január 20.

Azért rendeltem meg, mert szinte csak csillámos szemhéjpúdereim vannak. Gondoltam, kell a matt is.
Egy kicsit zavar, hogy mindegyik szín matt. Meg az is negatívum, hogy az első négy árnyalat nem különbözik a bőrömön.
Ennyi pénzért azért elég jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Ennyi pénzért azért elég jó termék.

fannix21

2015. november 27.

egy rendelés mellé küldték ajándékba. az én örök kedvenc matt palettám a Catrise absolute matt, és többször nyúlok ahhoz, mint ehhez, de ettől függetlenül nincs vele bajom, én szeretem. :) nem vagyok egy sminkmester, sosem használtam semmiféle high end terméket, de én is úgy gondolom, hogy tudja azt, amit egy 2000 Ft alatti palettának tudnia kell. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

vzorka

2015. augusztus 4.

Nagyon szeretem a matt színeket, jó, hogy itt mind az. Nude sminkhez tökéletes. Jól építhető. Az én bőrömön a világos színek is jól érvényesülnek. Minél nagyobb egy paletta, annál nagyobb az esély, hogy lesz olyan szín, melyet nem, vagy csak ritkán használunk. Nekem is van ilyen, ennek ellenére én jól ki tudom használni. Mindent alappal használok, így a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.