Revolution

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

32 szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

nkltt

2018. január 13.

Szerettem volna ha pár èlénk szín feldobná a főként natúr színekből álló gyűjteményemet ... de csalódás volt . A csillámos színek iszonyatosan peregnek , egy két óra alatt lemásznak a szememről. Ami pár matt árnyalat van benne az használhatatlan . Nagyon sajnálom , mert swatch-okon annyira gyönyörűen mutatnak . Inkább csak sminkek kiegészítésére használom, úgyhogy kb soha nem fogom el használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

kovexti

2017. december 7.

Nagyon szép színek, de sajnos csak a csillámos színeket tudom rendesen használni. A többi nagyon gyenge, alig pigmentált. Az összes borzasztóan pereg. A csillámos színeket 'feltapogatva' tudom használni, a többi sajnos számomra haszontalan. Önmagában nem működik ez a paletta, csak egy kis extrát tud adni a már elkészült sminknek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

vertveres

2017. február 10.

Az egyik "legbulizósabb" palettám. Erősen pigmentált, tartós, könnyű vele dolgozni, és sokáig elég. Nem hétköznapi sminkekhez tökéletes. Ráadásul cruelty free. Negatívumot nem tudok róla mondani, csak ajánlani tudom. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

nanne

2016. augusztus 2.

Nagyon csajos tényleg, és örülök is, hogy megvettem, mert sok olyan szín található benne, amit ritkán használok, így nem lenne érdemes belőle nagyobb kiszerelést venni, így pedig egy helyen van, kedvező áron. A csomagolása lehetne olyan mint a doboz, ezüst, annak nagyon tudnék örülni, de így is megfelel. A tükörért pedig örök hála. :D A színek szépen pigmentáltak, 1-2 gyenge láncszem van, de azok minősége is tűrhető. Szerintem megéri az árát. Talán a matt színek aránya lehetne nagyobb, de ezt elnézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

magistra

2016. május 15.

Natúr, barnás palettáim voltak eddig, és nagyon vágytam már egy színesre, amiben több a fantázia. Tuti nyerő ez a paletta, jelenleg úgy érzem így már nincs is szükségeb többre egy jó darabig, hiszen a barnákkal, és ezzel már gyakorlatilag bármit el tudok készíteni. Néhány szín kicsit porzik, és egy kettő talán gyengébben pigmentált, de a nagy része tökéletes, és a gyengébbek is szuperek ahhoz képest, hogy milyen más paletták vannak a piacon. Szeretem, jó a csomag, minőségi. Amit egy palettától várok, azt ez mind teljesíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

SylvieMcIlrath

2016. április 30.

Gyönyörű színek vannak benne. Nagyon pigmentáltak. Nekem kibírt egy egész estés bulit szemhéj alappal. Ár érték arányban szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Lina14

2015. november 28.

A színei a fantasztikusak, a bal felső kettő kicsit porol, a többire nem jellemző. Nagy részben fényes vagy csillogó színek vannak benne, ezeknek nagyon jó a pigmentáltságuk, a teljesen mattoknak azonban egy kicsit gyenge a pigmentáltságuk. Egy jó alappal (nekem ez a Paese szemhéjalapja) nagyon is tartósak! A csomagolás masszív, a tükör hatalmas! Szerintem ezért az árért nagyon is megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Nolee

2015. augusztus 13.

A képek alapján beleszerettem a paletta színeibe, muszáj volt megrendelnem. A csomagolás nekem tetszik, a benne lévő tükörben akár egy egész arcos sminket is el tudok készíteni, a műanyag eddig jól bírta. A színekben a csillámos árnyalatok dominálnak. Pigmentáltság szempontjából viszont bajban vagyok, mert vannak színek, amik tökéletesek, vannak, amik egy jó alappal és rétegzéssel működnek, egyes színeknek azonban csak fekete vagy színben harmonizáló alap kell, hogy olyanok legyenek, amilyenek szeretném. Nem poroz túlzottan, a mattok kicsit jobban mint a többi. Összességében ebben az árfekvésben abszolút korrekt, bár nagyon fáj a szívem azért a csodás bordóért, ami elég gyengén pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

vadvirag919

2015. június 21.

Eredetileg nem terveztem megvenni, aztán valahogy jött az isteni szikra, hogy színekre van szükségem az uncsi barnás/bézses/bronzos vonal után éééés nem bántam meg! Tetszik a kaotikus elrendezés, a sok kék és zöld árnyalat. Ami nem tetszik az az, hogy a metálos, a matt és a szatén árnyalatok állaga közt elég nagy az eltérés. Mivel viszonylag kezdő vagyok a sminkelés terén, eleinte döcögősen indult a kapcsolatunk. Aztán persze rájöttem, hogy egy jól megválasztott, jó minőségű ecset aranyat ér....:) Szóval azóta imádom, igazi bulis, alkalmi paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

palotaizs

2015. május 30.

Szép színes sminkeket lehet kreálni vele. Nem veszem elő minden nap, de ha egy kis extrára vágyom, akkor mindig ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.