Revolution

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyufika, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Három kifinomult színt tartalmazó (Breathe, Exhale, Glow) highlighter paletta.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon visszafogott csillogást adnak, nem lehet elérni velük olyan igazi highlighter hatást. A középső színt mondanám még a legjobbnak. Ennél sokkal jobb highlihhterek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Normajean

2018. szeptember 11.

Szép színekkel rendelkezik, de nem olyan ütős a hatása. Több réteget is fel kell pepecselnem, hogy látható legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

patakiboglarka92

2018. március 17.

Valamiért csak a 3. szín látszik az arcomon, a többi valahogy nem annyira jött be...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

snezi

2018. január 11.

Remek kis paletta.:) Persze csak azoknak, akik szeretik a visszafogott darabokat. Enyhe fénye van, de azért látszik, főleg, ha építi az ember.
Igencsak porzik, és sajnos nem is az én színem. Talán inkább a rózsaszínes bőrű emberkéknek való, mert a bőrön (legalábbis az enyémen) az első két szín igencsak fehéres. És ahogy Nyufika is írta, nagyon hasonlóak felvíve. De ezért nem vonok le pontot, mert nagyon kis esztétikus a csomagolása, és tetszik a szolid fénye.

Egyébként én az egyik debreceni rossmannban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Egyébként én az egyik debreceni rossmannban vettem.

telelle

2016. augusztus 18.

Külön van meg az első szín (Breathe), gyönyörű bőrszín, enyhe, visszafogott selyemfényt ad az arcnak. Szemen is gyönyörű, kiemeli anélkül, hogy egyértelmű lenne, ezzel megtaláltam a kedvenc bézs szemhéjpúderem utódját is. Bátran ajánlom bárkinek, aki azért nem vesz highlightert, mert retteg, hogy csillámpóni lesz, egy darab látható csillám sincs benne és tényleg csak egészséges bőrfénye van, ami tovább építhető, de annyi sosem lesz, hogy az űrből is látszódjék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nyufika

2015. november 2.

Az első két színt szoktam highlighterként használni, a világosabbat az arccsontomra (szeretem ha az picit nagyobb hangsúlyt kap), a sötétebbet az állam hegyére és a homlokomra szoktam tenni. Így képen nem úgy tűnik, de pl. az én bőrömön minimális, szinte semmi különbség nincs a két szín között. A harmadik pedig bronzosítónak tökéletes. A végeredménnyel elégedett vagyok, nem túl erősen csillámos, ezért lágy és természetes fényt kölcsönöz az arcomnak. Egyetlenegy negatívuma van, mégpedig az hogy eléggé porzik, így óvatosan a felvitellel, az ecsetről előtte muszály kicsit leütögetni. Az ára abszolút rendben van, bár én akciósan vettem, de a teljes árat is kifizettem volna érte, mert jó minőségű terméket kaptam kézhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.