Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

A palettában 12 intenzív szín található , melyek gyöngyház és matt hatásúak.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

nnmmtth

2019. június 2.

Nem sokszor nyúlok ehhez a palettához, nem értem miért, hisz gyönyörű színek, szép pigmentáltság!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Rekaa09

2019. január 14.

Szerettem ezt használni. Bár már leselejteztem, mert lejárt a szavatossága.
Egy jól pigmentált olcsó paletta, ahogy ezt a revolutiontol már megszokhattuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Szerettem ezt használni. Bár már leselejteztem, mert lejárt a szavatossága.
Egy jól pigmentált olcsó paletta, ahogy ezt a revolutiontol már megszokhattuk.

marryjane

2015. május 27.

Jó kis paletta, pigmentál (bár egy alap kell a szem alá), olcsó és változatos színek. Remek!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
marryjane

2015. május 26.

Nagyon jó kis paletta!! Igazi színek, amik egy jó kis szemhéj primer-rel fenn maradnak, sajnos nélküle beleülnek a szemzugokba.
Ár-minőség rendben van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Ár-minőség rendben van!!!

GI85

2014. december 26.

Imádom ezt a palettát. Tartósak a színek és gyönyörűek. Nagyon jól kihasználható. Bulizósabb és nappali sminkeket is lehet készíteni vele.A kék a kedvencem lett belőle.:) Az egyik kedvencem ez a paletta a meglévő 5 MUR palettáimból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

markusreka24

2014. augusztus 1.

Az összes szín nagyon jó minőségű,tartós és szép.Csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Az összes szín nagyon jó minőségű,tartós és szép.Csak ajánlani tudom!:)

Zatanii

2014. július 16.

Ez az első igazi, jó minőségű, nem drogériás palettám, a PinkPandáról rendeltem. Még csak 2-3 hete az enyém, de nagyon meg vagyok vele elégedve. A színei gyönyörűek, pigmentáltak és ami a legjobb, alap nélkül is tartósak. Javarészt a két első, világosabb színt használom, a legjobban mégis a királykék és a legszélső lila tetszik. Gyönyörűek, szinte vibrálnak. Ma kipróbáltam a kéket, párás időben is nagyon jól bírja, és amit még megfigyeltem, hogy eléggé kiemeli a zöld szemeimet. Igaz, 3-4 színt valószínűleg nem fogok belőle használni, de még így is maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.