Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: Dius1991, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

8 ragyogó és matt pirosítót tartalmazó pirosító paletta. Kiváló pigmentáltság és tartósság.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

bernadettu

2019. június 10.

Update: fél év mindennapos használat után megrepedt a műanyag zsanérja és leesik róla a fedele, ezért nem szívesen nyúlok utána és emiatt megy a csillag levonás.
Az Ultra pro Glow highlighter palettával és a Soph's favorites szemhéjpúderrel is ugyanez történt.
Közben rájöttem, hogy kb. a színek fele nem áll jól a bőrszínemhez.
Kísérletezni jó volt,és smink fixálóval egész tartós, de teljes áron nem venném meg, Szerintem ki fogom dobni év végén.

2019.01.01:Nekem a Soph's favorites csomagból van meg, így az itt feltüntetett ár töredékérért tudtam megszerezni, annyit megért.
A felső sorban balról a 2. színt használom mostanában. Ez a kép nem igazán adja vissza az eredeti színét, tényleg szinte mindegyik pinkes, barackos árnyalatú.
Eléggé porzik, de szép pigmentált.
Egyetlen bajom, hogy olyan ecsettel, ami kifejezetten pirosítónak van, alig tudok belenyúli a panbe normálisan, mert olyan kicsi.
Ha már megvan a kedvenc pirosítód, akkor felesleges megvenni, de arra jó, hogy egyszerre többet is kipróbálhass.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Közben rájöttem, hogy kb. a színek fele nem áll jól a bőrszínemhez.

Eléggé porzik, de szép pigmentált.

pankusz

2019. május 9.

Egyik kedvenc palettám volt, sokáig kitart, szép színek vannak benne összeválogatva, tartósságában is egész jó de azért ez is, mint az összes Revolution termék porzik, csak ez mondjuk kevésbé mint a társai.
A két highlighter egyike lilás, másik rózsaszínes, azok nagyon szép fényt adnak, a színek jól kombinálhatóak. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

ppetruc

2018. december 12.

Csodaszép-színösszeállítás, pigmentált színek. Imádom. Egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

stripedpanda

2018. szeptember 14.

Ár/érték arányban jó paletta. Pigmentált (kicsit talán túlságosan is, vigyázni kell vele) és rajtam tartós is. Vannak benne matt és csillámos színek is vegyesen, igazából a minőségük is hasonló, mind jól használható. A két highlighter szerintem nem az igazi, a világosabb, szinte fehérnek tűnő valójában nagyon rózsaszínes, pláne hétköznapokra, illetve nehéz is őket felvinni, valahogy nagyon ragaszkodnak a tégelyhez, a legjobban a pirosítókkal keverve működnek talán, akkor szép fényt kölcsönöznek. Több benne a narancssárgás árnyalat, így főleg azoknak lehet jó, akik ilyesmit keresnek. Az egyetlen bajom vele, hogy az pirosítók többsége nekem nem mutat olyan szépen a bőrömön, mint pl egy essence (ami még nem is egy drága termék), így nem is nyúlok utána túl gyakran,mert olyan furcsán poros (??) marad szerintem, akárhogy próbálkozom vele, de ettől még teljesen vállalható, nem lesz csúnya a végeredmény, megéri megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

GHettie

2018. szeptember 10.

Kicsit hasonló, narancsosak a színek, viszont a minősége nagyon jó, pigmentáltság szintén. Pláne ilyen áron. Egyedül a világos highlighterrel nem vagyok kibékülve, nagyon visszafogott de összességében egy jól kihasználható, ár-érték arányban pláne nagyon jó paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

lcmllxm

2018. május 31.

pont az ilyen színeket szeretem pirosítóban. barnás, barackos, rózsaszínes is megtalálható:) pigmentált, nem kell sok szóval ennyiért abszolút megérte! notinorol rendeltem, ott a legolcsobb szerintem.
update
NAGYON, nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

update
NAGYON, nagyon pigmentált.

Miposhka

2017. december 15.

Nagyon megtetszettek a színei, számomra mind ilyen természetes, nem túl hivalkodó. Szerintem a tartóssága teljesen normális, mondjuk nem vártam tőle egész napos tartósságot, de valameddig azért bírja, nem tűnt fel a tartósság hiánya. Én látom a különbséget a színek között, de nekem elég fehér a bőröm. A highlighterek tényleg nem igazán érnek sokat, viszont ettől eltekintve is én nagyon megszerettem, csak ezt használom. 3-4 színt váltogattam eddig, a sötétebbeket inkább nyárra tartogatom :) Annyira nem porzik szerintem, inkább csak így belemártogatom az ecsetet, ugyanis ha hozzáérintem csak, már akkor is kerül rá a pirosítóból. Így próbálom egyenletesen eloszlatni az ecseten, aztán picit lekopogtatom, és felviszem. Szerintem 5 csillag :)

UPDATE: Háááát igazából találtam azóta jobbat, így ezt már kevesebbszer használom, túl narancssárgásan pigmentáltak a színek és valami rózsaszínesebbet kerestem. Plusz tényleg nagyon erőteljesen pigmentáltak, ami egy pirosító esetében nem biztos, hogy a legtutibb, inkább legyen kevésbé pigmentált és tudjam építeni. Levonok tőle egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Manitabarbara

2017. augusztus 7.

Nem tudom egyértelműen azt mondani,hogy szeretem és azt sem,hogy nem.Ha azt nézzük,hogy milyen a színösszeállítása,akkor egy nagyon korrekt palettáról beszélünk.Vannak benne mattabb színek,csillogósabbak és két highlighter is.Jól lehet őket keverni,testreszabható.Pigmentáltsága is jó.Viszont nem tartós és felkenve már nem annyira különbözőek a színek.Max 1-2 órát bír ki (fixálóval talán 3-at is).Engem zavar,hogy porzik.A highlightereket viszont szeretem,azok tényleg szépek és a helyükön is maradnak.El lehet használni,de biztos,hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

rosa.love

2017. április 11.

Hat sajnos ujra kell velemenyeznem, alabb hagyott az ujjongasom. Nem tudom, hogy ez hogyan lehetseges, de felkenve konkretan semmi kulonbseget nem latok a szinek kozott, pedig a dobozban hatarozottan mas arnyalat mindegyik. Es eltunnek egy ora alatt. Az Essence pirositoim fenyevekkel jobbak ennel-azok valami hangulatot is adnak az arcomnak , ebbol akarmelyiket felkenem, mind unalmas. Raadasul valahogy kulon eletet el a boromon, nem olvad bele a sminkembe. A highlighterbol mind2 rozsaszines (pedig az egyik ezustosnek nez ki, de neeem), nagyon mű, nem szeretem.
Pedig annyira jo, annyira szep a doboz, es benne a szinek is. Azert elhasznalom. Ennyi penzt megert, de ez igy csak egy atlagos 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

powerpuff

2016. május 18.

Gyönyörű színek és már most érzem, hogy életem végéig ki fog tartani!
Apró megjegyzés: brutál módon intenzív! Épp hogy hozzáérinted az ecsetet a púderkoronghoz, akkor is maximálisan meglesz a hatás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Gyönyörű színek és már most érzem, hogy életem végéig ki fog tartani!

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.