Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 2.

Lelőhely:   Rossmann, online

6 gyönyörű árnyalatot, egy pirosítót és egy bronzosítót tartalmazó szemhéjpúder paletta.

Sedna

2015. július 9.

Jól elfeledkeztem róla, hogy nekem ilyenem is van! Még annak idején Auchanban vadásztam le ezt a palettát, valamiféle akció keretében dobálták őket meglehetősen alacsony áron (talán 2000 forint körül volt). Éppen ezért valójában nem vártam sokat tőle, és mégis kellemes csalódást okozott. Úgy nyúltam bele, hogy na majd nyilván a harmadik réteg építésénél lesz is valami színe, erre az egyik sötétebb színbe belenyúlva egy ecsetvonással olyan pandamacit csináltam magamból, hogy csak na o.o Magyarul sokkal pigmentáltabb, mint amire számítottam. Az általam rendszeresen használt alappal tartós is annyira, mint bármelyik másik szemfestékem, így erre sincs panaszom. Azzal kicsit nehezen békülök ki, hogy (egy szín kivételével) a szemhéjfestékek über-csillámosak, de ezt mondjuk ránézésre is tudhattam volna :D Így hangulatfüggő, hogy utánanyúlok-e, mert tényleg elég csilli-villi hatást kelt. Nem annyira, hogy ne lehessen hétköznap hordani, de észrevehető. Ezért mindenesetre nem fogom lepontozni, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Nuss

2015. január 3.

Amikor PP-n nézegettem azt hittem ez egy mini "mütyür", olyan táskába bedobom és soha többet meg nem találom paletta. Ehhez képest, kb. akkora, mint egy CD/DVD lemez.
A színek egymással jól kombinálhatóak, nappali és esti smink is könnyen rittyenthető vele, természetesen alappal! Pigmentáltak, alappal nagyon tartósak.

Utazásra, "jajj nincs már több hely, de kéne még valami smink" helyzetekre tökéletes. Kicsit nehezen nyitható a pan, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.