Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   Rossmann, online

Ragyogó, színes highlighter, amely az árnyalattól függően különböző módon használható.

3 árnyalatban kapható

Tali'Zorah

2019. november 8.

Rose Gold árnyalat tulajdonosa vagyok. Nem tudok belekötni, tartós, szép árnyalat. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Dortya

2019. február 9.

Engem nagyon emlékeztet a Jeffree Star Skin Frost highlighterekre, nagyon szeretem, mind a három árnyalat megvan, bár az arany az nekem nagyon sötét :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Zituska77

2018. július 23.

A Rose Gold árnyalatot vettem meg akciósan. Elég visszafogott színe van a bőrömön, ami amúgy nem baj, mert hajlamos vagyok túlzásba esni :-) Nem porzik egyáltalán, egész nap fent marad, viszont! ahogy elkezdtem használni, nekem olyan "kikövesedett" lett a teteje, pedig egy nagyon puha és száraz ecsettel használom kizárólag. Ettől függetlenül amúgy teljesen használható és ha csak ezt használnám minden nap, akkor is kitartana életem végéig ez a mennyiség :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

fannib1

2018. július 11.

Nekem is a platina van meg, nem egy hétköznapi visszafogott szín, nagyon extra, hajlamos vagyok vele túlzásba esni, pedig elég fehér bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Nekem a platina árnyalat van meg pigmentált erős ezüst fényt ad az arcnak. Nem csillámos bár most kicsit háttérbe szorul mert lebarnultam de télen biztos elokerul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate