Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2016. január 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1890

Az Urban Decay Naked 3 palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, rózsaszínes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1890 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 Ft , Eladó: flamingo25
Állapot: Néhányszor használtam, kb. 3 smink készült vele. Képen látható állapotban. , Helyszín: Budapest - Nyugati, Blaha, Corvin negyed, Örs vezér tere, fizetés: Csak személyesen átvehető
Ár: 1750 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
dlrexqs

2020. január 7.

Még gimnazista koromban kaptam ajándékként az akkori legjobb barátnőmtől. Habár nem éppen az én színeimet tartalmazza a paletta, illetve jobban kedvelem a matt szemhéjpúdereket, lelkesen vettetem bele magam a sminkelésbe. Egy ideig használtam is minden nap, aztán ráuntam. Pár éve meg is váltam tőle.
Alapvetően nem rossz paletta, a festékek pigmentáltak, könnyű velük dolgozni. Talán egy picit porolnak. Kezdő sminkelőknek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

blondiebunny

2020. január 3.

Kellemes, természetes:) Mostanában már csak ezüstös árnyalatokat használok, de amíg a natúr, rózsaszín-barnákat járattam, addig csak ez a paletta volt számomra megfelelő. Amúgy jól fed, szépen el lehet dolgozni és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nangien

2020. január 2.

Legelső palettának választottam, amíg kicsit rutinosabbá válok a szemsminkekben. Egy évig elvoltam vele, úgyhogy nem tudnám azt mondani rá, hogy rossz cucc, de mióta a Colourpop Fame megvan, azóta egyáltalán nem nyúltam hozzá. Nekem a hideg színek állnak igazán jól, a legelső problémám az volt vele, hogy szemhéjon valahogy sokkal melegebbnek tűnik a legtöbb árnyalat, mint amire számítottam. A festék minősége sem egységes, a pigmentáltságával nem voltam mindegyik esetben megelégedve, mondjuk begyakorolni a mozdulatokat ez nem feltétlenül baj, mert miután lett egy Juvia's Place palettám, ott azért okozott meglepetéseket és komoly röhögéseket reggel, hogy nagyon kevés festékkel is úgy néztem ki, mint egy anyja cuccaival járó öt éves. Van amelyik kicsit porzik, szerintem egyik sem vészesen és csak felvitelkor, az érzékeny szemem miatt nekem ez fontos, mert utána már nem mászik bele a kontaktlencsémbe, de érdemes ezzel kezdeni, mielőtt az arcunknak nekiesünk. Szemhéjalappal a legtöbb szín egész tartós is, anélkül nem használnám, de más szemhéjfestéket se (nagyon prémium minőségű cuccaim még nincsenek, lehet azért). Összességében sajnálom, hogy nem lehet fél pontot adni, mert a közepesnél egy fél csillaggal jobbnak gondolom, és kezdőknek, ha nem akarnak többet foglalkozni a kiválasztással, mint hogy bemenjenek egy dorgériába, ajánlanám is, de azért vannak szerintem jobb minőségű cuccok is ebben az árkategóriában, vagy nem sokkal drágábban. Úgyhogy ez most egy nagyon reális 3,5 csillag lenne, ha lehetne, de így inkább 3 a részemről, főleg ha a skálán az 5 a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nikica28

2019. november 12.

Pigmentált színek, szeretem használni, mert könnyű vele dolgozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Pigmentált színek, szeretem használni, mert könnyű vele dolgozni. :)

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Nagyon jó paletta hétköznapi és alkalmi sminkekhez is. A színek jól pigmentáltak, és szemhéjalapozóval tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

sminkimado28

2019. július 28.

Elképesztően imádom ezt a palettát. A színek gyönyörűen variálhatók, tartósak, pigmentáltak. A csillogós színek nem olyanok hogy felviszem az ujjamra és csodaszép, de ha át akarom vinni a szememre semmit se látok. Jól eldolgozhatóak a színek, nem porzik és nagyon jó áron kapható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Hygi

2019. június 11.

Csodaszép természetes színeket tartalmazó paletta. Minden alakomra kiváló szemsminket lehet vele elkészíteni, a hozzá járó ecset is teljesen jól használható.
Tartóssága 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Tartóssága 5*

Gombika

2019. május 28.

Szeretem a színeket benne. Szépen pigmentált. Sajnos nekem kicsit pórzik, de ettől eltekintve könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

BRebi

2019. május 27.

A színek közepes fedést biztosítanak (ami ilyen áron szerintem reális is), azonban a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Kamea

2019. május 21.

Az első palettám. De az a gyanúm, hogy nem ez lesz az utolsó.
Tetszett a megjelenése, illetve hogy teli van visszafogott, szolid matt földszínekkel. Bár nem tudom, hogy ennyi barnát, illetve barnás árnyalatot mire kenek el! Az ára pedig végképp meggyőzött arról, hogy megvegyem, mivel még csak most ismerkedem a szemhéjárnyékolás művészetével. Gondoltam, gyakorlásnak megteszi.
Egyelőre csak a középárnyalatokat használtam árnyékolásra. Könnyű vele dolgozni. Szemhéjbázisra viszem fel, így elég tartós, egy munkanapot/napot szépen teljesít, kicsit kopik csak meg, illetve kicsit összemosódik a nap végére. A sötét színek elég pigmentáltak, de azért nem bánnám, ha kontúrosabb lenne felkenve. A világosabb színek felkenve alig érvényesülnek, és szinte egyforma az összes. 3-4 színből álló smink elkészítésére nem alkalmas a paletta, de hát ez előre sejthető volt.
Én nagyon porolósnak is találom, ha végighúzom rajta az ecsetet már felporzik. A felesleget le szoktam ütögetni az ecsetről, hát… hullik róla bőven.
Összességében és ár-értékarányban nem bántam meg, hogy megvettem. Addig megfelel, amíg nem lesz enyém A paletta! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

Az első palettám. De az a gyanúm, hogy nem ez lesz az utolsó.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.