Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2021. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online

Az Urban Decay Naked 3 palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, rózsaszínes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pacsirta26

2022. január 13.

Első paletta, amit vettem, szépek a színei, sok különböző sminket lehet vele csinálni, jól eldolgozható, ebben az árkategóriában szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

letty55

2021. augusztus 19.

Nagyon szeretem ezeket a finom, meleg árnyalatokat, tartósságra nézve azonban nem a legjobb, de nem is várnék tőle többet. Sajnos ezen semmilyen szemhéj primer nem segít és a legjobb ecset sem. Egy erős alsó közép kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

evasimonyi

2021. február 22.

szepek a szinek, es konnyu felvinni, a hozza jaro aplikatorral szoktam, neha ujjal is. nagyon szep eredmenyt lehet elertni.
nap vegere viszont feltapad a szemhejam felso reszere, es picit pandamacis lesz, illetve a "crease" csikba is beul, ami nem szep. ar-ertek aranyban nem rossz, de kellene ala tennem primert, vagy valami fixalot, mert sima alapozot szoktam a szemhejamra es az nem eleg neki:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

hajdu.rebeka01

2020. november 27.

Kezdőknek kiváló, jól pigmentált. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Kezdőknek kiváló, jól pigmentált. Ár-érték arányban nagyon jó.

Dorcikahh

2020. augusztus 20.

A csillámos színek egész jók, viszont nem tartósak a színek, a mattok nem valami pigmentáltak, és foltosak is. Ajándék volt egy rendelésem mellé, soha nem nyúlok érte, oda fogom adni egy barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

allitse19

2020. május 17.

Nekem a Makeup Revolution ezen fajta palettái nem váltak be. Ecsettel dolgozom minden esetben és többszöri felvitel után sem tapasztaltam jó eredményt, mintha nem lenne eléggé pigmentált és túl keményen préselték a színeket a palettába, így gyorsan túl is adtam rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

ozsuzska

2020. március 18.

Közepesen pigmentált (kivéve a feketéje, az brutál erős), könnyed, és erőteljes sminket is lehet vele készíteni, könnyű eldolgozni, az árnyalatok szépen illenek, változatosan párosíthatók. Az árnyalatok minősége, sűrűsége, pigmentálsága nagyon eltér, a csilámosak enyhén krémes jellegűek. Porként viszonylag puha az állaga, könnyen sok ragad az ecsetre, és sajnos áldozata lett egy kisebb esésnek, és a nagy része összetört. Nem volt rossz, de magasabb kategóriára váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Laroselly

2020. február 27.

Kezdőknek is szuper, nagyon szerettem ezt a palettát, csak kellett volna bele több matt. Amúgy alig potyog, de alap nélkül egymásba másznak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

dlrexqs

2020. január 7.

Még gimnazista koromban kaptam ajándékként az akkori legjobb barátnőmtől. Habár nem éppen az én színeimet tartalmazza a paletta, illetve jobban kedvelem a matt szemhéjpúdereket, lelkesen vettetem bele magam a sminkelésbe. Egy ideig használtam is minden nap, aztán ráuntam. Pár éve meg is váltam tőle.
Alapvetően nem rossz paletta, a festékek pigmentáltak, könnyű velük dolgozni. Talán egy picit porolnak. Kezdő sminkelőknek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

blondiebunny

2020. január 3.

Kellemes, természetes:) Mostanában már csak ezüstös árnyalatokat használok, de amíg a natúr, rózsaszín-barnákat járattam, addig csak ez a paletta volt számomra megfelelő. Amúgy jól fed, szépen el lehet dolgozni és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.