Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2016. január 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1890

Az Urban Decay Naked 3 palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, rózsaszínes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1890 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
2000 ft - MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
Ár: 2000 ft , Eladó: izsuzsi
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Bp, fizetés: utalás után postán maradó vagy Foxpost

evasimonyi

2021. február 22.

szepek a szinek, es konnyu felvinni, a hozza jaro aplikatorral szoktam, neha ujjal is. nagyon szep eredmenyt lehet elertni.
nap vegere viszont feltapad a szemhejam felso reszere, es picit pandamacis lesz, illetve a "crease" csikba is beul, ami nem szep. ar-ertek aranyban nem rossz, de kellene ala tennem primert, vagy valami fixalot, mert sima alapozot szoktam a szemhejamra es az nem eleg neki:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

hajdu.rebeka01

2020. november 27.

Kezdőknek kiváló, jól pigmentált. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Kezdőknek kiváló, jól pigmentált. Ár-érték arányban nagyon jó.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 20.

A csillámos színek egész jók, viszont nem tartósak a színek, a mattok nem valami pigmentáltak, és foltosak is. Ajándék volt egy rendelésem mellé, soha nem nyúlok érte, oda fogom adni egy barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

allitse19

2020. május 17.

Nekem a Makeup Revolution ezen fajta palettái nem váltak be. Ecsettel dolgozom minden esetben és többszöri felvitel után sem tapasztaltam jó eredményt, mintha nem lenne eléggé pigmentált és túl keményen préselték a színeket a palettába, így gyorsan túl is adtam rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

ozsuzska

2020. március 18.

Közepesen pigmentált (kivéve a feketéje, az brutál erős), könnyed, és erőteljes sminket is lehet vele készíteni, könnyű eldolgozni, az árnyalatok szépen illenek, változatosan párosíthatók. Az árnyalatok minősége, sűrűsége, pigmentálsága nagyon eltér, a csilámosak enyhén krémes jellegűek. Porként viszonylag puha az állaga, könnyen sok ragad az ecsetre, és sajnos áldozata lett egy kisebb esésnek, és a nagy része összetört. Nem volt rossz, de magasabb kategóriára váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Laroselly

2020. február 27.

Kezdőknek is szuper, nagyon szerettem ezt a palettát, csak kellett volna bele több matt. Amúgy alig potyog, de alap nélkül egymásba másznak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

dlrexqs

2020. január 7.

Még gimnazista koromban kaptam ajándékként az akkori legjobb barátnőmtől. Habár nem éppen az én színeimet tartalmazza a paletta, illetve jobban kedvelem a matt szemhéjpúdereket, lelkesen vettetem bele magam a sminkelésbe. Egy ideig használtam is minden nap, aztán ráuntam. Pár éve meg is váltam tőle.
Alapvetően nem rossz paletta, a festékek pigmentáltak, könnyű velük dolgozni. Talán egy picit porolnak. Kezdő sminkelőknek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

blondiebunny

2020. január 3.

Kellemes, természetes:) Mostanában már csak ezüstös árnyalatokat használok, de amíg a natúr, rózsaszín-barnákat járattam, addig csak ez a paletta volt számomra megfelelő. Amúgy jól fed, szépen el lehet dolgozni és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nangien

2020. január 2.

Legelső palettának választottam, amíg kicsit rutinosabbá válok a szemsminkekben. Egy évig elvoltam vele, úgyhogy nem tudnám azt mondani rá, hogy rossz cucc, de mióta a Colourpop Fame megvan, azóta egyáltalán nem nyúltam hozzá. Nekem a hideg színek állnak igazán jól, a legelső problémám az volt vele, hogy szemhéjon valahogy sokkal melegebbnek tűnik a legtöbb árnyalat, mint amire számítottam. A festék minősége sem egységes, a pigmentáltságával nem voltam mindegyik esetben megelégedve, mondjuk begyakorolni a mozdulatokat ez nem feltétlenül baj, mert miután lett egy Juvia's Place palettám, ott azért okozott meglepetéseket és komoly röhögéseket reggel, hogy nagyon kevés festékkel is úgy néztem ki, mint egy anyja cuccaival járó öt éves. Van amelyik kicsit porzik, szerintem egyik sem vészesen és csak felvitelkor, az érzékeny szemem miatt nekem ez fontos, mert utána már nem mászik bele a kontaktlencsémbe, de érdemes ezzel kezdeni, mielőtt az arcunknak nekiesünk. Szemhéjalappal a legtöbb szín egész tartós is, anélkül nem használnám, de más szemhéjfestéket se (nagyon prémium minőségű cuccaim még nincsenek, lehet azért). Összességében sajnálom, hogy nem lehet fél pontot adni, mert a közepesnél egy fél csillaggal jobbnak gondolom, és kezdőknek, ha nem akarnak többet foglalkozni a kiválasztással, mint hogy bemenjenek egy dorgériába, ajánlanám is, de azért vannak szerintem jobb minőségű cuccok is ebben az árkategóriában, vagy nem sokkal drágábban. Úgyhogy ez most egy nagyon reális 3,5 csillag lenne, ha lehetne, de így inkább 3 a részemről, főleg ha a skálán az 5 a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nikica28

2019. november 12.

Pigmentált színek, szeretem használni, mert könnyű vele dolgozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Pigmentált színek, szeretem használni, mert könnyű vele dolgozni. :)

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.