Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2016. január 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

Az Urban Decay Naked 3 palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, rózsaszínes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1890 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
MakeUp Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1500 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Egy-két szín egyszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után
MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta - új
Ár: 1400 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+450 Ft)
Kamea

2019. május 21.

Az első palettám. De az a gyanúm, hogy nem ez lesz az utolsó.
Tetszett a megjelenése, illetve hogy teli van visszafogott, szolid matt földszínekkel. Bár nem tudom, hogy ennyi barnát, illetve barnás árnyalatot mire kenek el! Az ára pedig végképp meggyőzött arról, hogy megvegyem, mivel még csak most ismerkedem a szemhéjárnyékolás művészetével. Gondoltam, gyakorlásnak megteszi.
Egyelőre csak a középárnyalatokat használtam árnyékolásra. Könnyű vele dolgozni. Szemhéjbázisra viszem fel, így elég tartós, egy munkanapot/napot szépen teljesít, kicsit kopik csak meg, illetve kicsit összemosódik a nap végére. A sötét színek elég pigmentáltak, de azért nem bánnám, ha kontúrosabb lenne felkenve. A világosabb színek felkenve alig érvényesülnek, és szinte egyforma az összes. 3-4 színből álló smink elkészítésére nem alkalmas a paletta, de hát ez előre sejthető volt.
Én nagyon porolósnak is találom, ha végighúzom rajta az ecsetet már felporzik. A felesleget le szoktam ütögetni az ecsetről, hát… hullik róla bőven.
Összességében és ár-értékarányban nem bántam meg, hogy megvettem. Addig megfelel, amíg nem lesz enyém A paletta! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

Az első palettám. De az a gyanúm, hogy nem ez lesz az utolsó.

vkata96

2019. április 22.

Ez a második palettám a márkától és ebben sem csalódtam. Egytől egyik pigmentáltak és tartósak a színek, könnyű összesatírozni, szép átmeneteket lehet készíteni vele. A csillogó színeket ujjal szoktam felvinni. A színösszeállítás is jó, nincs tele kihasználhatatlan "töltelékszínekkel" mint sok más paletta. A szememet se irritálja. Az ára meg a hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Eszter555

2019. április 17.

Világosabb színek porolnak, de ettől függetlenül szép színek. Semmi különös, extra nincs benne, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

hennith

2019. április 10.

Lágyabb, visszafogottabb sminkekhez tökéletes választás. Szép színek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Lágyabb, visszafogottabb sminkekhez tökéletes választás. Szép színek!

hegedusreka

2019. március 25.

Még csak nemrégen volt alkalmam kipróbálni ezt a palettát , de teljesen elvarázsolt. Nagyon szépek benne a színek , nagyon pigmentáltak , könnyen ellehet satírozni. Àr-érték arányban szerintem az egyik legjobb választás. Az ára miatt kicsit féltem tőle (olcsó húsnak híg a leve ) de teljesen jól működik ! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Hétköznapokra és bulikba is tudom használni. Egy feketét még hiányoltam belőle, de az sötét csillogós barnája is gyönyörű.
Tartós, szépen fed, egyszerű felvitel. (Használjatok rendes ecsetkészletet, ne a kapott applikátort. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

zsuca

2019. március 20.

Sajnos nekem ez egyáltalán nem jött be. Mondhatni a legtöbb palettám Revolution márkájú, de ez gyengére sikerült. Nem elég erősek a színek, felkenve semmi fedésük. Az ehhez hasonló kiszereléseket nem fogom a jövőben megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

EnciVarga

2019. február 1.

A sotetebbik matt barna szin szamomra a nagybetus Barna. Egyetlen masik palettamban sincs hasonlo, ami ennyire tokeletesen illene a barna szememhez. A tobbi szint ritkabban hasznalom, de emiatt az egy miatt is megeri az 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

nikyptk

2019. január 28.

Szeretem ezt a palettát. Gyönyörűek a színek egytől egyig. Szemhéjalappal használom, nem potyog nem kopik, nagyon könnyű eldolgozni bármilyen ecsettel. Rengeteg kombináció kihozható belőle legyen az mindennapi, vagy alkalmi smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

monikabujtas

2019. január 26.

Már régóta használom és nagyon bevált, gyönyörűek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Már régóta használom és nagyon bevált, gyönyörűek a színei.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!