Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   42 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2017. február 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2490 Ft

Mattító és fixáló hatású púder.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Blackey

2020. március 31.

Én nem tudom, hogy csináltam, de nekem tökre sárgás lett tőle a fejem. :D
Ezt levonva nem rossz, de pont emiatt nem is használom, így -2 sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Én nem tudom, hogy csináltam, de nekem tökre sárgás lett tőle a fejem. :D
Ezt levonva nem rossz, de pont emiatt nem is használom, így -2 sajna.

Zituska77

2020. március 4.

Nem rossz, nem rossz... Szeretem a színét (sárgás tónusú a szolizott képem), a rövid távú hatását, mert hát sajnos nem tart egész nap. Viszont a csomagolása hihetetlenül nem praktikus. A kis kupakjába hiába szórnám ki, a púder ecsetem háromszor akkora, nyilván belenyúlni sem tudok vele, ezért egy üres Innisfree-s púderes tégelybe teszem át és abból használom. Én sajnos nem ennyiért jutottam hozzá a Müllerben (igen, impulzus vásárlás volt... :-D), de napi szintű használat mellett is alsó hangon egy évig elég lesz. A két mínusz a csomagolás és a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

artep81

2019. november 25.

Hááát... Sok jót olvastam róla, de nekem sajnos nem jött be. Illetve az attól függ, hogy milyen hidratálót teszek sminkelés előtt az arcomra.
Fixálni fixál, de nem mindig mattít. Egy örökkévalóságig elég lesz. Elhasználom, de nem biztis, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

kotoganklau

2019. november 22.

Számomra teljesen megfelel, alapozó fixálására. Egész jól bírja, nem állítom hogy a legjobb púder a világon, de imádom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

stollarbella

Korcsoport: < 18
2019. november 5.

Utálom.Alacsonyabb arkategoriaban sokkal jobbakat lehet kapni mint peldaul az essence atlatszo pudere. Nekem foltos lett a szemem alatt tole amit eddig semelyik masik púdernel nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 5.

helgusz

2019. október 21.

Az átlátszót nem találtam a termékek között, nekem az van meg, sajnos kicsit fehéríti a bőrt. A menniység-ár szempontjából tökéletesen megéri, leközelebb ezt a banánszínűt veszem, az tuti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Dan94

2019. szeptember 6.

Nagyon jól fixál, mattít, szépen egységesíti a bőrt, szép finisht ad. Tetszik az árnyalata (ami nem feltűnő a bőrön /alapozón), és az illata is. 42 grammos, ami az átlag csomagolású púdereknek többszöröse, az árán viszont ez nem látszik meg, nagyon kedvező. Már több mint egy éve használom rendszeresen, és még mindig félig van, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

sildi

2019. augusztus 6.

Nekem a csomagolása nem annyira praktikus, ecsettel kell kiügyeskedni belőle a port, de még így is jár az 5 csillag. Nem teljes arcra használom, hanem a szemem körüli korrektor mattítására és arra tökéletes. A korrektor így nem ül bele a ráncokba, nagyon szép tartós lesz a végeredmény. Így szerintem kb évekig ki fog tartani :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Mufurcka

2019. április 16.

Nekem bevált, jobban mint a fehér "transzparens" púderek, nagyon enyhe színével feldobja az amúgy is olivás bőröm - alapozó nélkül használom, hidratáló krém fölé. A praktikus használatára még nem bírtam kitalálni semmit, ez az öntögetés nekem nem jön be, kiöntök egy adagot a kézfejemre de onnan néha lepotyog, ha nem figyelek. Ha egy régi kőpúderes kompaktba rakom, akkor is ide oda szóródik... Nagyon nagy mennyiség, belekalkulálták, hogy a felét elszórjuk a fürdőben? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

betti961

2019. április 8.

Megvettem de kb 2-szer ha használtam. Valahogy nem jött be. Nekem túl világos arcbőrt csinált. Azóta csak áll a szekrényembe, tartaléknak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492