Revolution

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ehssty, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

A stift korrektor segítségével elfedheted a sötét karikáidat vagy az egyéb bőrhibáidat.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Brndtt

2018. november 13.

Nekem is a 02-es Fair árnyalat van meg. Régóta keresem a tökéletes korrektort a szemem alá. Eddig ez a kedvencem. A szín pont annyival világosabb amennyivel kell. Először megijedtem mikor felkentem, hogy ez sokkal világosabb de ahogy eldolgoztam észre sem lehetett venni sőt tökéletes volt. Amiben hibát véltem felfedezni az a tartóssága. Az árát teljes mértékben megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Rin

2016. május 31.

Szintén a 02-es árnyalat van meg. Tökéletesen passzol a bőrömhöz, a fedése is egész jó, viszont zsíros bőrön nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

vpverapapp2

2016. május 30.

nekem ez a korrektor csodákat tett! 02-es árnyalatban van meg, és a kép alapján nagyon sárgának tűnt, tartottam is tőle, de úgfy voltam vele, csak 700 ft, kipróbálom, legfeljebb nem jó... teljesen jól megy a bőrszínemhez, nagyon jó és egyenletes a fedése, olcsó, és nekem tartós is (mondjuk alapozóval is összedolgozom, meg púdert is használok, stb., magában nem biztos, hogfy ilyen jó lenne az eredmény), sokkal vacakabb korrektorokat is láttam, használtam már drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

Nuca

2015. december 23.

Teszi a dolgát, tényleg nem a legtartósabb de a folyékony párjánál fényévekkel jobb, Az én bőrömhöz pont passzol a 02-es változat. Szárazabb bőrön jól elműködik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

t.magashazytimi

2015. október 18.

Én ajándékba kaptam.egy rendeléshez. A light árnyalat van meg ,ami ekég világos ,pedig ez csak a harmadik legvilágosabb szín. Nagyon szeretem szem alá és bőrhibákra egyaránt ,pedig.szem alá általában folyékonyat használok. Egy.teljesen jó kis korrektor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

marryjane

2015. május 26.

Nem rossz, nem rossz, de a tartósságában van kivetni való. Zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Sandraa

2015. április 2.

Legvilágosabb árnyalat van meg.Szeretem.Különösen tetszik a Revolution termékek csomagolása,fekete alapon arany betűk,elegáns benyomást kelt.Nem mondom,hogy újravenném,de nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0