Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Rossmann, online

A palettában 18 matt és szatén hatású szemhéjpúdert találsz, tükörrel és egy dupla végű applikátorral.

Timpi

2015. február 8.

Tényleg szuper, még élesben nem
próbáltam, de első ránézésre látom hogy jó minőségű és pigmentált, nagyon tetszik. Még ha kipròbáltam, visszatérek, addig is megkapja a maximumot, mert tényleg gyönyörű színei vannak, felülmúlta az elvárásaimat.
Noss...kipróbáltam, síma essence primerrel jyolc órát is kibírt, sőt, még meló után is rendben volt, tehát kb 10et, marad az 5 csillag, ügyes kis cucc. A doboza a képpel pedig ha lehetne, kapna tőlem még egyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

Tényleg szuper, még élesben nem

rea3

2014. december 28.

Imádás van, de nagyon. Teljesen egyetértek az előttem szólóval, öröm vele sminkelni. Mióta meg van, nem is használok más palettát. Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek, tartós, pigmentált, gyönyörű minden téren :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 28.

annix

2014. november 24.

Nagyon jó paletta, jól kihasználható, a színek szépen pigmentáltak, a matt tényleg matt, a szatén fényűben sincsenek brutál csillámok! Nappali és buli sminket is tudok vele készíteni. Az aplikátor amit adtak hozzá, hosszú nyelű, és nagyon jól leadja a színt, meglepő, de lehet vele dolgozni! A fekete műanyag doboz sajnos keményen gyűjti az ujjlenyomatot, de inkább a csomagoláson, mint a terméken spóroljanak. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.