Revolution

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   drogériák, online

16 szuper pigmentált, profi minőségű szemhéjpúder egy palettában! A matt és szatén szemhéjpúderek mellett egy nagy tükröt és egy dupla végű ecsetet is találsz a palettában, mellyel felviheted a szemhéjpúdereket és el is füstösítheted őket.

2000Ft Revolution - Creator revolution Metallic face paint palette
Ár: 2000Ft , Eladó: misshkitty701
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Solymár, fizetés: Fospost/packeta/postán maradó/MPL automata

emiko

2020. november 6.

Kb 1,5 éve vettem Rossmannban féláron. Nagyon megérte. Télen nyáron ezt használom. A többi palettámhoz nem nagyon nyúlok már. Ezekkel a színekkel szerintem bármilyen alkalomra tökéletes sminket lehet készíteni. Viszont sajnos porzik és "szűz" szemhéjon nem túl szép, szerintem mindenféleképpen kell alá bázis. Ha van szemhéj alap akkor viszont csodákat lehet vele tenni.
Amit hiányolok azok a megnevezések. Úgy emlékszem a védőfólián fel volt tüntetve, de jó lenne ha magán a palettán is szerepelne.
Összességében nagyon jó paletta és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Összességében nagyon jó paletta és megéri az árát.

Zituska77

2020. március 31.

Hogy ez milyen csodálatos paletta, elmondani nem tudom. Bevallom férfiasan, én azt hittem, hogy ez egy nem túl régi terméke a márkának, és most látom, hogy de. Ennél a palettánál nem néztem szvaccsokat, meg videókat, csak a webáruház képei alapján rendeltem meg, és nekem életben sokkal szebbnek tűnik, mint a képeket. Minden szín végtelenül pigmentált, nagyon jól és szépen satírozható és kombinálható. Kicsit porzik, mint a paletták nagy százaléka, de ezzel már tudok együtt élni. Nagyon szeretem, sokszor használom mostanában, pedig elég sok palettám van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 31.

Vanda3627

Korcsoport: >54
2020. február 6.

Nem tudom, bárki másnak van- e ilyen tapasztalata, de nekem egy kicsit csalódás a paletta. Neten rendeltem Magyarországról, és nem kis árnyalatbéli különbség van több színnél is ahhoz képest, ami a webáruház által feltöltött képen és a neten talált videókban van. Nem mondom, hogy nem tetszik, használtam is már, de többek között éppen azok a "pinkesebb" árnyalatok térnek el, ami miatt megrendeltem a palettát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 6.

racheldawes

2019. november 26.

Nagyon örülök, hogy megvettem! Szép sminkeket lehet a színekből összeállítani, legyen szó akár hétköznapi (az én esetemben hivatali-irodai), akár alkalmi viseletről, jól kombinálhatóak. Amióta megrendeltem, minden reggel ehhez a palettához nyúlok, feldobja a napjaimat ebben a borongós, őszi-téli időben. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Agneshoffer

2019. augusztus 9.

A színek csodaszépek, nagyon pigmentáltak, jól kihasználhatóak, az ecsetért és a tükörért nekem még plusz pont érte és könnyen szállítható is. Nem láttam, hogy porolna, de megengedem neki, mert szerelem paletta :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Amelie5

2018. november 20.

99%-osan elégedett vagyok vele. Azt nyújtja amit ígér. Jól pigmentált, tartós, könnyen eldolgozható, építhető. Egyedül az alsó sor balról a 2. és 3. csillámos színekkel nem vagyok kibékülve. Bárhogy csinálom, nemtudom szépen felvinni, hullik a csillám mindenhova, ha van alatta szemhéjprimer, fixáló, bármi. De ez a legkevesebb, a többi szín szuper. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

lexyweaver

2018. július 17.

Nem találtam benne hibát, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Nem találtam benne hibát, szeretem használni.

pappveronika30

2018. június 30.

Imádom!!! Nem rég vettem leárazva a rossmannban. Gyönyörűk a színek, minden szín pigmentált és sokáig tart. Amilyen színek vannak benne, az pont hozzám illik, imádom a barnásabb, rózsaszínesebb színeket. Viszont az ecsete használhatatlan számomra, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Lexy89

2018. március 23.

Szép, pigmentált színek, de nagyon porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Szép, pigmentált színek, de nagyon porzik.

Aancsaa

2018. február 14.

Nagyon szép színekkel van tele, és sokféle módon kombinálhatóak, akár egy szolid nappali, akár egy dögös esti sminket el lehet vele készíteni. Erősen pigmentált, a csillámos árnyalatok vizesen még erőteljesebbek, gyönyörűek! Többnyire saját márkás primerrel használom, így egész nap szépen megmarad a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.