Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. november 4.

Lelőhely:   Rossmann, online

Magasfényű highlighter, mely egészséges és gyönyörű csillogást ad az arcnak.

3 árnyalatban kapható: ExhaleBreathe és Glow

Veronikaa

2018. szeptember 28.

Exhale: legvilágosabb szín, glitter éket tartalmazott és az én bőrömön túlságosan világos és rózsaszínes volt. Eladtam, nem kedveltem túlságosan.

Breath: AZ ÖRÖK KEDVENC HIGHLIGHTEREM EGYIKE. Leírhatatlan amit ez a kis termék tud. Csodálatos finom állaga van. Építhető a kellemes hétköznapi a Marson is látszomig. Elhasználtam és a PinkPandán már nem kapható, nagyon szomorú vagyok miatta. Szívesen újra vásárolnám! Emiatt adok 5*-ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Ajándékba kaptam egy Pink Panda rendeléshez. Nem lett a kedvencem, de használgattam egy párszor. Anyukám viszont imádja. Ő inkább a visszafogott fényt szereti. Persze ebből a termékből is ki lehet hozni egy magasfényű sminket, de ahhoz eléggé rétegezni kéne, amit nem nagyon lehet kivtelezni.

Szimonetta96

2018. július 14.

Pink Pandán szereztem be kb 1.000 Ft volt. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szolíd, nem túl kirívó, hétköznapokon is teljesen jól lehet használni. Elég egy kevéske is belőle ezáltal nagyon kevés is fogy!
Megéri az 5*-ot 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Megéri az 5*-ot 🙂

Pocok96

2018. március 11.

Nekem ebből a paletta van meg, ami mind a három árnyalatot tartalmazza. Én szeretem őket, nekem elég jól csillognak. Nekem nem kell a drágami fény, inkább csak a szolidabb, természetesebb hatás (egyetemről ki is néznének). Szépen építhető, ha valaki extrémebb hatást szeretne elérni. Ez a paletta szerintem soha nem fog elfogyni annyi terméket tartalmaz! :'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Piko888

2017. február 7.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez 'Exhale' árnyalatban és nagyon örültem neki, mert régóta vágytam már rá. Többszöri használat után így utólag jobb volt, hogy nem költöttem rá, mert nem igazán azt nyújtja amit vártam. Nem azt mondom, hogy csak a drámai highlight jó, de ez szinte nem is látszik a bőrön, alig van fénye (pedig nem spórolok vele és így is nehéz valamit kicsikarni belőle). Emellett nagyon porol. Esetleg egy nagyon nagyon nagyon szolíd fény elérhető vele. Talán szemhéjra, szemöldökcsontra megfelelőbb lehet. A mennyiség hatalmas, 12 g, szerintem még pazarló használat mellett sem fog elfogyni egyhamar. Csak a porolás miatt 4 csillag, mert úgy gondolom, az nem a termék hibája, hogy az erőteljesebb fényű highlightereket kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Színezék. Piros.