Revolution

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható színeket tartalmaz.

Ár: 1300 Ft/db + posta , Eladó: palotaizs
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, utána posta/foxpost
Ár: 500 , Eladó: KavaiViktoria
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Queen16

2020. december 5.

Nemrég kezdtem megkedvelni a zöld szinű palettàkaf mivel olcsó ès tartalmaz zöld szineket, ezèrt jött velem.
A mattak porolnak, a fènyesek nem anyira. Jol parosithatóak, szép szinük van kicsit èrdekesek. De jó kis paletta, kèszitettem vele sminket ami tetszett, összeségében jó kis paletta de nem ájultam el tőle.
A fehèr szín pedig felkenve rózsaszínesen fénylik amin meglepődtem az a szín nehezen dolgozható egybe egy màsik színnel de nem rossz enyi pénzèrt megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

egyno

2020. június 7.

Szuper, jól pigmentalt, tartós, jó ár, könnyen dolgozható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Szuper, jól pigmentalt, tartós, jó ár, könnyen dolgozható.

bugeyes

2020. április 13.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé és őszintén, nem vagyok benne biztos, hogy magamtól megvettem volna. Ha már viszont így alakult, kíváncsian kezdtem el kísérletezni a zöldes színekkel is. Alapjáraton nyilván nem egy csoda, de azt mondhatom, hogy az árához képest egészen korrekt minőséget kap az ember. A matt színeknél leütögetve is van egy kis pergés, viszont ahhoz képest elég pigmentáltak és szépen lehet őket építeni, satírozni. A világoszöld fényes szín gyönyörű, viszont elég “chunky”. Ecsettel önmagában nem jön ki a gyönyörűsége, de ez várható volt, ujjal felütögetve vagy nedves lapos ecsettel felépítve viszont nagyon szép. Összességében nem rossz, szóval biztosan fogom használgatni, örülök, hogy megvan. Mivel ritkán használok zöldes színeket, drágább palettába biztosan nem ruháznék be ilyen színvilág tekintetében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2020. március 7.

Nekem nagyon bejött ez a paletta, szerintem bőven megéri az árát. Nekem nem porzanak a színek, bár egy ForYourBeauty ecsettel használom, ami azért valljuk be, nem a legminőségibb. A mattokat imádom, a fényesek is megfelelnek az elvárásaimnak. Az ára pedig kiváló. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 7.

Dia98

2020. január 11.

Nagyon szeretem ezt a márkát. Főkként az állatkísérlet mentessége fogott meg, ezért próbáltam ki.
Szépen építhető, tartós, jól pigmentált paletta, elérhető áron. Ha normális ecsettel használod akkor szinte "magától csinálja a dolgát."🤩🥰🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

fancsisz

2019. december 30.

Nyilván nem kell tőle csodákat várni, de szerintem ár-érték arányban teljesen korrekt, megfelelő. Jelzem, minden amit írok róla azt az árához mérten nézem.
Tehát..a pigmentáltsága egészen okés, lehet építgetni. A mattok porzanak, van amelyik jobban van amelyik kevésbé. A fényes színekkel nincs különösebb probléma, bár mondjuk az a fehéres szín a sarokban használhatatlan. A kedvenceim a zöldes színek, primerrel tényleg egy szép elegáns sminket tudok vele készíteni.
Ahhoz képest, hogy milyen olcsó még az a fekete is egészen sötét.
Nyilván, nem említhető egy napon ez az egész paletta minősége az ABH Subculture palettával (ez a Re loaded paletta az ABH dupe-ja), de összességében mégis csak azt tudom mondani, hogy nem olyan rossz ez na😊 Szuper áron van, ezáltal bárki számára elérhető, és nagyon könnyű beszerezni is. 4 csillagot mindenképpen adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó még az a fekete is egészen sötét.

macooka

2019. december 29.

Amennyire szerettem volna, hogy enyém legyen ez a paletta, most annyira keveset nyúlok érte. Azt szeretem benne, hogy nagyrészt mattokból áll, mert ők a szívem csücskei, ráadásul ezek még egész jól is muzsikálnak, de ha ilyen kevés csillogós szín van egy palettában, akkor azoknak nagyon jól kellene működniük. Sajnos ebben a palettában ez nem érvényes, főleg a fehér gyöngyházfényű színre nem, egyszerűen lehetetlen működésre bírni, még ujjal sem sikerül. Egynek egyébként jó, főleg, hogy más palettában nincsenek ilyen színeim, de egyértelműen nem a kedvencem, nem lenne tőle nehéz megválni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

JustGlitter

2019. december 8.

Elég kettős érzelmeim vannak ezzel a palettával kacsolatban. Egyrészt nagyon olcsó, jól kombinálható, mondhatni izgalmas színekkel, másrészt bizonyos színek használhatatlanok. Például rögtön az első, gyöngyhatású rózsaszínt kizárólag benedvesített ecsettel tudtam felvinni, minden máson minimális mennyiséget vett fel at ecset.
A matt színek megállják a helyüket, semmi extra, de nem is tapasztaltam problémát. Inkább a mentálos, csillogós színekkel nem vagyok megelégedve.
Összeségében viszont ajánlom, ennyi pénzért ha az ember négy-öt használható alapszínt talál, egészen biztosan megéri, és hogy nézem a többi értékelést, vannak kifejezetten pozitívak, ezek alapján ki kell próbálni, ha esetleg valaki szemezne vele, megbánni biztosan nem fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Kitts

2019. június 30.

Otthon maradt a telefonom, mikor a müllerben rányúltam, hogy ő nekem kell. Ha lett volna nálam teló (internet), a négycsillagos kommentek nem győztek volna meg, lehet ott hagytam volna.. de milyen szerencse, hogy nem így történt. Mivel amúgyis a matt színekkel vagyok jóban, a csillámos színeket érintő problémák nem feltétlen zavarnak (őket még nem teszteltem).

A mattok gyönyörűek, pigmentáltak, szépen összedolgozhatók, építhetők, nem színtelenednek el egymáson a különböző színek, nem hullik le, nem csomósodik, nem halványul + ha felvitel előtt egyszer (!) megütöm az ecsetet, egyáltalán nem porzik nálam. A zöldes mattokért - barna szemúként - külön hálás vagyok! Szemhéjprimerrel konkrétan EGÉSZ NAP mozdulatlanul díszelegnek. Még kísérletezgetek a párosításokkal, de az eddig használt 9-10 szín tökéletesen állja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Ellaenn

2019. június 10.

Nem ismertem ezt a márkát korábban, de gondoltam teszek egy próbát. Azt tudtam, hogy porzòs festék, és nem minden szín lesz a legtökéletesebben erős, de összességében elégedett vagyok.

Nem minden színt próbáltam még, de amit igen, azt szépen lehet építgetni, sokáig fennmarad. A fekete árnyalat (nem éj fekete, amolyan sötét szürke feketeségre lehet inkább számítani) nagyon tartósnak bizonyult, arclemosò tejtől meg se mozdult, csak micellás vízzel sikerült leszedni.
A homoszínű alapszín szintén jól fed, 6 órán át volt rajtam (alapozó réteggel) nem csíkozòdott, és nem is kopott meg.
Nagyon kellemesek a narancsos és sárgás színek is.
A legelső szín a paletta bal felső sarkában viszont nem az igazi.
Tört fehérnek tűnik, de egy csillámos halvány rózsaszín valami lett belőle, amikor megpròbáltam a szemzug területét kiemelni.
Mindezektől függetlenül ilyen árban ez egy jó paletta, mert tartós és nem alakulnak ki festék zárványok a szemhéjon pár óra viselet után.

Az is plusz pont, hogy érzékeny a szemem, de ez nem okozott irritációt.

+ Cruelty free márka 🐰🐾

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Nagyon kellemesek a narancsos és sárgás színek is.
A legelső szín a paletta bal felső sarkában viszont nem az igazi.

Az is plusz pont, hogy érzékeny a szemem, de ez nem okozott irritációt.

+ Cruelty free márka 🐰🐾

Hidratálók: Magnesium Stearate