Revolution

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Femi , Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz.

Ár: 1200 Ft , Eladó: kissklara11
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta előreutalással, foxpost.

Siculus

2019. február 26.

annyira nem vagyok oda a meleg árnyalatokért de mindenki annyira istenítette a Modern Renaissance palettát, hogy muszáj volt kísérleteznem valami hasonlóval... tanulópénz az biztos. elég gyengén produkál, személy szerint nekem egy Essence vagy egy Catrice szemfesték ezerszer jobb minőséget nyújt. ezzel is lehet szép sminket készíteni, ha van hozzá türelmed, hogy vacakolj a rózsaszínekkel, építgetni és satírozni újra és újra és az sem intenzív. a többi szín pedig elég uncsi. egyedül a mályva színt használgattam, amiben emiatt kb. hét hét után szép mély gödör keletkezett. már a mályva szín miatt sem veszem elő, helyette ott van az Essence Must Haves palettámban egy sokkal jobb. ez a paletta meg csücsül a fiókomban a testvére mellett. remélem egyszer lesz lélekerőm, hogy elővegyem és elkezdjem használni, mert így csak pénzkidobás volt. legalább nem volt drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

emimolnar

2019. január 13.

Legkedvesebb palettám közé tartozik, nem tudok róla rosszat mondani, szebbnél szebb sminkeket készítek vele. Az ára igazán kedvező bárki számára, aki egy csodás palettát szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

katagali92

2018. július 23.

Én személy szerint nagyon szeretem ezt a palettát. Igazán jó színeket kapunk vele, amik erősek és pigmentáltak. Gyönyörűen el lehet őket dolgozni, nem lesz maszatos a végeredmény. (Hozzáteszem, én szemhéjalapot használok vele.) Egyetlen gyengesége hogy iszonyatosan porzik, mint általában a legtöbb Revolution termék, de azért jó kis paletta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0