Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. április 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

Az Urban Decay Naked palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, meleg árnyalatú színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1890 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft (postaköltség az árban) , Eladó: blue_violet
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal küldöm (átutalás után)
MakeUp Revolution Iconic 1,2,3 paletta + Maybelline The Nudes paletta
Ár: 4 paletta együtt 3000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges, Budapest IX. kerületben
baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Számomra nem lét alap, hogy mindennap használjak szemhéjpúdert. Nekem tökéletes. Szemhéj primert használva szépen megtartja színét, és tartós is. Nagyon szépek a színei, tökéletesen meg lehet oldani a színátmenetet. Ár-érték arányban nagyon jónak tártom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

aveca15

2019. március 27.

A sok szimpatikus szín miatt vettem. A sötétkéken kívül igazából már mind volt használva. Szeretem, a színei szépek.
A hozzá járó ecsetet egyszer sem használtam.
Szemhéjalap kell alá a megfelelő tartósság és pigmentáltság érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

A hozzá járó ecsetet egyszer sem használtam.
Szemhéjalap kell alá a megfelelő tartósság és pigmentáltság érdekében.

Ancsiiii

2019. március 8.

Elsősorban a sok szín miatt vettem meg ezt a palettát, főképp a nude-színek miatt. Szeretek vele dolgozni, bár kicsit porózus és nem a legpigmentáltabb szemhéjpúder, de kezdésnek nem volt rossz. Napi sminkhez használom: munkába, eljárkálni ide-oda tökéletes, de alkalomra valami komolyabbat használnék. A palettához mellékelt aplikátort nem nagyon használom, inkább ecsettel dolgozom. Alá mindenképp ajánlok szemhéjalapozót. Nekem rejtett szemhéjam van, így nap végére a kis “redőkbe” a sötétebb árnyalatok összeállnak egy csíkban. Ez kicsit kellemetlen tud lenni, ha nem ügyel rá az ember vagy nem javítja gyorsan. Így összességében nekem 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Trekaa

2019. február 11.

Teljesen véletlen vettem ezt a palettát, nem is célzottan emiatt mentem a drogériába. Teljes áron vettem , de szerintem még így is teljesen jó ár egy olyan palettáért, ahol minden színt ki lehet használni nem csak a középső 3-4 színt .
Alappal használva tartósak és jól pigmentáltak a színek.
Csak azért kap 4*-ot mert pár napja vettem és még nem igazán használtam ki, viszont az első benyomás megéri a 4-est :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Alappal használva tartósak és jól pigmentáltak a színek.

wifee

2018. december 15.

Vegyes érzelmeim vannak a palettával kapcsolatban. A színek tetszenek, de nem igazán pigmentáltak, ecsettel felvéve szinte mindegyik ugyanolyan színű a szemhéjon még ha alapot használok hozzá akkor is. Ha ujjal tapogatom fel akkor talán kicsit jobban látszanak. A matt színek porolnak, de nem vészesen, jól használhatóak. A csillámos színek nem potyognak vészesen, az plusz pont hogy nem nagy darabos csillámok vannak benne. Nekem csalódás volt ez a paletta alacsony ára ellenére is. Hiába olcsó, ha a benne lévő színek szinte mind ugyanúgy néznek ki a szemhéjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Az árához képest nagyon jó kis paletta, bár én nem sokat használtam mert megrendeltem a Naked Originalt és ezen túladtam. De aki nem akar tizenezreket áldozni a nagytesóra, annak ez jó befektetés lehet, mert a színek eléggé hasonlóak és nem rossz minőség. Persze azért túlzás összehasonlítani a Nakeddel, de ár-érték arányban tényleg nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

duchess_g

2018. július 26.

Megvan mindhárom paletta. Ár-érték arányban jók. Egyébként Urban Decay Naked dupe-ok teljes mértékben, nagyon szépek a színek, de persze nem olyan minőségűek, mint az előbb említett, egyébként kb. 10x drágább társaik. Azért jó sminkek készíthetők velük is, ha valaki gondolkozik az UD palettákon, ezekkel ki lehet próbálni a színeket vásárlás előtt. A drogériás szemhéjpúderek többségénél jobb minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Az összes iconic paletták közül ez a kedvencem. Szép, amennyire kell annyira tartós. Kihasználható. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Pocok96

2018. március 3.

2 napja vettem és eddig nagyon szeretem. Szépek a színei, alappal vagy fixáló sprayvel szépen a helyükön maradnak. Nekem mindegyik szín tetszik - ezért is ezt a palettát választottam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Blabla2

2018. január 13.

Tenyleg nagyom halvanyak a szinek:( alig latszik nemelyik de ha ugyesek vagyunk akkor ebbol is kilehet hozni a legjobbat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.