Revolution

Ár:   1990   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1890-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. április 28.

Ár:   1990
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1890

Az Urban Decay Naked 2 palettájának jóval olcsóbb másolata.

12 természetes, hideg színt tartalmazó szemhéjpúder paletta

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1890 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Makeup Revolution Matt Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1750 , Eladó: Poptie
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen

Jayf

2019. december 6.

So-so. Tényleg szép színei vannak, majdnem mindet ki tudom használni, de nehéz vele dolgozni, mert nagyon porzik. Az árát megéri, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Salanki16

2019. november 11.

Pigmentált, gyönyörű és tartós színek, és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Pigmentált, gyönyörű és tartós színek, és az ára is kedvező.

Lina06

2019. november 11.

Egy kicsit porzik, de nagyon szépek a színei és viszonylag tartósak. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

OrosziEszti

2019. február 12.

Gyönyörű pigmentált hideg színek, bármilyen smink elkészítéséhez tökéletes. Szuperül lehet építeni és eldolgozni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

fehereszter13

2019. január 28.

Olaszországban sikerült hozzá jutnom, itthon mindig viszonylag drágábban láttam a boltokban. A színeit imádom, és nagyon szépen pigmentált.
Szuper sminket lehet vele készíteni, akár a barackos, barnás, akár a füstös szemekig. Én lassan fél éve használom, és nem nagyon fogy, szóval ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

bogi19

2019. január 18.

Annyira szép sminkeket lehet vele csinálni és az árához képest gyönyörűen pigmentalt színeket kapunk. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Vanessza0420

2018. december 13.

Nem egy rossz paletta, ár-érték arányban megéri. De nekem elégge porzik, és a pigmentáltsága sem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

tyukanyo

2018. október 27.

Szemhéjalappal egész nap tart. Mindegyik színt ki tudom használni. Szép pigmentált az összes szín benne. Könnyű vele dolgozni. Pár szín kicsit porol de nem vészesen. Ez eddig a legjobb minőségű palettám. Megéri az árát nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Cinka

2018. augusztus 22.

Szerintem nagyon jó kis paletta, főleg ha az ár-érték arányát nézzük. Hétköznapra nekem kicsit sok, de tökéletes "buli" viselet! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Szintén egy rendelésem mellé kaptam ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Viszont alapjaiban véve megérné az árát. Teljesen jól kihasználható paletta. Inkább kezdőknek ajánlanám illetve azoknak akik szeretnek hideg tónusú sminket viselni. Mivel nem annyira pigmentált ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.