Revolution

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 pigmentált színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, meleg árnyalatokkal a narancs és bordó szerelmeseinek.

Zsina01

2020. november 25.

Őszinte leszek: engem meglep ez a sok jó vélemény és sajnos én nem tudok egyetérteni velük. Lehet hibás a palettám, lehet hogy már régi (bár tisztán emlékszem rá, hogy két éve vettem és azért az nem volt még olyan régen), de a véleményemet erre tudom csak alapozni, ugyanis több Reloaded palettát nem szeretnék kipróbálni.
Ez volt az első rendes palettám, előtte csak mono szemhéjpúdereket használtam. És sokáig azt hittem, hogy én nem tudok sminkelni, aztán miután úgy döntöttem, hogy a következő palettámra egy kicsivel többet fogok költeni és elkezdtem azzal kísérletezni, akkor jöttem rá, hogy korábban az Iconic Fever-rel volt a baj.
Mert hiába alapoztam alá, hiába próbáltam ki minden módon, nemhogy a nap végére, de már délre összemosódott, elkenődött (pláne a rejtett szemhéjamon) és én nem tudom hogyan és hova, de a nagy része folyamatosan csak úgy eltűnt. És a legrosszabb tulajdonsága az az, hogy a matt színek úgy POROLNAK, mint a sivatag. De olyan szinten, főleg az első két árnyalat, hogy többször is allergiás reakciót váltottak ki a szememen (porallergiám van), szóval NEM ajánlom olyanoknak, akik szintén érzékenyek vagy allergiásak a porra. Elég sokáig tartott, mire rájöttem, hogy mi okozhatja a tüneteim, mert eddig szemhéjpúder még sosem csinált ilyet, de ahogy rájöttem, ki is kapartam az első két színt, hogy még csak véletlenül se tudjam újra használni őket. Szóval nem meglepő, ha azt mondom, hogy elment a kedvem ettől a palettától. Most már csak gyakorlásra használom, amikor pl. a szemhéjpúder “tusvonallal” próbálkozom, mert a sötét színek erre tök jól használhatók. Viszont csakis akkor, amikor itthon vagyok és azután hogy végeztem, azonnal le is tudom mosni a sminkem, mert nem akarok még egy reakciót tőle. De valószínűleg a közeljövőben megválok tőle. (A csomagolás is erre késztet, hiszen már több helyen ragasztanom kellett és az átlátszó részen is van egy szép hasadás, ami nem tudom meddig bírja még törés nélkül. Pedig nem hurcolom sehova, csak kinyitom meg becsukom...)
Hogy valami pozitívumot is mondjak: a csillogós színek egész jók, nem porolnak annyira és lehet velük azért dolgozni. Ezek legalább egy kicsit mutatnak is valahogy a szemhéjamon még mielőtt totál eltűnnének róla. Ja, meg még mielőtt elfelejtem: a narancssárga szín fogott meg igazán annak idején és bár ebben a palettában borzasztó a minősége, azt nem vehetem el tőle, hogy ezután jött meg a kedvem a színesebb sminkek készítéséhez.
Összességében az ára jó, a minőség számomra felejthető és porra érzékenyeknek nem, de kezdőknek azért tudom ajánlani, bár én a mostani fejemmel már inkább gyűjtenék egy kicsit drágább palettára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Klajdi

2020. augusztus 29.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és tökéletes választás volt. Gyönyörű színek, a legtöbb nappali, irodabarát, de van pár alkalmi-csillogós is. A színek jól kombinálhatóak, és könnyű őket szépen eldolgozni, még a hozzám hasonló gyakorlatlanoknak is. Tartós, a nap végéig hibátlanul fennmarad. Talán annyi negatívum, hogy arányaiban jóval több benne a sötét szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Gabriella111111

2020. július 19.

Első Revolution termékem, de nem az utolsó, pigmentált, nem pereg, szépek a színek, és a nap végére sem csúszik el

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

vikimaja

2020. július 4.

Imádom ezt a palettát, szép, pigmentált színei vannak, a mattokat könnyen el lehet dolgozni és nem porolnak, a csillogósok nem potyognak és gyönyörűen mutatnak felkenve. Alappal kibírnak egy egész napot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

ziza27

2020. február 22.

Kicsit porol, de ezt leszámítva nagyon jó kis paletta gyönyörű színekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Kicsit porol, de ezt leszámítva nagyon jó kis paletta gyönyörű színekkel.

Szabina565

2020. január 23.

Egyszerűen imádom, gyönyörű színek és emellett még pigmentáltak is, mindennap használom és alig fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

rekaboglarka

2019. december 8.

Az első revolution palettám volt 😍 akkor szerettem bele a revolution márkába. Tökéletes színek, pigmentáltság. Nincsenek benne extra színek, de a hétköznapokra tökéletes. Mindegyik revolution palettámat imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

HJuci

2019. november 22.

Annyian dicsérték már és annyi helyen láttam,hogy muszáj volt kipróbálnom! Azt kell,hogy mondjam, nem hittem a szememnek!! Pigmentált, tartós, könnyen eldogozható, gyönyörű színei vannak és elérhető az ára. Mi kell még?! :)
És nem csak ez, az összes Revolution paletta ugyanilyen jó minőségű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

És nem csak ez, az összes Revolution paletta ugyanilyen jó minőségű!

kati7891

2019. október 25.

Szép olcsó, és jó. A csillogó színek nagyon hasonlóak, és nem igazán lehet öket megkülönböztetni swatch-olva. Csak ezért as egy csillaglevonás. A Matt színek nagyon jók, és elég baby mennyiségüek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Dan94

2019. szeptember 6.

Gyönyörű színei vannak a palettának, csillámosak, mattok egyaránt, megfelelően pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, satírozni. Jól kihasználható, mindenhez illő barnás, natúr árnyalatok. Egyszerűbb hétköznapi, és alkalmi smink elkészítésére egyaránt alkalmas. Viszonylag tartósak is, ami szemhéj primer - fixáló spaytől függően fokozható. Jó minőség, kedvező áron. Teljesen meg vagyok elégedve vele, emellett egyáltalán nem érzem szükségét / hiányát jóval drágább, high end termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.