Revolution

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 pigmentált színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, meleg árnyalatokkal a narancs és bordó szerelmeseinek.

Ár: 1000 , Eladó: fancsisz
Állapot: Egyszer próbált swatcholva, Helyszín: Eger, fizetés: fizetés banki utalással, utána foxposttal vagy postával tudom küldeni
rekaboglarka

2019. december 8.

Az első revolution palettám volt 😍 akkor szerettem bele a revolution márkába. Tökéletes színek, pigmentáltság. Nincsenek benne extra színek, de a hétköznapokra tökéletes. Mindegyik revolution palettámat imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

HJuci

2019. november 22.

Annyian dicsérték már és annyi helyen láttam,hogy muszáj volt kipróbálnom! Azt kell,hogy mondjam, nem hittem a szememnek!! Pigmentált, tartós, könnyen eldogozható, gyönyörű színei vannak és elérhető az ára. Mi kell még?! :)
És nem csak ez, az összes Revolution paletta ugyanilyen jó minőségű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

És nem csak ez, az összes Revolution paletta ugyanilyen jó minőségű!

kati7891

2019. október 25.

Szép olcsó, és jó. A csillogó színek nagyon hasonlóak, és nem igazán lehet öket megkülönböztetni swatch-olva. Csak ezért as egy csillaglevonás. A Matt színek nagyon jók, és elég baby mennyiségüek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Dan94

2019. szeptember 6.

Gyönyörű színei vannak a palettának, csillámosak, mattok egyaránt, megfelelően pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, satírozni. Jól kihasználható, mindenhez illő barnás, natúr árnyalatok. Egyszerűbb hétköznapi, és alkalmi smink elkészítésére egyaránt alkalmas. Viszonylag tartósak is, ami szemhéj primer - fixáló spaytől függően fokozható. Jó minőség, kedvező áron. Teljesen meg vagyok elégedve vele, emellett egyáltalán nem érzem szükségét / hiányát jóval drágább, high end termékeknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Petyuska

2019. június 4.

Régóta szemezgetek a Revolution palettákkal, így elszántam magam ennek a palettának a megvásárlására. Nem vagyok egy mindennapi szemsminkes, de nagyon egyszerű vele dolgozni, szépen építhetőek a színek, nálam a legfelső sor a nyerő, ha sötétebb színt is használok, a csillámos színek csodásan feldobják a hétköznapokat. Több Revolution palettánál olvastam, hogy nagyon porzik és pereg, nálam egyszer sem fordult elő, nagyon elégedett vagyok, nem érzem szükségét annak, hogy ennek a palettának a többszöröséért vásároljak "komolyabb" szemfestékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

vkata96

2019. március 21.

A színek nagyon szép pigmentáltak, könnyen összesatírozhatóak és tartósak, szemhéjpúder alapozó nélkül is egész este a helyén marad a sminkem. Ennyi pénzért ajándék ez a paletta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Cinaa

2019. január 14.

Számomra teljesen megfelelő. A csillámos színek kicsit porzanak illetve hullanak amikor felviszem ezen kívül nincs semmi problémám a palettával. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

K1Ani

2019. január 11.

Nagyon tetszenek a színei, bár vagy 1-2 ami nem egészen az én árnyalatom. Urban Decay! Naked heathez hasonlítják, és tényleg. Árban nagyon kedvezően vettem egy Rossmannban. Kellően pigmentáltak 10 matt és 5 fényes, Bár a két legvilágosabb nem lett a kedvencem. Tükör hiányzik belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Veronika1

2019. január 6.

Nagyon szép színei vannak. Főleg natúr színek vannak benne. Kedvező ára van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Nagyon szép színei vannak. Főleg natúr színek vannak benne. Kedvező ára van.

ayse

2018. szeptember 27.

Pigmentalt szép.szinek
Minimálisan porzik. Baráti aron)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Pigmentalt szép.szinek
Minimálisan porzik. Baráti aron)

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.