Revolution

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

Kiválóan pigmentált szemhéjpúder paletta a Makeup Revolution-zól! 12 intenzív szín található a palettában, melyek gyöngyház és matt hatásúak. Tartós, könnyen eldolgozható és remekül fed!

A nagy márkák palettáival is felveszi a versenyt.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

tothnetti

2018. augusztus 4.

Gyönyőrű, pigmentált színeket tartalmaz a paletta, nagyon sok lehetőség rejlik benne! Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

szviky91

2018. január 17.

Árérték arányban egy tökéletes paletta nagyon szépen pigmentáltak a színek, jól lehet velük dolgozni. Egy jó szemhéj alappal egész nap fent maradnak, nem kell aggódni, hogy csúnya lesz ha 8 óra viselés után belenézel a tükörbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

ladri

2017. január 29.

Nagyon szeretem a színeit, jól kihasználhatóak, és nem porzik. Örülök, hogy megrendeltem pár hónapja, mert gyakran használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

n_adry

2015. október 12.

A színek szépek, jól építhetőek és nem poroznak. Szemhéjalappal egész nap tartósak, remek kis paletta, hamar megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

vzorka

2015. július 19.

Jól használható színek, pigmentáltak, jól építhetők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Jól használható színek, pigmentáltak, jól építhetők.

hajni21

2015. február 12.

A tökéletes paletta zöld szeműeknek! A matt és a csillámos színek is gyönyörűek, nagyon tartósak, és egyáltalán nem porzik. Akár természetes, akár kicsit erősebb smink is elkészíthető vele, és még olcsó is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

Black Fairy

2015. február 5.

A matt matt, a csillámos csodásan fénylik, nem peregnek a csillámok, nem porzik, a felvitel egyszerű, tartós, gyönyörűen pigmentáltak a színek, könnyű építeni őket, csodásan egybedolgozhatóak, olcsó is volt...Ez a paletta egy szerelem!!! Akármikor sminkelek, első körben mindig ezért a palettáért nyúlok! (Mondjuk gyakran megesik, hogy végül mégis sokkal erősebb, sötétebb színek mellett döntök... a természetes színek nem nagyon illenek hozzám, de ez a paletta akkor is tökéletes! :))

Bővebben itt: http://fairyindawn.blogspot.hu/2015/01/romantic-smoked.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Bővebben itt: http://fairyindawn.blogspot.hu/2015/01/romantic-smoked.html

soiree

2015. február 1.

Ár-érték arányban kiemelkedő, nagyon szeretem! Potom összegért vettem (az Auchanban haha), de neten is jó áron van. Szépek a színek, pigmentáltak.., nálam többet teljesít, mint amennyit várnék ennyi pénzért. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Wildcat75

2015. január 16.

Nagyon szép színek, szépen építhetők. Egyedüli fájdalmam, hogy a sötét lila matt benne, gyönyörű lenne az a szín, ha picit selymesebb, szaténfényű lenne. Alap nélkül is nagyon tartós, nekem egész nap tartja, ahogy felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 16.

GI85

2014. december 26.

Nagyon szép színei vannak, tartósak, jól kihasználható. Csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Nagyon szép színei vannak, tartósak, jól kihasználható. Csak ajánlani tudom.:)

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.