Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: letti1106, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Rossmann, online

A palettában 18 matt és szatén hatású szemhéjpúdert találsz, tükörrel és egy dupla végű applikátorral.

A terméket nem tesztelték állatokon.

yukari99

2020. január 2.

Ez az eddigi legrosszabb Revolution palettám, pedig van néhány. A mattok nagyon gyengék, kivéve talán a fekete, amit viszont lehetetlenség elsatírozni a fényeseknek pedig valami furcsa darabos, krémes, de mégis száraz finishe van, az ember ujjára rácuppan, de a szemhéjra alig lehet rá applikálni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

AgnesBor

2016. október 19.

Nekem nagyon nem jött be. Potyog, nem tartós és nagyon hamar beleül a szemhéjam redőibe. Egyes szín már 1-2 óra után így viselkedik. Amúgy a színek tényleg nem lennének rosszak. Kár, hogy az alsó sorban lévő matt színek kevésbé pigmentáltak. Egy pontot érdemelne, de mivel nem tesztelték állatokon, ezért mindenképp jár nálam a +1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Csillagszem

2016. február 14.

Nagyon szépek a színek, főleg az aranyos-bronzos csillogók! A matt világos színek nem elég pigmentáltak, de ígyis megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

mmartina97

2016. február 10.

Először a "What Have You Been Waiting For" palettát akartam megvenni,de ezt sokkal jobban ki tudom használni.Nagyon szeretem ezt a palettát,a színei is passzolnak hozzám Kellően pigmentált és a kinézete is nagyon tetszik.Szinte mindennap ezzel sminkelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

kaszasedua

2015. február 16.

A Flawless mellett ez a második Makeup Revolution palettám és az előbbihez hasonlóan ezért is oda vagyok! A csillámos, szatén színek egszerűen varázslatosak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

letti1106

2015. január 30.

Kedvenc palettám, minden színét imádom, de főleg a rózsaszínes-lilásakat. Pigmentáltság is rendben van. Nekem a csomagolás is bejön, nem érdekelnek az ujjlenyomatok különösebben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

kalanyostimea1006

2015. január 2.

Tegnap ota tudhatom magamenak es a szilveszteri sminkem vele keszitettem el. A szaten szinekert oda vagyok es vissza. En egyszeruen imadom ennek a markanak a palettait, mert nem tudnak csalodast okozni. Mindenkinek ajanlom! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.