Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Femi , Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

8 intenzíven pigmentált, és könnyed pirosító, melyek hihetetlenül tartósak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivien88

2018. február 11.

Nagyon erős színek, vigyazni kell vele.. a kevesebb (neha) tobb. Ez esetben ez teljesen igaz! Ezert is szeretem, boven eleg ha csak rateszem az ecsetet. Szep végeredménye van! Tobb árnyalatában. Imadom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

SzL

2017. december 22.

Imádom. A márka legtöbb hasonló palettája ami el eddig rendelkezem azokat is. De nekem ez is tökéletes.
Baromira pigmentált, tartós, nem veszesen porzik. A rózsaszin amugy is az én szinem, szóval én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Silver66

Korcsoport: >54
2017. január 23.

Már az összes pirositot beszereztem a márkátol,meg más termékeit is,komolyan,már orvosi eset vagyok...😊Erosen pigmentalt,alig kell hozzá erni,de azert konnyen le is kopik,vagy csak en latom ugx,nem tudom,de nem is baj,legalabb lehet ujra pirositani,nem gond😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 23.

JenniiOlah

2016. október 24.

Eddig egyetlen színt próbáltam ki belőle és eszméletlen pigmentált. Első használat során úgy néztem ki, mint valami bohóc, mert megszoktam, hogy a régi pirosítómba elég sokat kell pamacsolni az ecsetet, hogy meglátszódjon valami az arcomon. Elkövettem ezt ennél a terméknél is, és hát... rájöttem nem kell. Azóta persze sokkal óvatosabban bánok vele, de egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Dius89

2016. január 2.

A higllighter palettával rendeltem meg díszcsomagolásban, így megérte az árát. Nagyon pigmentáltak, óvatosan kell bánni főként az erősebb piros árnyalatokkal. Nem porzik, viszont nap végére már veszít tartósságából. Ár-érték arányban abszolút jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.