Revolution

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Bronzosító és highlighter egy kompakt kiszerelésben!

A terméket nem tesztelték állatokon.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

sancs

2018. szeptember 13.

A Notino-ról rendeltem és imádtam. Egészen addig amíg egy sietős reggelen kiesett a kezemből és eltört. Pedig nagyon szépen tudtam keverni a színeket! Azt hittem megtaláltam az igazit. De így már nagyon porzik és nem szeretem használni. Ezért tőlem 4csillagot kap, mert bàr szeretem, de a csomagolás lehetne picit tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

MoncsiT

2018. július 1.

Óriási kiszerelés, nagyon szép színek, jó technikával szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Óriási kiszerelés, nagyon szép színek, jó technikával szépen el lehet dolgozni.

trixie22

2016. november 12.

Gyönyörű színek, csodás textúra, én egyszerűen imádom! Nagyon könnyű eldolgozni és minden bőrtípusnak tökéletes megoldas lehet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Pacsi

2015. július 13.

imádoooom *.*
Sajnos eltört a sok utazás miatt, ez az én hibám így már nem tudom magammal vinni. Még nem merem alkohollal meggyógyítani... Olyan szép volt, mikor nem tört darabokra. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

imádoooom *.*

lauraixy

2015. január 30.

Nemrég rendeltem, őszinte leszek még nem nagyon használtam ilyet csak bronzosítót. Ebből kifolyólag mikor próbálgattam nagyon béna voltam, de most már azért kezdek ráérezni. Szerintem jó kis termék bár a világos bőrömre a legsötétebb kicsit fura de ha keveset rakok akkor még az is elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0