Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kingakiss, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2490 Ft

8 intenzíven pigmentált, és könnyed bronzosító, melyek hihetetlenül tartósak. A palettában 2 égetett bronzosítót is találsz.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Ffanny12

2019. január 3.

Akciósan vettem, teljesen megérte.
Engem a porzás sem zavar kifejezettem, ennyi pénzért szerintem bőven megéri.
Nem kell bajlódjak télen és nyáron barnaságomtól függően milyen bronzosítót használjak, esetleges színkeverésekkel tök jó megoldást nyújt
Lassan egy éve bronzosításra és kontúrozásra is használom.
Én sajnos a világosító színével sokat nem tudok kezdeni valamint a rózsaszínessel sem, a highliter színeket is gyakran használom, lustább napjaimon, amikor nagy sminkhez nincsen kedvem, pont tökéletes csillogást adnak.
Szemhéjpúderként is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Akciósan vettem, teljesen megérte.
Engem a porzás sem zavar kifejezettem, ennyi pénzért szerintem bőven megéri.
Lassan egy éve bronzosításra és kontúrozásra is használom.
Szemhéjpúderként is megállja a helyét.

Mandulaszem

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem használni. Akciósan vettem, de teljes áron is megéri beszerezni. Nagyon pigmentált, gyönyörűen lehet kombinálni és eldolgozni a színeket.💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Grafi

2018. július 20.

Jól kihasználható paletta, nagy kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Jól kihasználható paletta, nagy kedvencem :)

lolliheya

2018. július 16.

Egy ideig próbálkoztam ezzel a palettával, de túl sok felesleges szín van benne véleményem szerint, így továbbadtam.
A pigmentáltságával nem volt bajom, szépen el lehetett dolgozni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

A pigmentáltságával nem volt bajom, szépen el lehetett dolgozni is.

Anheszenamon

2018. július 2.

Az itteni jó vélemények miatt vásároltam meg, de nekem van vele néhány gondom. Az nem is idegesít, hogy porzik, az viszont jobban zavar, hogy több szín is használhatatlan számomra. A highlighter pl egy semmi. Rajtam nem is látszik, semmiféle enyhe fényt sem vélek felfedezni magamon. Próbáltam szemhéjra is, úgy sem túl használható. Aztán van benne egy kifejezetten narancsos tónusú barna, amit kizárt, hogy az arcomra tudok kenni. Ezt el tudom használgatni a szemhéjamra akár mélyítővonalba. A többi színnel végül is elégedett vagyok, de nem érdemes többet 3 csillagnál, mert nem egy kiemelkedően jó termék. Ha ezeket a tapasztalatokat tudtam volna, nem vásárolom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

nusi99

2018. június 19.

Előre leszögezném, hogy rendkívül világos bőrrel rendelkezem, valószínűleg ez minden problémám oka. Számomra azonban szinte az összes szín használhatatlan, felvállalhatatlanul narancssárga az arcomon. Kivétel talán az égetett bronzosító, az egészen tűrhető. Az egyetlen teli találat a highlighter, ami nagyon szép mindennapi fényt kölcsönöz az arcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

heni95

2018. április 21.

Szerettem ezt a terméket, jók a színek és a highlighterek külön kiemelendők benne. Viszont egy idő után azt vettem észre, hogy nem tudom kihasználni rendesen mert nekem túl nagy, nem praktikus, nem szerettem hordozgatni magammal.
Akkor nézett jól ki igazán ha sok smink volt rajtam, de amikor hétköznap csak szimplán felvittem az arcomra túl soknak bizonyult. Negatívum volt még számomra, hogy elég porolódó, így összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

kmoni1980

2018. február 20.

Kedvenc bronzosítóm! remek színek vannak benne, mindegyiket nagyon jól lehet használni külön-külön és egyben is! Nagyon ajánlom, mert nagyon tartós és könnyed por állagú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

vpverapapp2

2017. október 15.

Én nagyrészt kontúrozáshoz használom alulról a harmadikat, és nagyon príma, jól eldolgozható, tökéletes a bőrszínemhez, illetve felülről az első színt abban az esetben, ha valamiért túl világos lett az alapozás a zöld korrektor miatt pl, és kicsit tudom mérsékelni. Fentről a negyediket is nagyon szeretem, csodásan ragyog, ahogy a másik fényesebb is. De szoktam szemhéjpúdernek is használni a többit, illetve ha kicsit árnyaltabb, érdekesebb bronzosítást akarok elérni.

Ráadásul ajándékba kaptam a rendelésemhez :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Ráadásul ajándékba kaptam a rendelésemhez :)))

natulcien

2017. augusztus 30.

Örök kedvenc, amihez mindig visszatérek, ha el is csábulok valami más bronzosító irányába. Nagyon tetszik benne, hogy minden évszakhoz, hangulathoz passzol. A highlighter kifejezetten gyönyörű. A sötét árnyalatok szépen árnyékolhatóak. A világosakat inkább szemfestéskor alap színnek használom, illetve satírozáshoz, de önálló nude árnyalatként is megállják a helyüket. Kipróbáltam neves bronzosítókat is, amik tényleg szuperek, de ennek a palettának a tökéletesen harmonizáló, és csodaszép színválogatása a nagy erőssége. Ha valaki szereti a kompakt megoldásokat, ezzel a palettával egy önálló smink is készíthető akár. A színek keverhetőek is, ami megint csak ezernyi lehetőséget tartogat a kísérletező kedvűeknek. Az árával együtt megérdemli a max.pontszámot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0