Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BeataK, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3390 Ft

Teljes kontúrozó és highlighter paletta. Az Ultra Contour Palette hat púder állagú kontúrozót és két highlightert tartalmaz, a tökéletes kontúrozás érdekében.

Ár: 3390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500+posta , Eladó: nanu77
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 1500 , Eladó: Skincaremania
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postán maradó

kotoganklau

2019. november 22.

Nekem valamiért nem szereti a bőröm, bár lehet kevésbé érzékeny bőrűeknek nem okoz problémát. Viszont a színek nekem már-már túl pigmentáltak, nehéz vele természetes hatást kreálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

szandi08

2019. szeptember 20.

Próbáltam szeretni, de nagyon nem megy. Sajnos a 3. használat után kipattogtam tole, a színekkel nem lehet szépen dolgozni, túlságosan természetellenes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Evi0924

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem, mert jól pigmentálak a színek és kevés is elég belőlük. Többféle árnyalatú barna is van benne, ezért szerintem mindenki megtalálhatja, amire szüksége van. A highlighterek pedig csodásak, egy kicsi is elég ahoz, hogy kellően fényes legyen az a terület, ahova kenjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

ramy1014

2019. június 17.

Szeretem ezt a kontúrpalettát.Nagyon szépek a színei, látványosak, és az egész nagyon praktikus.Kevés is elég belőle az ecsetre, ezért sokáig tart, tehát a kiszerelésével is megvagyok elégedve.A highlightereket kifejezetten szeretem, nagyon tartósak és szép “fényesek”.A dobozkájával nem vagyok teljesen kibékülve, mivel nagyon hamar tönkremegy, eltörik, lekopik, pedig nagyon odafigyelek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

BlackTulip

2019. május 10.

A színekkel nincs bajom , tudnám szeretni, de sajnos ahova felteszem, másnapra konkrétan, ugyanabban a csíkban gyulladt pattanások keletkeznek , illetve hámlani kezd a bőröm. Többször tettem próbát, hogy hátha valami mást nem bír a bőröm, de sajnos biztos , hogy ő a a hibás , ezért számomra használhatatlan. Csak a színek miatt 3 csillag , illetve, mert ennyien szeretitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

zfruzsi

2019. április 8.

Az egyik legnagyobb kedvenc arcra való termékem, amit mindenkinek ajánlanék, aki egy kicsit is szeret sminkelni, ugyanis amellett, hogy szuper minőségű, eszméletlen mód kompakt és praktikus is a benne található világos púder színek, a kontúr/bronzosító színek és a highlighterek miatt. Egyedül a felső sor harmadik árnyalatát nem tudom hová tenni, de a többit egytől egyig imádom és napi szinten felváltva használom, amit az is kitűnően bizonyít, hogy a nyolc színből már öt panjének elértem az aljára és/vagy teljesen elhasználtam. Ha el fog teljesen fogyni, biztosan újraveszem majd, ugyanis ez tényleg olyan termék, aminek ott kell lenni mindenki sminkes tárolójában. Tökéletes és imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

gretik246

2018. december 14.

Kedvenc kontúr palettám. Már vagy 3at elhasználtam és mindig újraveszem, mert nagyon jók a színei.
Minden megvan benne, ami kell. Nekem utazáshoz is tökéletes, mivel egy helyen van a kontúr és a highlight is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

dorkiikovacs

2018. december 10.

Nagyon nagyon szeretem, de irtóra figyelni kell, hogy az ember ne vegye fel ezt a koszos hatást, amit szuperül el lehet vele érni, ha túltolja az ember.
Egyébként nagyon hasznos paletta és imádom a színeit is! Jobb felső highlighter különösen a kedvencem a palettaból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

agica31

2018. december 7.

Jók a színek, nagyjából szépen lehet vele dolgozni, bár a használatával még barátkozom, mert pont az erős színek miatt figyelni kell és keveset szabad egyszerre használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

DNM

2018. november 19.

A sötét színekkel nem tudok mit kezdeni, szóval 3 már fogyóban, a többi érintetlen. Tartós, nem porzik. Minden revolution terméknél felmerülő problémám hogy szétesik a csomagolás, pedig nem utaztatom és nem esik le. Egyszerűen nem állja a nyitogatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.