Revolution

Ár:   4020 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BeataK, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Rossmann, online

• 6 sötét és világos kontúrozó púder
  • 2 égetett highlighter az arcbőr ragyogásáért
  • magas pigmentáltság és hosszú tartás
  • nagyméretű tükör a könnyű alkalmazásért

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

thatscrazy

2022. január 23.

Nagyon szerettem, jó színek, amelyek évszaktól függően használhatóak! A highlighterek kifejezetten gyönyörűek.
Egyetlen problémám van vele, hogy a csomagolás nagyon könnyen tönkre megy, ezért se használhattam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

adriana2541

2021. február 18.

A highlighter részét nagyon szeretem, viszont a kontúr színek nekem sötétek. Világos a bőröm, de nem extrán világos. Tény, hogy nem vagyok egy sminkmester, de amikor felteszem, "koszosnak" néz ki az arcom, hiába próbálok nagyon keveset használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

borbalas

2020. december 30.

nagyon szépek a színek, könnyen lehet vele dolgoznu, természetes hatása van. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

mszabina1031

2020. július 18.

Jól pigmentáltak a színek, ezért nagyon kevés elég belőlük, könnyen lehet velük dolgozni. A highlighterek nagyon szép, fényes, kicsit csillogó hatást tud kelteni.
Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Szerintem megéri az árát.

kotoganklau

2019. november 22.

Nekem valamiért nem szereti a bőröm, bár lehet kevésbé érzékeny bőrűeknek nem okoz problémát. Viszont a színek nekem már-már túl pigmentáltak, nehéz vele természetes hatást kreálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

szandi08

2019. szeptember 20.

Próbáltam szeretni, de nagyon nem megy. Sajnos a 3. használat után kipattogtam tole, a színekkel nem lehet szépen dolgozni, túlságosan természetellenes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Evi0924

2019. augusztus 9.

Nagyon szeretem, mert jól pigmentálak a színek és kevés is elég belőlük. Többféle árnyalatú barna is van benne, ezért szerintem mindenki megtalálhatja, amire szüksége van. A highlighterek pedig csodásak, egy kicsi is elég ahoz, hogy kellően fényes legyen az a terület, ahova kenjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

ramy1014

2019. június 17.

Szeretem ezt a kontúrpalettát.Nagyon szépek a színei, látványosak, és az egész nagyon praktikus.Kevés is elég belőle az ecsetre, ezért sokáig tart, tehát a kiszerelésével is megvagyok elégedve.A highlightereket kifejezetten szeretem, nagyon tartósak és szép “fényesek”.A dobozkájával nem vagyok teljesen kibékülve, mivel nagyon hamar tönkremegy, eltörik, lekopik, pedig nagyon odafigyelek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

BlackTulip

2019. május 10.

A színekkel nincs bajom , tudnám szeretni, de sajnos ahova felteszem, másnapra konkrétan, ugyanabban a csíkban gyulladt pattanások keletkeznek , illetve hámlani kezd a bőröm. Többször tettem próbát, hogy hátha valami mást nem bír a bőröm, de sajnos biztos , hogy ő a a hibás , ezért számomra használhatatlan. Csak a színek miatt 3 csillag , illetve, mert ennyien szeretitek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

zfruzsi

2019. április 8.

Az egyik legnagyobb kedvenc arcra való termékem, amit mindenkinek ajánlanék, aki egy kicsit is szeret sminkelni, ugyanis amellett, hogy szuper minőségű, eszméletlen mód kompakt és praktikus is a benne található világos púder színek, a kontúr/bronzosító színek és a highlighterek miatt. Egyedül a felső sor harmadik árnyalatát nem tudom hová tenni, de a többit egytől egyig imádom és napi szinten felváltva használom, amit az is kitűnően bizonyít, hogy a nyolc színből már öt panjének elértem az aljára és/vagy teljesen elhasználtam. Ha el fog teljesen fogyni, biztosan újraveszem majd, ugyanis ez tényleg olyan termék, aminek ott kell lenni mindenki sminkes tárolójában. Tökéletes és imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.