Revolution

Ár:   4020 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BeataK, az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   drogériák, online

• 6 sötét és világos kontúrozó púder
  • 2 égetett highlighter az arcbőr ragyogásáért
  • magas pigmentáltság és hosszú tartás
  • nagyméretű tükör a könnyű alkalmazásért

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Minden színe tökéletes, szépen lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Minden színe tökéletes, szépen lehet vele dolgozni!

Nindzsuuu

2018. július 20.

Nagyon kezes kis paletta. Egy személyes gondom van vele, hogy némely szín narancssárgán mutat rajtam, viszont nyáron is tökéletesen tudom hasznosítani, amikor barnább vagyok. A highlighterek szépek benne, de nem annyira fénylőek. Az árát megéri. Újra nem venném, mert a krémes tesóját jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

iby123

2018. július 18.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A púderek, highlighterek és kontúr színek is nagyon jók benne. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

beresregina95930

2018. július 17.

Az első kontúr palettám. Nagyon szeretem! A highlighterek szuperek, nem túl csillogóak, nincs karácsonyfadísz hatásuk.A kontúrszínek pont megfelelőek. Kicsit lehetne tartósabb, de az árát tökéletesen megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

lolliheya

2018. július 16.

Ajánlom mindenkinek. Nem a legkitűnőbb minőség, de szépen lehet dolgozni vele, árban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

pillacskak

2018. július 6.

a krémes kontúr palettával ne keverjétek, ,mert foltos lesz! A highlighterek nagyon jók benne, a többiről nincs sok tapasztalatom, de jónak tűnnek.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

dynah13

2018. június 23.

Nagyon jo kis konturpaletta, megvan benne minden, amire az embernek szuksege van, lehet keverni is a szineket, es a highlighter is nagyon szepen csillog! Ezt a palettat alkalmi sminkhez, buliba, szinpadra alkalmazom, akkor pedig nem nagyon szoktam sporolni :) Mind folyekony, mind puder allagu alapozason megallja a helyet, de erdemes lefixalni a vegen, hogy tovabb tartson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

FruzsiLiptak

2018. május 30.

Hétköznapi sminkhez tökéletes. A highlighter szép, visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Hétköznapi sminkhez tökéletes. A highlighter szép, visszafogott.

Kittyke27

2018. május 17.

Mivel már megvettem, el fogom használni, de nem vennem újra, a highlighter színek nagyon szépek, de nem a legtartosabbak, azon kívül egyik szín sem olyan tartós egyszerűen, nagyon hamar eltűnik/ lekopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Vivi0507

2018. április 13.

Barátnőmnél kipróbáltam ezt a palettát és muszáj leírnom hogy a highlighter szín (jobbról az első sorban ) valami mesés , a legjobb amivel eddig találkoztam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.